Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Zlínský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, rekreační bungalovy, 1800 m², Rožnov pod Radhoštěm

Prodej, rekreační bungalovy, 1800 m², Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji rekreační bungalovy, které se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, na úpatí Moravskoslezských Beskyd. Bungalov je řešen pro ubytování 7 osob s možností přistýlky. V bungalovu jsou 2 samostatné pokoje pro 3 a 4 osoby a malá společenská místnost. Sociální zařízení, koupelna se sprchou a lednička jsou společné pro celý bungalov. Nosný systém je dřevěný srub, ve kterém jsou nenosné příčky. Podezdívka betonová. Střecha sedlová, krytina plech. Nachází se v blízkosti skanzenu – Valašského muzea v přírodě s typickými stavbami Moravského Valašska, které ročně navštíví statisíce turistů. Více informací Vám rád poskytne makléř.

97 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 10
Prodej, hotel, 23062 m², Rožnov pod Radhoštěm

Prodej, hotel, 23062 m², Rožnov pod Radhoštěm

Rožnov pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji hotel, který se nachází v Rožnově pod Radhoštěm, na úpatí Moravskoslezských Beskyd. Světovou úroveň má ráj odpočinku – hotelové wellness centrum, které je v provozu denně. Masáže, whirlpool, finská či parní sauna. Nově vybudovaný kongresový sál s kapacitou až 200 osob. Součástí prodeje jsou i rekreační bungalovy, které se nachází v těsné blízkosti hotelu a jsou funkčně propojeny. Bungalov je řešen pro ubytování 7 osob s možností přistýlky. Nachází se v blízkosti skanzenu – Valašského muzea v přírodě s typickými stavbami Moravského Valašska, které ročně navštíví statisíce turistů. Více informací Vám rád poskytne makléř.

97 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 45
Prodej, obchodní objekt, 2079 m², Kroměříž, ul. Na Sladovnách

Prodej, obchodní objekt, 2079 m², Kroměříž, ul. Na Sladovnách

Kroměříž

Exkluzivní nabídka historického zděného obchodního objektu. Je zde provozován Club Slady, který disponuje rozlehlým sálem, kavárnou a zázemím. V oddělené části objektu je v provozu zavedená restaurace se zahrádkou a zázemím. Nedílnou součástí objektu jsou kancelářské prostory, byt 3+1, byt 2+1, dále apartmán se sprchovým koutem a terasou. S objektem sousedí pozemek vhodný k parkování o výměře 629 m2. Nemovitost se nachází ve velmi zajímavé lokalitě přímo v historickém centru města Kroměříže, v blízkosti zámku a arcibiskupských vinných sklepů. V domě jsou zachovány původní stylové prvky. Počínaje létem 2020 se v objektu začalo nově majitelem investovat do stavebních úprav. Více informací a podkladů u makléře. Doporučujeme

19 900 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 4 dny 11
Prodej, hotel, penzion, 1099 m², Lhota u Vsetína

Prodej, hotel, penzion, 1099 m², Lhota u Vsetína

Lhota u Vsetína, Lhota u Vsetína

Nabízíme Vám velice atraktivní nemovitost jak k bydlení tak i ke komerčnímu využití v obci Lhota u Vsetína. Zastavěná plocha je o velikosti 275 m2. V prvním patře se nachází kuchyň s barem, jídelnu, sušárnu, technickou místnost, 2 pokoje, 4 WC a sprchový kout. V druhém patře najdeme 5 pokojů s vlastní sociálním zařízením. V domě se nachází i půda, kde je možnost rozšíření kapacity o další 4 pokoje. Venku najdeme zastřešené posezení o rozloze 64 m2 s uzavřenou zahradou o rozloze 508 m2 . K domu náleží i garáž pro dvě auta včetně vybavení a zvedáku. Dále je zde parkoviště přímo na pozemku pro 5 vozidel. Před domem na ulici také možnost parkování pro 3 vozidla. Náš finanční poradce Vám nabídne nejvhodnější financování této nemovitosti. Pro více informací kontaktujte makléře.

6 000 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 dny 7
Rajnochovice- ubytovací komplex, 27450 m² - komerce.

Rajnochovice- ubytovací komplex, 27450 m² - komerce.

Rajnochovice

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji ubytovací komplex v Rajnochovicích. Jedná se o šesti patrovou budovu s výtahem o 40 místnostech, ubytovnu z unimo-buněk pro 30 osob. Provozní prostory 545 m2, skladovací prostory 85 m2, krytý bazén v rekonstrukci, vodárna. Celková plocha pozemku 27450 m2, z toho zastavěná plocha 2800 m2. Na pozemku je vlastní zdroj pitné, mineralizované vody -16 vrtů. Nemovitost prošla částečnou rekonstrukcí. Vhodné i jako investiční záležitost. Rajnochovice patří k oblíbeným a vyhledávaným turistickým místům. Místo nabízí relaxaci a odpočinek v krásném prostředí uprostřed přírody. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

12 500 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před týdnem 9
Prodej, penzion, 1316 m², Chvalčov

