Pozemky, Stavební pozemky na prodej Kroměříž

Změnit zadání Počet inzerátů: 70
Prodej, pozemek k bydlení, 356 m², Kroměříž

Prodej, pozemek k bydlení, 356 m², Kroměříž

Kroměříž

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek v klidné části Kroměříž o výměře 356m2. V současné době je již dokončena výstavba příjezdové komunikace a na ostatní sítě je vydáno stavební povolení. Pozemek je v nabídce samostatně nebo současně s projektem a výstavbou domu. Z nabídky jsme vybrali např. typ Ohio - s dispozicí 3+kk, jenž svými vnitřními prostory uspokojí nároky na bydlení 3-4členné mladé rodiny. Projektové řešení umožňuje rychlou a finančně nenáročnou výstavbu. Pro více informací kontaktujte makléře.

629 844 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 19 hod. 11
Prodej, pozemek k bydlení, 710 m², Kroměříž

Prodej, pozemek k bydlení, 710 m², Kroměříž

Kroměříž

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stavební pozemek v klidné části Kroměříž o výměře 710m2. V současné době je již vybudovaná příjezdová komunikace na další zaíťování je vydáno stavební povolení. Pozemek je v nabídce samostatně nebo současně s projektem a výstavbou domu. Z nabídky jsme vybrali např. typ Denver - s dispozicí 4+kk. - dominující obývací pokoj s kuchyní, prostorově velké pokoje s dostatkem úložných prostor a technickým zázemím. Projektové řešení umožňuje rychlou a finančně nenáročnou výstavbu. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 241 290 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 19 hod. 10
Prodej, stavební pozemek, 2500 m², Horní Lapač

Prodej, stavební pozemek, 2500 m², Horní Lapač

Horní Lapač, Horní Lapač

Nabízíme Vám k prodeji pozemek na okraji obce Horní Lapač. Pozemek je veden v Katastru nemovitostí jako sad, ale v územním plánu obce je s ním počítáno jako s plochou pro individuální bydlení (konkrétně cca jeho polovinou blíže k cestě). Pozemek je rovinatý. Inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda) jsou přes cestu, tedy asi 5 m od pozemku. Kanalizace je v současné době jen splašková. Obecní kanalizace je v plánu obce. Jak již bylo uvedeno, k pozemku vede zpevněná obecní komunikace. Obec Horní Lapač se rozkládá na jižním úpatí Hostýnských vrchů, asi 5 km jihovýchodně od Holešova. Je zde základní občanská vybavenost. Veškeré služby najdete v Holešově. Doporučujeme prohlídku. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

650 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 21 hod. 9
Prodej stavebního pozemku pro RD (1260 m2) v obci Horní Lapač, okr. Kroměříž

Prodej stavebního pozemku pro RD (1260 m2) v obci Horní Lapač, okr. Kroměříž

Horní Lapač

Nabízíme k prodeji stavební pozemek pro RD, o výměřě cca 1 260 m2 (580 Kč/m2), v obci Horní Lapač, okres Kroměříž. Inženýrské sítě jsou u pozemku. Dle vyjádření stavebního úřadu, lze zde postavit přízemní domek s obytným podkrovím. Pozemek je rovinatý. Příjezd na pozemek je po asfaltové obecní komunikaci. Klidné místo pro pohodové bydlení, možnost umístění mobilního domu. - Doporučujeme prohlídku. Cena pozemku činí 730 800 Kč, včetně provize RK i právního servisu. Zajistíme zdarma výhodné financování u našich finančních partnerů, informace v RK.

 

730 800 Kč

Stav: Projekt

před 21 hod. 8
Prodej, pozemek k bydlení, 1270 m², Osíčko

Prodej, pozemek k bydlení, 1270 m², Osíčko

Osíčko, Osíčko

Nabízíme k prodeji pozemek o ploše 1270 m2 určený dle územního plánu k výstavbě rodinného domu, který se nachází v okrajové části obce. Inženýrské sítě mimo kanalizaci se nacházejí na hranici pozemku. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost. Doporučuji prohlídku.

1 299 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 7
Prodej, pozemek, Kroměříž

Prodej, pozemek, Kroměříž

Bílany, Kroměříž

V zastoupení majitele Vám nabízíme stavební pozemek v blízkosti Kroměříže, v obci Bílany. Pozemek o rozloze 1262 m2 je určen pro výstavbu rodinného bydlení a nachází v bezprostřední blízkosti cyklostezky. Na pozemku je zavedena elektřina a další sítě v bezprostřední blízkosti. K pozemku vede asfaltová cesta. Pro bližší informace volejte makléři.

1 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 3
Prodej, pozemek, Kroměříž

Prodej, pozemek, Kroměříž

Bílany, Kroměříž

V zastoupení majitele Vám nabízíme stavební pozemek v blízkosti Kroměříže, v obci Bílany. Pozemek o rozloze 1263 m2 je určen pro výstavbu rodinného bydlení. Na pozemku je zavedena elektřina a další sítě v bezprostřední blízkosti. Více informací u makléře

1 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 4
Prodej, pozemek, Kroměříž

Prodej, pozemek, Kroměříž

Bílany, Kroměříž

V zastoupení majitele Vám nabízíme stavební pozemek v blízkosti Kroměříže, v obci Bílany. Pozemek o rozloze 1085 m2 je určen pro výstavbu rodinného bydlení a nachází v bezprostřední blízkosti cyklostezky. Na pozemku je zavedena elektřina a další sítě v bezprostřední blízkosti. K pozemku vede asfaltová cesta. Pro více informací volejte makléře.

1 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 3
Prodej, stavební pozemek, 1675 m2, Bílany

Prodej, stavební pozemek, 1675 m2, Bílany

Bílany, Kroměříž

Nabízíme Vám ke koupi pozemek určený k výstavbě v obci Bílany u Kroměříže. Pozemek má tvar čtyřúhelníku s délkou asi 80 m a šířkou 21 m. Pozemek je rovinatý. Podél pozemku vede ze dvou stran zpevněná obecní cesta. Elektřina, voda a kanalizace v bezprostřední blízkosti. V územním plánu obce je pozemek určen jako plocha venkovského bydlení. Obec Bílany je součástí města Kroměříž a nachází se asi 4 km od centra. Od Hulína je vzdálena také asi 4 km. Doporučujeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

799 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 5
Koryčany - Jestřabice, pozemky pro bydlení, 35195 m² - pozemek

Koryčany - Jestřabice, pozemky pro bydlení, 35195 m² - pozemek

Koryčany

Exkluzivně Vám nabízíme pozemky k výstavbě RD, nebo rekreačních objektů v obci Jestřabice o celkové výměře 35195 m2. Pozemky se nachází na okraji obce, územním plánem určené k výstavbě objektů k bydlení nebo rekreaci. Pozemek je obdélníkového tvaru a vzhledem k jeho velikosti je do budoucna možnost jej rozdělit i na více parcel. Lokalita není zatížena emisemi, ani nadměrnou dopravou. V těsném sousedství se nacházejí lesy a přehrada. Přístup na pozemek je zajištěn po obecní komunikaci. Inženýrské sítě s vyjímkou plynu se nacházejí na pozemku. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro bližší informace, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

18 829 325 Kč

Balkon

před týdnem 6
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

27. 02. 20 Koupí nemovitosti starosti nekončí

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře

-->