Pozemky, Stavební pozemky na prodej Zlínský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 89
Pozemek - pro bydlení, 3 400 m2, Fryšták

Pozemek - pro bydlení, 3 400 m2, Fryšták

Vítová, Fryšták

Nabízíme exkluzivně k prodeji slunný stavební pozemek o výměře 3400 m2. Jedná se o velmi žádanou lokalitu obce Fryšták cca 10 km od Zlína, mírný jižní svah, polosamota, pěkné, klidné prostředí. Příjezd po vlastním pozemku, všechny sítě v dosahu (elektřina,voda, kanalizace), vhodné pro výstavbu jednoho domu. Cena pozemku činí 2 890 000 Kč. V ceně je zahrnuta provize, včetně právního servisu. Informace o výhodném financování k dispozici v RK.

 

2 890 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 hod. 3
Prodej, stavební pozemek, 1339 m2, Třebětice

Prodej, stavební pozemek, 1339 m2, Třebětice

Třebětice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v malé obci Třebenice, 3km od Holešova. Pozemek o výměře 1339 m2 , momentálně ve statusu zahrady, je kompletně oplocen a je určen k částečnému zastavení. Elektřina na hranici pozemku, nutnost vlastní studny, ČOV, plyn v obci zaveden. Více informací u makléře. Zajistíme financování přes naše hypoteční centrum. Cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

699 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 4
Prodej, stavební pozemek, 2509 m2, Třebětice

Prodej, stavební pozemek, 2509 m2, Třebětice

Třebětice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek ve středu obce Třebětice, 3 km od Holešova. Pozemek momentálně sloužící jako zahrada-ovocný sad. Udržovaný, kompletně oplocený. Na pozemku se nachází chata k odpočinku a uskladnění zahradního nábytku a nářadí, zahradní gril, kopaná studna s pitnou vodou, elektřina. Dobrá dostupnost obce. Holešov i Hulín-zastávky autobusu i vlaku do 2 minut chůze. Veškerá občanská vybavenost v Holešově, blízký nájezd na dálnici. Více informací u makléře. Cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti. Rádi Vám zajistíme financování přes naše hypoteční centrum. Doporučujeme.

1 399 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 5
Prodej, stavební pozemek, 1170 m2, Třebětice

Prodej, stavební pozemek, 1170 m2, Třebětice

Třebětice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek ve středu obce Třebětice, 3 km od Holešova. Pozemek momentálně sloužící jako zahrada-ovocný sad-je udržovaný, kompletně oplocený. Na pozemku se nachází chata k odpočinku a uskladnění zahradního nábytku a nářadí, zahradní gril, kopaná studna s pitnou vodou, elektřina. Dobrá dostupnost obce. Holešov i Hulín-zastávky autobusu i vlaku do 2 minut chůze. Veškerá občanská vybavenost v Holešově, blízký nájezd na dálnici. Více informací u makléře. Cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti. Rádi Vám zajistíme financování přes naše hypoteční centrum. Doporučujeme.

699 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 5
Prodej, pozemek, Osíčko

Prodej, pozemek, Osíčko

Osíčko

Nabízíme k prodeji pozemek dle územního plánu obce vedený k výstavbě rodinného domu na okraji obce Osíčko. Pozemek má šířku cca 19 m a délku cca 283 m. V obci se nachází školka, restaurace, obchod, koupaliště, autobus, vlak. Výborná dostupnost do okolních měst, pozemek leží na hlavní trase Bystřice pod Hostýnem - Valašské Meziříčí. Ideální pro klienta, který preferuje větší zahradu pro chov zvířat nebo pro pěstování rostlin a stromů, zahradu je také možno ponechat v nájmu místnímu družstvu, Příjezd na pozemek je i z druhé stany a to po polní cestě. Na vedlejším pozemku se již chystá výstavba nového domku. Výhled na Hostýnské vrchy, pestré turistické vyžití. Doporučuji. Zajistíme Vám optimální variantu financování na pozemek i výstavbu.

599 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 7
Prodej, Stavební parcela, 6846 m2, Choryně

Prodej, Stavební parcela, 6846 m2, Choryně

Choryně, Choryně

Nabízíme k prodeji slunný, rovinatý pozemek. Územním plánem je definován jako plocha smíšená obytná, umožňující výstavbu rodinných domků, staveb pro rodinnou rekreaci nebo občanskou vybavenost. Pozemek se nachází v části obce zvané Střítežík. Příjezd po veřejné udržované komunikaci, elektřina 60 m od pozemku. Pozemek vhodný pro individuální výstavbu, ideální pro developerskou výstavbu (lze rozdělit na více stavebních pozemků) či jako investiční příležitost. Pozemek se prodává vcelku a není možno koupit jeho část. Doporučujeme prohlídku.

1 820 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 10
Prodej, stavební pozemek, 5167 m2, Poličná

Prodej, stavební pozemek, 5167 m2, Poličná

Poličná, Poličná

Nabízíme k prodeji pozemky v Poličné o celkové výměře 5167 m. Část pozemků o velikosti 1.000 m2 je podle ÚP určena k výstavbě RD. Ostatní pozemky jsou vedeny jako trvalé travní porosty (louky). Vhodné pro chovatele koní a domácího zvířectva. Inženýrské sítě (vodovod, elektřina a plyn) jsou na hranici pozemku. Příjezd po zpevněné obecní komunikaci. Bližší informace u realitního makléře. Doporučujeme prohlídku.

1 760 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 8
Prodej, stavební pozemek, 1025 m2, Huslenky

Prodej, stavební pozemek, 1025 m2, Huslenky

Huslenky, Huslenky

Nabízíme k prodeji slunný, rovinatý stavební pozemek o rozloze 1 025 m2, který je umístěn v klidné části obce v krásném prostředí Vsetínské Bečvy a cyklostezky. V okolí je převážně nová zástavba. Příjezd k parcele vede po obecní, v zimě udržované komunikaci. Voda, elektřina, kanalizace a plyn se nacházejí na okraji pozemku. Škola, mateřská školka, pošta, obchod, restaurace, autobus a vlak v obci. Vřele doporučujeme prohlídku, s financováním pomůže naše Hypocentrum.

940 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 6
Prodej, stavební pozemek, 3518 m2 , Bystřička

Prodej, stavební pozemek, 3518 m2 , Bystřička

Bystřička, Bystřička

Nabízíme k prodej mírně svažitý pozemek, který je územním plánem obce určen k zastavění rodinnými domy. Přístup je po obecní, nedávno upravené komunikaci, veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku. Parcela je situována v okrajové části obce v lokalitě, kde je jen několik rodinných domů. Nabízí se i možnost rozdělení na dvě stavební místa. Doporučujeme prohlídku, s financováním Vám rádi pomůžeme.

899 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 5
Prodej, stavení pozemek, 1800 m2, Oznice

Prodej, stavení pozemek, 1800 m2, Oznice

Oznice

Nabízíme k prodeji pozemek určený k výstavbě RD na Oznici o velikosti 1800 m2. Pozemek se SZ/SV orientací se nachází v klidné části obce, je celodenně prosluněný a nabízí krásné výhledy do okolní krajiny. Příjezd k pozemku po obecní komunikaci. Inženýrské sítě na hranici pozemku (plyn, el.vedení 220V a vodovod). Vřele doporučujeme prohlídku. Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

1 140 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 5
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře