Komerční prostory Kancelářské prostory k pronájmu, Zlín

Změnit zadání Počet inzerátů: 4
Pronájem, komerční prostor, 139 m2, Zlín, ul. Lešetín

Pronájem, komerční prostor, 139 m2, Zlín, ul. Lešetín

Zlín

Pronájem komerčních prostor po zdařilé rekonstrukci o ploše 139 m2 v centru města Zlína. Prostor se nachází ve 3.patře, v domě s klidným režimem, pronajímají se nezařízené. Součástí jsou 2 terasy, koupelna s vanou a sprchovým koutem, 2 toalety, 2 samostatné místnosti, zbytek prostoru je otevřený s možností dobudování kuchyňky. Cena včetně energií bez nákladů na klimatizaci, bez DPH. K dispozici ihned. Vhodné jako kancelář, poradna, ordinace, kontaktní místo, atd. Cena k jednání.

24 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 15
Pronájem, kancelářský prostor, 55 m2, Zlín, ul. Lešetín

Pronájem, kancelářský prostor, 55 m2, Zlín, ul. Lešetín

Zlín

Pronájem zrekonstruovaných komerčních prostor o ploše 55 m2 v centru města Zlína. Kancelář se nachází ve 2. patře budovy s neomezeným přístupem. Dispozice: vstupní chodba, prostorná otevřená kancelář oddělená skleněnou zástěnou a jedna samostatná místnost. Sociální zařízení na patře. Cena včetně energií bez nákladů za klimatizaci, bez DPH. K dispozici ihned. Vzhledem ke svému umístění je prostor vhodný jako kancelář, poradna, ordinace, kontaktní místo, atd.

8 900 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 5
Pronájem, kancelářský prostor, 72 m2, Zlín

Pronájem, kancelářský prostor, 72 m2, Zlín

Malenovice, Zlín

Pronájem kancelářských prostor 72 m2 ve Zlíně. Kanceláře v se nachází v budově u hlavní cesty mezi Zlínem a Otrokovicemi v centru městské části Malenovice. Prostor v 2. NP s prostorným vstupem tvoří jedna velká (14x4 m) a jedna menší (4x4) místnost (v případě potřeby i dvě). Součástí je pánské a dámské WC, k dispozici kuchyňka. Parkoviště u budovy. Volné od 1. 5. 2018. Nájemné včetně energií. Cena nezahrnuje DPH.

12 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 10
obchocní a kancelářské prostory Otrokovice

obchocní a kancelářské prostory Otrokovice

Kvítkovice, Otrokovice

Nabízíme do nájmu lukrativní komerční prostor o celkové výměře 84m2 v Otrokovicích Kvítkovicích v přízemní budově vedle prodejny Lidl. Jedná se o samostatný prostor s přímým vstupem z ulice, prostor 7x12m vhodný pro prodejní prostory nebo prostory kancelářské. K dispozici je pro nájemce společné sociální zařízení se sprchou, WC a kuchyňka. Výhodou je možnost spoluužívání vlastního parkoviště celkově pro 7 aut. Možnost umístění reklamy na oplocení areálu a billboardu v zahradě budovy.

13 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 11
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře