Komerční prostory, skladové prostory k pronájmu Zlínský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 3
Pronájem, sklad, Zlín - Příluky

Pronájem, sklad, Zlín - Příluky

Příluky, Zlín

Nabízíme k pronájmu skladovací prostory v průmyslové zóně ve Zlíně na Příluku. Sklad je ideální pro malé a střední e-shopy. Aktuální skladovací kapacita je až 300 palet. Je možnost buď pouze uskladnění, nebo uskladnění s možností fulfillmentu (balení a odeslání). V prostoru jsou již naskladněna léčiva, takže je možno skladovat jen čisté komodity. Ideální využití pro skladování léčiv, doplňků stravy, bylinných produktů, potravin. Dobrá poloha v blízkosti hlavního silničního tahu. Sklad je vybaven bezpečnostními kamerami, vzduchotechnikou, teplotními čidly a má vrata pro zásobování kamionem.

280 Kč za m2/měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 3
Pronájem, sklad, 600 m2, Vsetín, Bobrky

Pronájem, sklad, 600 m2, Vsetín, Bobrky

Vsetín

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu halu ve výstavbě. Prostory budou vhodné k využití jako sklad, obchodní nebo výrobní prostory, kanceláře. Plocha již rozestavěné haly je 600 m2. Vnitřní uspořádání případně i barevný vzhled budovy je možno přizpůsobit přáním nájemců. Předpokládaný termín dokončení je srpen 2019. Objekt se nachází ve vsetínské průmyslové zóně. Logisticky ideální poloha v blízkosti hlavního silničního tahu I/57. Příjezdové cesty k objektu jsou přizpůsobeny kamionům.

67 500 Kč za měsíc

Stav: Novostavba

před 4 dny 10
Pronájem, sklad, 550 m2, Lípa

Pronájem, sklad, 550 m2, Lípa

Lípa, Lípa

Nabízíme k pronájmu přízemní skladové prostory o celkové ploše 550 m2 v obci Lípa. V budově je zavedena elektřina a voda. Výborná dopravní dostupnost pro veškerou dopravu. Možno vybudovat rampu, příjezd kamionem. Budova má vlastní zabezpečovací zařízení. Celý areál je sledován kamerovým systémem. V objektu je dostatek parkovacích míst. Určeno k dlouhodobému pronájmu. Volné ihned.

39 000 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 3 týdny 3
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře