Pozemky, Stavební pozemky na prodej, Zlín

Změnit zadání Počet inzerátů: 18
Prodej, pozemek, 3921 m2, Šarovy

Prodej, pozemek, 3921 m2, Šarovy

Šarovy

Nabízíme Vám stavební pozemek o ploše 3921 m2 v klidné části obce Šarovy, 12 km od Zlína. Pozemek je v klidné části obce s nádherným výhledem na okolí. Elektřina, plyn a voda k připojení 100 m, kanalizace 50 m. Na začátku pozemku je stavební místo, dále ovocný sad, pastvina pro ovce nebo koně, samostatně fungující studna. Financování pro Vás zajistíme.

2 482 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 13
Prodej, stavební pozemek, 2307 m2, Fryšták - Vítová

Prodej, stavební pozemek, 2307 m2, Fryšták - Vítová

Vítová, Fryšták

Nabízíme k prodeji pozemek na bytovou výstavbu o výměře 2307 m2. Pozemek se nachází ve Fryštáku - Vítové. Stavební pozemek se nachází v zastavěném resortu. Jedná se o mírně svažitý pozemek. Veškeré IS jsou na hranici pozemku. K pozemku vede obecní příjezdová cesta s veřejným osvětlením. Financování Vám pomůžeme zajistit.

1 210 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 dny 10
Prodej stavebního pozemku Zlín, Kostelec pro stavbu RD

Prodej stavebního pozemku Zlín, Kostelec pro stavbu RD

Kostelec, Zlín

K prodeji se nabízí stavební pozemek určený pro bydlení. Parcela se nachází ve Zlín, část Kostelec.

Příjezd je po obecní, asfaltové komunikaci. Na hranici pozemku jsou vedeny potřebné inženýské sítě (voda, el. plyn, kanalizace).

Pozemek je v přední části rovný, v zadní části se zvedá.

Pozemek má tvar písmene "L", hloubka parcely je asi 40 m, zadní šířka asi 13 m a přední šířka asi 30 m.

Celková plocha parcely se bude odělovat a vytyčovat dle přání případného kupujícího.

V okolí pozemku se nachází rodinné domy, matařská školka a fotbalové hřiště, tenisové kurty.

Dostupnost MHD je pěšky asi 5 min.

1 100 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 2
Prodej, stavební pozemek, Spytihněv

Prodej, stavební pozemek, Spytihněv

Spytihněv

Nabízíme k prodeji stavební parcelu v současné době vhodnou k výstavbě komerčních objektů. Je připravena varianta změny územního plánu na výstavbu rodinného domu. Na pozemku jsou všechny sítě- elektřina, kanalizace, vodovod a vlastní studna. Pozemek se nachází u hlavní silnice Otrokovice - Uherské Hradiště. Možnost výstavby rodinného domu je od hlavní komunikace až po vybudovaný skleník. Lze tedy dobře situovat budoucí stavbu. Pozemek se nachází ve frekventované a žádané lokalitě obce Spytihněv.

1 570 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 11
Prodej stavebního pozemku s krásným výhledem (7000m2)v obci Hřívínův Újezd

Prodej stavebního pozemku s krásným výhledem (7000m2)v obci Hřívínův Újezd

Hřivínův Újezd

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o výměře 7 000 m2 v obci Hřivínův Újezd vzdáleného 11 km od Luhačovic a 15 km od Zlína. Dle platného územního plánu obce se jedná o pozemek s hlavním využitím pro výstavbu rodinných domů s max. 2 nadzemními podlaží v kvalitním prostředí. Přípustné je využití pro rodinnou rekreaci, občanské vybavení místního významu a další stavby, které nebudou snižovat kvalitu prostředí a pohodu bydlení. Jedná se o krásně orientovaný pozemek, v klidném prostředí s pěkným výhledem do malebné přírody. Pozemek je vhodný i pro výstavbu více domů, je zpracován geometrický plán, který pozemek dělí na 6 parcel a příjezdovou komunikaci k nim (developerský projekt). Na pozemek je možný příjezd, je vybudován sjezd na hlavní komunikaci a IS jsou v dosahu pozemku. V obci je MŠ, ZŠ, prodejna potravin, pohostinství, víceúčelové hřiště, bowling a cyklostezka. Vhodné pro individuální výstavbu rodinných domů, občanskou vybavenost (penzion) nebo i pro developerský projekt. Cena pozemku činí 450 Kč/m2. Informace o výhodném financování k dispozici v RK.

 

3 150 000 Kč

Stav: Projekt

před 7 dny 27
stavební pozemek Napajedla

stavební pozemek Napajedla

Napajedla

velký stavební pozemek - nabízíme k prodeji pozemek se stávající budovou. Pozemek je dle územního plánu označen jako plocha smíšená obytná, je tedy vhodný pro stavbu RD nebo budovu pro občanskou vybavenost s plochou do 1000m2 nebo průmyslovou výrobu nenarušující kvalitu bydlení. Pozemek o celkové výměře 2968m2 se skládá z příjezdu o výměře 414m2 a oploceného pozemku o výměře 2554m2. Na pozemku stojí zděná budova 12x12 m, která slouží jako stolařská dílna. Pozemek se nachází v klidné části Napajedel s velmi dobrou dostupností centra. V okolí jsou rodinné domy, ale i průmyslové areál. Příjezd k pozemku je po obecní asfaltové komunikaci, v budově je připojena elektřina, připojení na vodovod i kanalizaci nutno dobudovat.

1 280 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 18
Prodej, stavební pozemek, Sehradice

Prodej, stavební pozemek, Sehradice

Sehradice, Sehradice

Nabízíme k prodeji pozemek s rozestavěnou chalupou v obci Sehradice. Jedná se o novou nedokončenou dřevěnici, se zděnou kuchyní a koupelnou. Sítě, na pozemku, autobusová zastávka 30 m, možnost pronájmu dalších 2 ha sadů + lesa, volné ihned. 4 km od přehrady Luhačovice, výborná občanská vybavenost obce.

2 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 13
Prodej, stavební pozemek, 1478 m2, Ludkovice

Prodej, stavební pozemek, 1478 m2, Ludkovice

Ludkovice, Ludkovice

Nabízíme k prodeji pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu v obci Ludkovice vzdálené 15 km od Zlína, 6km od Luhačovic a 14 km od Uherského Brodu. V obci je základní škola, mateřská škola, obchod, lékař i sportovní vyžití. Na hranici pozemku je elektřina, voda i plyn. Pozemek se nachází v klidné části obce v blízkosti potoka a přírody. Výhodné financování zajistíme.

886 800 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 5
Prodej, stavební pozemek, 6083 m2, Ludkovice

Prodej, stavební pozemek, 6083 m2, Ludkovice

Ludkovice, Ludkovice

Nabízíme k prodeji pozemek vhodný ke stavbě rodiných domů o celkové výměře 6083 m2. Lze koupit i část pozemku. Vodovod vede přes pozemek, elektřina v dosahu. Pozemek se nachází pod lesem s dobrou dostupností do Luhačovic, Zlína a Uherského Brodu. Pro více informací kontaktujte makéře. Zajistíme Vám i výhodné financování.

600 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 5
Prodej, stavební pozemek, 590 m2, Trnava

Prodej, stavební pozemek, 590 m2, Trnava

Trnava

Nabízíme k prodeji slunný stavební pozemek o rozloze 590m2. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Na pozemku stojí starý dům určený k celkové rekonstrukci nebo demolici. Pozemek je v klidné a okrajové části obce. Bližší informace u makléře.

700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 5
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře