Komerční prostory k pronájmu, Zlín

Změnit zadání Počet inzerátů: 28
obchodní prostory Otrokovice

obchodní prostory Otrokovice

Kvítkovice, Otrokovice

V zastoupení majitele nabízíme nájem nebytového prostoru ve víceúčelové budově v obchodním centru. K užívání je celé 2. NP budovy se samostatným vstupem a schodištěm z ulice. Prostory byly dlouhodobě užívány jako restaurace s rodinným zábavním centrem - bowling a dětský zábavný park, od uzavření z důvodu Covid není provozováno. Jedná se o prostor s výměrou 750m2, část je dětský park, dále pak restaurace se 2 bowlingovými drahami, terasa, bar, kuchyně a sociální zařízení. Jedná se o moderní, příjemný prostor, který majitel nabízí vč. vybavení v ceně. Ústřední vytápění je dálkové, odběr elektřiny a vody bude mít samostatné měření. Vhodné pro vybudování dětského centra, obchodního centra, pizzerie, vinárny, sídla firmy apod. Z důvodu podnikatelské činnosti ostatních nájemců není možno provozovat restauraci s prodejem jídla, pivnici, vývařovnu, prodej masa nebo pečiva.

35 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 20
prodejna Otrokovice

prodejna Otrokovice

Otrokovice

Zprostředkujeme Vám nájem prodejny v obchodním centru – tržiště ulice Havlíčkova. Jedná se přízemní budovu s velkou výlohou a vstupem z ulice. Objekt je zkolaudován a dlouhodobě využíván jako prodejna vína, nyní slouží je prodejna bezobalových potravin a drogerie. Příjemný světlý prostor prodejny má výměru 38m2 (8x4,75m), zázemí prodejny tvoří sklad 9m2, šatna a soc. zařízení pro personál 6,8m2 a chodba pro zásobování 2,64m2. Zásobování a příjezd je ze zadní strany budovy s vlastním vchodem. Ústřední vytápění je zajištěno vlastním plynovým kotlem. Nájem je 10.000,-Kč vč. DPH, náklady na spotřebu vody, plynu a elektřiny ve výši cca 2500,-Kč/měs. Volné od 1.10.2021. Je možno odkoupit stávající zařízení prodejny.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 16
hala Sazovice

hala Sazovice

Sazovice

nabízíme k pronájmu zděnou přízemní halu v Sazovicích. Jedná se prostor 300m2 pro výrobní nebo skladové účely, podlahy betonové, světlá výška 3m, vjezd dvoukřídlými vraty o 2,7x2,7m, vnitřní prostor 11,6x26m je volný bez sloupů. Vytápění ústřední zajišťuje majitel, okna pevná, neotvíravá. Možnost využití navazujícího prostoru 11,5x5m. Sociální zařízení, šatny, kancelář a kuchyňka ve vedlejší budově, jsou společné pro všechny nájemníky. Příjezd vozidel po panelové komunikaci bez možnosti otáčení (nutno couvat). Mimo nájemné hradí nájemce samostatně odběr elektřiny, vše ostatní je v ceně nájmu. Prostory jsou vhodné pro drobnou výrobu nebo skladování. V navazující budově je zařízená stolárna, rovněž volná k nájmu. Volné dle dohody.

100 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 měsíci 16
Pronájem obchodního prostoru Zlín, centrum

Pronájem obchodního prostoru Zlín, centrum

Pronájem obchodního prostoru v centru Zlína o velikosti 50 m2. Světelná reklama nad výlohou, klimatizace, možnost skladu v suterénu. Cena je 17.900,- Kč vč vytápění. Záloha na elektřinu je 1200,- Kč a 100,- Kč na vodu - obojí mají samostatné měření. PENB : třída G, Uvolnění : 1.6.2021, kontakt na makléře : Renata Karhánková 605 078 428

17 900 Kč

před 5 měsíci 1
Pronájem kancelářského prostoru, 17 m², Zlín, Malenovice

Pronájem kancelářského prostoru, 17 m², Zlín, Malenovice

Malenovice, Zlín

Nabízíme pronájem kanceláře 17 m2 ve Zlíně - Malenovicích v zrekonstruované administrativní budově v těsné blízkosti hlavní cesty Zlín - Otrokovice. Kancelář se nachází ve 2. patře třípatrové budovy. V ceně zahrnuto parkování, energie, internet, sociální zařízení. Vlastní parkoviště. MHD, ČD, ČSAD 100 m. Vybavení po dohodě. Volný ihned.

3 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 7
Pronájem obchod a služby, 108 m², Zlín, ul. Pančava

Pronájem obchod a služby, 108 m², Zlín, ul. Pančava

Příluky, Zlín

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory u hlavní cesty směr Zlín - Vsetín. Prodejna se skladem a zázemím je v přízemí, má výlohu, dvě parkovací místa. Reklamy lze umístit na dvě strany budovy. Jedná se o moderní udržované místnosti. V nájemném nejsou zahrnuty zálohy na energie. Majitel při podpisu nájemní smlouvy vyžaduje nájemné a vratnou kauci. Volné od 1.1.2021

25 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 3
montovaná hala Napajedla

montovaná hala Napajedla

Napajedla

nabízíme k pronájmu nebytový prostor v areálu firmy v Napajedlech Zámoraví. Jedná se prostor 700m2 v nové montované hale vhodný pro výrobní nebo skladové prostory, podlahy betonové, světlá výška 4m, vjezd sekvenčními vraty o šířce 3m, uvnitř haly nejdou podpěrné sloupy, prostor je volný. Vytápění plynové přímotopy, možnost využívání sociálního zařízení v hlavní budově areálu. Do areálu je možný příjezd nákladních vozidel i kamionů. Možný odpočet odběru energií. Prostory jsou vhodné pro drobnou výrobu, stolárnu, případně jiná řemesla nebo skladování. Volné ihned. Možnost výstavby a pronájmu další haly nebo hal dle potřeb zákazníka a to na pozemku cca 5000m2 s vlastním vjezdem.

1 000 Kč za m2/rok

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 12
Pronájem obchod a služby, 62 m², Vizovice

Pronájem obchod a služby, 62 m², Vizovice

Vizovice

Nabízíme k pronájmu atraktivní obchodní prostory v centru města Vizovice. Obchodní prostory jsou v přízemí a jsou rozděleny do dvou rozlehlých místností a sociálního zázemí. V obou místnostech je položená dlažba. Prostory jsou umístěny na rušném místě, vstup je možný z ulice. Cena je uvedena bez záloh na energie. Vhodné pro provoz obchodu, nebo kancelářských prostor. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

11 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 9 měsíci 7
Pronájem kancelářského prostoru, 37 m², Zlín

Pronájem kancelářského prostoru, 37 m², Zlín

Malenovice, Zlín

Nabízíme pronájem dvou propojených kanceláří (17 a 20 m2) ve Zlíně - Malenovicích v zrekonstruované administrativní budově s parkováním v těsné blízkosti hlavní cesty Zlín - Otrokovice. Kancelář se nachází ve 2. patře třípatrové budovy. Má k dispozici kuchyňku, WC. V ceně zahrnuto parkování, energie, internet. Vlastní parkoviště. MHD, ČD, ČSAD 100 m. Vybavení po dohodě. Volný ihned.

6 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 11 měsíci 7
Pronájem obchod a služby, 80 m², Fryšták

Pronájem obchod a služby, 80 m², Fryšták

Fryšták

Nabízíme pronájem obchodních prostor v centu města Fryšták. Prostory se nachází na náměstí v přízemí obytného domu. Obchodní prostory sloužily jako bar. Nachází se zde tři spojené místnosti a sociální zařízení pro personál i hosty. Vybavení je součástí pronájmu. Prostory jsou velmi dobře dostupné. V bezprostřední blízkosti je autobusová zastávka i parkoviště. Cena nájemného neobsahuje zálohy na energie. Bližší informace u makléře.

9 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před rokem 6
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

27. 02. 20 Koupí nemovitosti starosti nekončí

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře

-->