Pozemky na prodej Zlínský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 332
Prodej, provozní plochy, 1556 m2, Bystřice pod Hostýnem

Prodej, provozní plochy, 1556 m2, Bystřice pod Hostýnem

Bystřice pod Hostýnem

Nabízíme k prodeji provozní plochu o výměře 1556 m2, na okraji města Bystřice pod Hostýnem. Plochy smíšeného typu - cca 900 m2 plochy provozní, 600 m2 sad - jsou nabízeny jako celek a je možno je využít jako prostory pro skladování případně pro výstavbu menší výrobní haly. Poradíme s financováním, zajistíme přes naše hypoteční centrum. Více info u makléře.

899 000 Kč

Stav: Dobrý

před hodinou 3
Prodej, stavební pozemek, 2024 m2, Bělov

Prodej, stavební pozemek, 2024 m2, Bělov

Bělov, Bělov

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Bělov. Pozemek je vedený jako ostatní plocha se způsobem využití jako sportoviště a rekreační plocha. Celková plocha pozemku je 2024 m2, v blízkosti les, potok, hřiště, příjezd po obecní komunikaci. Financování zajistíme.

260 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 hod. 6
Prodej, pastvina, 18211 m2, Vsetín

Prodej, pastvina, 18211 m2, Vsetín

Horní Jasenka, Vsetín

Nabízíme k prodeji trvalý travní porost v katastrálním území Jasenka o celkové výměře 18.211 m2. Bližší informace v RK.

25 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 hod. 3
Prodej, stavební pozemek, Police

Prodej, stavební pozemek, Police

Police, Police

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Police u Valašského Meziříčí. Jedná se o pozemek s domem ke stržení na lukrativním a klidném místě skoro na konci obce, s výhledem jak na Hostýnské vrchy tak na Kelečsko a Hranicko. Dům je posazený dál od cesty, a příjezd je jak ze zahrady polní cestou, tak zepředu po obecní komunikaci. Dům má stáří cca 60 let, a je vhodný ke kompletní rekonstrukci - např. viz. vizualizace na fotografiích. Ideální pro někoho, kdo zvažuje stavbu nového domku a nechce se mu vyřizovat dlouhá administrativa spojená s novou výstavbou, ale kompletně by si dům postavil na těchto základech. Je to podsklepená budova, za domem stodola, vhodná například jako garáže atd.. K dispozici jsou veškeré sítě: vlastní studna, vodovod, kanalizace a plyn před pozemkem. Obec Police patří k vyhledávaným místům na bydlení, neboť je velmi dobrá dostupnost do okolních měst - Kelč, Valašské Meziříčí, Hranice, Bystřice pod Hostýnem. Vhodné pro klienta hledajícího klidné místo s výhledem.

1 595 000 Kč

Stav: Dobrý

před 8 hod. 10
Prodej, pozemek , Osíčko

Prodej, pozemek , Osíčko

Osíčko, Osíčko

Nabízíme k prodeji pozemek dle územního plánu obce vedený k výstavbě rodinného domu na okraji obce Osíčko. Pozemek má šířku cca 19 m a délku cca 283 m. V obci se nachází školka, restaurace, obchod, koupaliště, autobus, vlak. Výborná dostupnost do okolních měst, pozemek leží na hlavní trase Bystřice pod Hostýnem - Valašské Meziříčí. Ideální pro klienta, který preferuje větší zahradu pro chov zvířat nebo pro pěstování rostlin a stromů, zahradu je také možno ponechat v nájmu místnímu družstvu, Příjezd na pozemek je i z druhé stany a to po polní cestě. Na vedlejším pozemku se již chystá výstavba nového domku. Výhled na Hostýnské vrchy, pestré turistické vyžití. Doporučuji. Zajistíme Vám optimální variantu financování na pozemek i výstavbu.

390 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 8 hod. 5
Prodej, stavební parcela, 474 m2, Kroměříž

Prodej, stavební parcela, 474 m2, Kroměříž

Trávník, Kroměříž

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Kroměříži, místní část Trávník. Pozemek má velikost 474 m2 a je kompletně zasíťován. Na pozemku je vydané stavební povolení. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

658 860 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 4
Prodej, zahrada, 2 072 m2, Vsetín

Prodej, zahrada, 2 072 m2, Vsetín

Vsetín

Nabízíme k prodeji pozemek vedený v katastru nemovitostí jako zahrada, který se nachází v lokalitě místní části "Trávníky" nedaleko centra. Jedná se o parcely přístupné z veřejné, zpevněné komunikace, přímo sousedící s obytnou zonou. Dle stávajícího územního plánu jsou parcely zařazeny do kategorie dopravní infrastruktury, doporučujeme jako výhodnou investici do budoucna. Více informací poskytne makléř zakázky.

1 030 056 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 6
Prodej, stavební pozemek, 4209 m2, Vsetín - Rokytnice

Prodej, stavební pozemek, 4209 m2, Vsetín - Rokytnice

Rokytnice, Vsetín

Nabízíme stavební parcelu na polosamotě v okrajové části města s příjezdem po zpevněné obecní komunikaci. Na pozemku je stará dřevostavba určená k demolici. Z inženýrských sití je zde elektřina, vodu nutno řešit studnou nebo vrtem, odpady do jímky nebo čistička. Klidné místo obklopené lesem s dobrou dostupností k veškeré občanské vybavenosti. Doporučujeme prohlídku, s financováním Vám rádi pomůžeme.

750 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 6
Prodej, les, 13379 m2, Bojkovice

Prodej, les, 13379 m2, Bojkovice

Bojkovice

Prodej souborů lesních pozemků v katastrálním území Bojkovice. Složení lesa dub, borovice, modřín, lípa, olše, smrk, jasan ve věku v rozmezí 50 - 95 let. Doporučujeme.

230 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 4
Prodej, orná půda, 818 m2, Litenčice

Prodej, orná půda, 818 m2, Litenčice

Litenčice

Na prodej orná půda o výměře 818 m2 v obci Litenčice, okres Kroměříž. Pozemek se nachází na jihozápadním kraji obce, je přístupný po obecní polní cestě.

78 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 9
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře