Pozemky, Stavební pozemky na prodej Kroměříž

Změnit zadání Počet inzerátů: 27
Prodej, stavební pozemek, 1675 m2, Bílany

Prodej, stavební pozemek, 1675 m2, Bílany

Bílany, Kroměříž

Nabízíme Vám ke koupi pozemek určený k výstavbě v obci Bílany u Kroměříže. Pozemek má tvar čtyřúhelníku s délkou asi 80 m a šířkou 21 m. Pozemek je rovinatý. Podél pozemku vede ze dvou stran zpevněná obecní cesta. Elektřina, voda a kanalizace v bezprostřední blízkosti. V územním plánu obce je pozemek určen jako plocha venkovského bydlení. Obec Bílany je součástí města Kroměříž a nachází se asi 4 km od centra. Od Hulína je vzdálena také asi 4 km. Doporučujeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti. Při rychlém jednání možná sleva.

850 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 5
Prodej, stavební pozemek, 2017 m2, Količín u Holešova

Prodej, stavební pozemek, 2017 m2, Količín u Holešova

Količín, Holešov

Nabízíme prodej stavebního pozemku v obci Količín u Holešova o celkové ploše 2017 m2. Příjezd k pozemku po zpevněné komunikaci. V blízkosti pozemku se nachází rozvod plynu a elektrické vedení. Kanalizační potrubí v silnici. Daň z nabytí nemovitých věcí hradí kupující.

1 260 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 3
stavební pozemek Skržice

stavební pozemek Skržice

Skržice, Soběsuky

nabízíme k prodeji pozemek o celkové výměře 3960m2 v okrajové části obce Skržice. Pozemek je mírně svažitý, nyní orná půda, ale dle platného územního plánu je v tomto místě možnost stavby rodinných domů. Část pozemku určená pro stavbu je má výměra cca 1470m2, cca šířka 36m, cca délka 38m (bude vyměřeno geometrickým plánem), zbývající část pozemku 2490m2 může sloužit jako velká zahrada. Přístup z obecní komunikace, možnost připojení elektřiny, ale nutná vlastní studna i odpad do jímky příp. vlastní ČOV. Obec plánuje další výstavbu s možností připojení na vodovod i elektřinu. Jedná se klidné, slunné místo vzdálené od Kroměříže 9km. Místo je ideální volbou pro příjemné bydlení bez ruchu města, průměrný věk obyvatel 43 let, ale nutnost dojíždění. Skržice jsou místní částí obce Soběsuky s minimální občanskou vybaveností. Stavební pozemek nabízíme za cenu 350,- Kč/m2, zbývající část za 25,-Kč/m2.

577 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 10
Kotojedy, stavební parcela, 3 771 m² - pozemek

Kotojedy, stavební parcela, 3 771 m² - pozemek

Kroměříž

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, který je veden na katastru nemovitostí jako zahrada a zastavěná plocha a nádvoří, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě rodinného domu. Tento pozemek disponuje celkovou plochou o velikosti cca 3 771 m2. Pozemek je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 30 m a délce 112 m. Na základě domluvy s majitelem lze pozemek rozdělit na polovinu. Na hranici pozemku se nachází veškeré inženýrské sítě a to elektřina, plyn, voda, kanalizace. K pozemku náleží příjezdová komunikace. Pozemek se nachází na velmi lukrativním místě a je vhodný pro výstavbu RD tak i pro komerční účely. Kotojedy jsou část okresního města Kroměříž. Nachází se na jihu Kroměříže. Je zde krásné prostředí, základní občanská vybavenost (škola, obchod, restaurace, lékař) a výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 140 Kč za m2

Balkon

před 2 týdny 5
Prodej, pozemek k výstavbě, 3686 m2, Lubná u Kroměříže

Prodej, pozemek k výstavbě, 3686 m2, Lubná u Kroměříže

Lubná, Lubná

Nabízíme k prodeji pozemek k výstavbě rodinného domu. Pozemek o rozloze 3 686 m2 se nachází v klidné části obce Lubná u Kroměříže. Je obdélníkového tvaru o uliční šíři 25 m. Veškeré IS jsou na okraji pozemku, přípojné místo elektřiny je po odstranění původní stavby zachováno. Na pozemku je vlastní studna. Stavět lze ihned po vyřízení příslušných formalit. Další informace v RK. S financováním Vám rádi pomůžeme.

780 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 10
Prodej, stavební parcela, 635 m2, Koryčany - Lískovec

Prodej, stavební parcela, 635 m2, Koryčany - Lískovec

Lískovec, Koryčany

Prodej stavební parcely v neudržovaném stavu v katastrálním území Lískovec, okres Kroměříž. Parcela má celkově 635 m2, všechny sítě zavedeny nebo na okraji pozemku. Na parcele aktuálně stojí jeden starý, neopravitelný rodinný dům určený k demolici. Příjezd k parcele je přes obecní pozemek. Před stavbou nutno provést demolici stávající stavby a vyčistit pozemek od vegetace. V územním plánu je pozemek veden jako místo pro výstavbu. Více info v RK, volné ihned.

200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 9
Prodej, pozemek, Kroměříž

Prodej, pozemek, Kroměříž

Kroměříž

Nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě o celkové výměře 937 m2 v obci 3 km od Kroměříže. Pozemek kompletně zasíťovaný, se zpevněnou příjezdovou komunikací. Veškerá občanská vybavenost v Kroměříži. Financování možné přes naše hypocentrum, doporučujeme prohlídku.

1 389 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 3
Prodej, stavební parcela, 1170m2, Kroměříž

Prodej, stavební parcela, 1170m2, Kroměříž

Kotojedy, Kroměříž

Nabízíme k prodeji velmi pěkný pozemek na okraji Kroměříže, v místní části Kotojedy. Pozemek o výměře 1170m2 je z části zastavitelný, s inženýrskými sítěmi na okraji pozemku. Veškerá občanská vybavenost cca do 15 minut chůze, dobrá dostupnost prostředky veřejné dopravy. Více informací u makléře.

1 679 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 3
Pačlavice - Lhota, stavební parcela, 2 812 m2, sítě –  pozemek

Pačlavice - Lhota, stavební parcela, 2 812 m2, sítě – pozemek

Pačlavice

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek se zahradou o celkové výměře 2 812 m2 v obci Lhota u Pačlavic. Na pozemku se nachází dům určený spíše k demolici, nebo ke kompletní rekonstrukci. Zahrada má tvar obdélníku, je mírně svažitá a sahá až k lesu . Šíře celé parcely je přibližně 19,5 m, délka přibližně 150 m. Na pozemku jsou zavedeny veškeré inženýrské sítě, jen kanalizace je pár metrů před domem k napojení. Na pozemku je i studna. Pozemek se nachází na konci obce v klidné části, příjezdová cesta vede do slepé ulice, tudíž nehrozí hluk z projíždějících automobilů. Obec Lhota je vesnice, část obce Pačlavice v okrese Kroměříž. Nachází se asi 2 km na jihozápad od Pačlavic, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

550 Kč za m2

Balkon

před 2 měsíci 10
Prodej, stavební pozemek, 2500 m², Horní Lapač

Prodej, stavební pozemek, 2500 m², Horní Lapač

Horní Lapač, Horní Lapač

Nabízíme Vám k prodeji pozemek na okraji obce Horní Lapač. Pozemek je veden v Katastru nemovitostí jako sad, ale v územním plánu obce je s ním počítáno jako s plochou pro individuální bydlení (konkrétně cca jeho polovinou blíže k cestě). Pozemek je rovinatý. Inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda) jsou přes cestu, tedy asi 5 m od pozemku. Kanalizace je v současné době jen splašková. Obecní kanalizace je v plánu obce. Jak již bylo uvedeno, k pozemku vede zpevněná obecní komunikace. Obec Horní Lapač se rozkládá na jižním úpatí Hostýnských vrchů, asi 5 km jihovýchodně od Holešova. Je zde základní občanská vybavenost. Veškeré služby najdete v Holešově. Doporučujeme prohlídku. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

650 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 9
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře

-->