Prodej, penzion, 1316 m², Chvalčov

Chvalčov, Chvalčov

Láká Vás podnikání v oblasti pohostinství a ubytování? Co třeba vlastní penzion? A co třeba tenhle? V přírodním parku Hostýnské vrchy, 5 minut od lyžařského areálu Tesák a 10 Km od města Bystřice pod Hostýnem, obklopena přírodou, se nachází třípatrová horská chata s dvanácti pokoji, čtyřiceti pěti lůžky, kuchyní a hospodou s kapacitou 50 hostů, která je více než dostačujícím zázemím pro pořádání škol v přírodě, lyžařských či turistických pobytů, svateb, oslav, teambuildingů a spousty dalšího. Celá chata prošla v roce 2007 rozsáhlou rekonstrukcí a je ve velmi dobrém stavu. Náleží k ní venkovní prostory (zahrádka, posezení za chatou) a další užitné místnosti, jako je lyžárna, klubovna, kotelna, VIP apartmán a jiné. Horská chata je částečně podsklepena a prodává se s veškerým vybavením (kuchyňské vybavení, nábytek včetně hospody a pokojů, TV na pokojích a další). Pokud Vás tato nabídka zaujala, pro bližší informace nebo domluvení prohlídky kontaktujte makléře. S financováním pomůžeme.

6 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 18
Prodej, obchodní objekt, 1144 m², Karolinka, ul. Vsetínská

Prodej, obchodní objekt, 1144 m², Karolinka, ul. Vsetínská

Karolinka, Karolinka

Nabízíme prodej dvou podnikatelských objektů, z nichž jeden byl využíván jako restaurace v obci Karolinka. Tato budova je nyní částečně přebudovaná na čtyři apartmány se samostatnými vchody. V druhé budově je kamenný sklep a možnost vybudování dalších dvou apartmánů. Objekty mají částečně provedenou výměnu elektroinstalace, vodoinstalace, odpadů a jsou určeny k rekonstrukci. Zastavěná plocha budov je 460 m² a okolní pozemek má výměru 684 m², kde je venkovní zahrádka. Obec Karolinka je obklopena typickou valašskou krajinou střídajících se pastvin a lesů a okolní příroda láká v létě turisty, cyklisty a v zimních měsících pak lyžaře. V těsné blízkosti objektu se nachází lyžařský vlek. Pro více informací nebo termíny prohlídek kontaktujte makléře.

6 420 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 6
Prodej, obchodní objekt, 202 m², Koryčany, ul. Kyjovská

Prodej, obchodní objekt, 202 m², Koryčany, ul. Kyjovská

Koryčany

Ve výhradním zastoupení nabízíme objekt občanské vybavenosti o celkové ploše 202 m2 v rušné části Koryčan. Nemovitost je v původním stavu, částečně podsklepena a členěna na komerční část s vlastním vstupem, byt 1+1 a pokoj v půdní vestavbě. Budova je zděná z cihel na kamenném základu a vyžaduje investice. Více informací u makléře.

990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 20
Prodej, hotel, penzion, Ostrožská Nová Ves, ul. Kunovská

Prodej, hotel, penzion, Ostrožská Nová Ves, ul. Kunovská

Ostrožská Nová Ves

Ve výhradním zastoupení majitelky nemovitosti nabízíme k prodeji zavedený 20 let fungující penzion, který je ideální pro konání svateb, rodinných oslav a firemních akcí. Budova má 3 nadzemní podlaží. Nemovitost nabízí pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové i větší. Součástí všech pokojů je sprchový kout a WC. K dispozici je rovněž apartmán. Vytápění je zajištěno krbovými kamny, teplovzdušnými rozvody a elektrickými radiátory. Na pozemku jsou vlastní parkovací místa pro hosty. Celá nemovitost se prodává včetně veškerého vybavení, tudíž s možností navázání na provoz. Penzion leží v turisticky velmi atraktivním prostředí Zlínského regionu, poblíž Uherského Hradiště. Součástí Ostrožské Nové Vsi jsou vyhledávané sirnaté lázně, ve kterých se léčí nemoci pohybového ústrojí. Prohlídky nemovitosti se budou konat v rámci prohlídkových dnů. V případě informace týkající se ceny nemovitosti kontaktujte realitního makléře.

12 300 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 31
Prodej, obchod a služby, 56 m², Zlín, ul. třída Tomáše Bati

Prodej, obchod a služby, 56 m², Zlín, ul. třída Tomáše Bati

Zlín

Nabízíme k prodeji komerční prostor v okrajové části Zlína na ulici Tř. T. Bati. Jedná se o zavedenou vinotéku s kavárnou. Celý prostor je nově zrekonstruovaný a vybavení vinotéky je možné odkoupit. K obchodnímu prostoru patří suterén, kde se nachází zázemí pro zaměstnance, sklad a oddělené toalety pro muže i ženy. Pro snadnou manipulaci se zbožím je zde vybudován nákladní výtah z ulice. Další informace u makléře.

2 750 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 8
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

27. 02. 20 Koupí nemovitosti starosti nekončí

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

-->