Komerční prostory Kancelářské prostory k pronájmu, Zlín

Změnit zadání Počet inzerátů: 6
Pronájem, kancelářské prostory, 65 m2, Zlín, ul. Zábrančí I

Pronájem, kancelářské prostory, 65 m2, Zlín, ul. Zábrančí I

Louky, Zlín

Nabízíme k pronájmu prostory v rodinném domě, vhodné pro kanceláře nebo obchod. Prostory o výměře 65 m2 jsou dispozičně řešeny velkou hlavní místností, na kterou navazuje menší místnost oddělená barovým pultem, v zadní části je sociální zařízení oddělené pro muže a ženy a kuchňský kout. K dispozici je i část zahrady a parkovací místo. Doporučujeme prohlídku a pro více informací kontaktujte makléře.

8 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 13
Pronájem, kancelářský prostor, 24 m2, Zlín, ul. Lešetín

Pronájem, kancelářský prostor, 24 m2, Zlín, ul. Lešetín

Zlín

Pronájem zrekonstruovaných komerčních prostor o ploše 24 m2 v centru města Zlína. Kancelář se nachází v 1. patře budovy s neomezeným přístupem. Sociální zařízení a společná kuchyňka na patře. Cena včetně energií bez nákladů za klimatizaci, bez DPH. K dispozici ihned. Vzhledem ke svému umístění je prostor vhodný jako kancelář, poradna, ordinace, kontaktní místo.

5 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 5
Pronájem, kancelářské prostory, 130 m2, Vizovice

Pronájem, kancelářské prostory, 130 m2, Vizovice

Vizovice

Nabízíme k pronájmu moderní a světlé kancelářské prostory o rozloze 140 m2 ve Vizovicích. Celková plocha je rozdělena do tří samostatně fungujících kanceláří. V jedné z nich je k dispozici nová kuchyňská linka. Samozřejmostí je sociální zázemí umístěné v centrální chodbě. Budova bývalé redakce se nachází na velmi klidném a tichém místě v blízkosti lesa. Výhodou je parkování pro deset vozů s možnost využití nákladové rampy. Parkování je v ceně. Cena nájmu je uvedena bez energii a bez DPH. Doporučujeme prohlídku.

99 Kč za m2/měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 12
Pronájem, kancelářský prostor, 72 m2, Zlín - Malenovice

Pronájem, kancelářský prostor, 72 m2, Zlín - Malenovice

Malenovice, Zlín

Pronájem kancelářských prostor 72 m2 ve Zlíně. Kanceláře v se nachází v budově u hlavní cesty mezi Zlínem a Otrokovicemi v centru městské části Malenovice. Prostor v 2. NP s prostorným vstupem tvoří jedna velká (14x4 m) a jedna menší (4x4) místnost (v případě potřeby i dvě). Součástí je pánské a dámské WC, k dispozici kuchyňka. Parkoviště u budovy. zastávka MHD, ČSAD 2 min, ČD 5 min. Volné ihned. Nájemné včetně energií. Cena nezahrnuje DPH.

11 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 měsíci 9
Pronájem: komerční prostory (30 m2 ) v centru Zlína, Nám. Míru

Pronájem: komerční prostory (30 m2 ) v centru Zlína, Nám. Míru

Zlín

Naše realitní kancelář zprostředkuje pronájem reprezentativních obchodních prostor po rekonstrukci na lukrativním místě v centru Zlína, na Náměstí Míru, v blízkosti Zlatého Jablka. Prostory jsou umístěny ve 2.NP objektu s výtahem. Podlahová plocha je cca 30 m2. Prostory jsou členěny na vstup (recepce) a samostatná místnost s krásným výhledem na náměstí. Součástí jsou sociální zařízení. Náklady na energie jsou nízké, neboť je zde kotel na vytápění + ohřev vody. Měsíční nájem činí 7 000 Kč, bez DPH, provize jeden měsíční nájem.

7 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 15
obchocní a kancelářské prostory Otrokovice

obchocní a kancelářské prostory Otrokovice

Kvítkovice, Otrokovice

Nabízíme do nájmu lukrativní komerční prostor o celkové výměře 84m2 v Otrokovicích Kvítkovicích v přízemní budově vedle prodejny Lidl. Jedná se o samostatný prostor s přímým vstupem z ulice, prostor 7x12m vhodný pro prodejní prostory nebo prostory kancelářské. K dispozici je pro nájemce společné sociální zařízení se sprchou, WC a kuchyňka. Výhodou je možnost spoluužívání vlastního parkoviště celkově pro 7 aut. Možnost umístění reklamy na oplocení areálu a billboardu v zahradě budovy.

13 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 10 měsíci 11
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře