Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Zlínský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, restaurace, Kroměříž

Prodej, restaurace, Kroměříž

Kroměříž

Prodej vybavené restaurace a přilehlých pozemků, v okrajové části města Kroměříže. Jedná se o stavbu z roku 2009. V současnosti je využívaná na soukromé akce. V hlavní místnosti je umístěn bar, krbové kamna, velký prostor na posezení a parket. Je zde i dětský koutek. Sociální zázemí pro hosty splňuje veškeré potřebné normy. Plně vybavená kuchyně, včetně veškerého zařízení - lednice, mrazící box, vařiče, trouby, atd. Je zde prostorné zázemí pro uskladnění potravin i pro personál. Jedná se o klidné místo na okraji obce, oblíbené pro cykloturistiku. Další informace u makléře.

5 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 hod. 19
Prodej, výrobní objekt, 7720 m2, Mysločovice

Prodej, výrobní objekt, 7720 m2, Mysločovice

Mysločovice, Mysločovice

Nabízíme k prodeji areál o celkové výměře 7720 m2 v obci Mysločovice vhodný pro výrobu nebo skladování. V areálu je plechová hala s betonovou podlahou o rozloze 1246m2. Hala je průjezdná ocelovými vraty a po celé ploše haly je namontován mostový jeřáb s kabinou. Hala je napojena na trafostanici a má samostatný elektroměr. V bezprostřední blízkosti haly je dešťová kanalizace o průměru 40 cm do které je možné napojení ČOV. V okolí haly je manipulační plocha ze zámkové dlažby s kvalitním podložím pro pojezd kamiónů. Celý areál je oplocen a má samostatný vjezd. Další informace u makléře.

13 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 16 hod. 5
Prodej, výrobní objekt, Zašová

Prodej, výrobní objekt, Zašová

Zašová

Nabízíme k prodeji výrobní areál v průmyslové zóně obce Zašová. Jedná se o výrobní a administrativní budovu o třech podlaží se zastavěnou plochou 702 m2 .V 1 PP podlaží o užitné ploše 401 m2 je umístěno technické zázemí a to strojovna chladící vody včetně akumulace, plynová kotelna s dvěma kotly, místnost vzduchotechniky, rozvod výparníku pro tepelné čerpadlo a kompresorovna. V 1NP o ploše 659 m2 je výrobní hala s plochou 149 m2, světlou výškou 9,74 m a dvěma pojezdovými dráhami s kladkostroji o nosnosti 3000 kg. Dále 11 místností určených pro výrobu a údržbu, nákladní výtah s nosností 500 kg a sociální zařízení a úklidová místnost. 2 NP o ploše 582 m2 zahrnuje administrativní a skladovací prostory o 7 místnostech, denní místnost s vybavenou kuchyňkou, 2 šatny pro 30 zaměstnanců se sprchou, WC a umývárnou, úklidová místnost, nákladní výtah a 2x samostatné WC s umyvadlem. Objekt má vlastní trafostanici o výkonu 1MW . Před budovou je vlastní parkoviště o ploše 946 m2. Objekt je oplocen.

18 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 35
Prodej, výrobní objekt, Brumov - Bylnice

Prodej, výrobní objekt, Brumov - Bylnice

Bylnice, Brumov-Bylnice

Nabízíme k prodeji objekt blízko centra Brumov - Bylnice. Objekt je částečně po rekonstrukci a byl užíván jako výrobna a sklad nábytku. Objekt je podsklepený a má 4 poschodí. Lze využít jako výrobna, sklad, byty, obchodní prostory, hudební klub, atd. Doporučujeme prohlídku.

5 350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 15
Prodej, zemědělský objekt, 4660 m2, Počenice-Tetětice

Prodej, zemědělský objekt, 4660 m2, Počenice-Tetětice

Počenice, Počenice-Tetětice

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost o celkové ploše 4.660m2, zahrada 1.784m2. Dům má obytnou část, kde již byla započata rekonstrukce a výstavba podkroví, rozsáhlé prostory které jsou nyní využívaný jako truhlářská dílna. Objekt je vhodný ke komerčnímu využití, např. výrobní dílna, skladovací prostory, logistické centrum nebo penzion. Doporučujeme prohlídku. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

1 870 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 19
Prodej, restaurace, Bystřice pod Hostýnem

Prodej, restaurace, Bystřice pod Hostýnem

Bystřice pod Hostýnem

Prodej restaurace s projektem na výstavbu šesti bytů na lukrativním místě uprostřed sídliště.Dispozice budovy jsou : sklepní prostory, které jsou po celé délce budovy, mohou sloužit dále jako prostory pro realizaci diskoték, fitcentra atd, v přízemí se nachází prostor restaurace, rozdělen na tři části- hlavní restaurace, salonek s vlastním vstupem do budovy a část s přítomností bowlingové dráhy. Vedle baru se nachází prostor pro pečení pizzy a za barem prostorná kuchyně. Součástí jsou i skladovací a chladící místnosti, sociální zázemí a šatny pro personál, kancelář. Do patra je zvlášť vstup z druhé strany budovy a na celé patro je vypracován projekt pro výstavbu šesti bytových jednotek. Veškeré rozvody jsou již vyvedeny a připraveny na realizaci.Za chodu patřila restaurace mezi nevyhledávanější v okolí, ekonomicky velmi dobře prosperující. Nyní je budova připravena pro nového majitele, ihned k užívání. Rádi Vám zašleme videoprohlídku a seznámíme s projektem osobně. Zajímavá investice!

7 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 19
Prodej, nájemní dům, Bystřice pod Hostýnem

Prodej, nájemní dům, Bystřice pod Hostýnem

Bystřice pod Hostýnem

Prodej restaurace s projektem na výstavbu šesti bytů na lukrativním místě uprostřed sídliště.Dispozice budovy jsou : sklepní prostory, které jsou po celé délce budovy, mohou sloužit dále jako prostory pro realizaci diskoték, fitcentra atd, v přízemí se nachází prostor restaurace, rozdělen na tři části- hlavní restaurace, salonek s vlastním vstupem do budovy a část s přítomností bowlingové dráhy. Vedle baru se nachází prostor pro pečení pizzy a za barem prostorná kuchyně. Součástí jsou i skladovací a chladící místnosti, sociální zázemí a šatny pro personál, kancelář. Do patra je zvlášť vstup z druhé strany budovy a na celé patro je vypracován projekt pro výstavbu šesti bytových jednotek. Veškeré rozvody jsou již vyvedeny a připraveny na realizaci.Za chodu patřila restaurace mezi nevyhledávanější v okolí, ekonomicky velmi dobře prosperující. Nyní je budova připravena pro nového majitele, ihned k užívání. Rádi Vám zašleme videoprohlídku a seznámíme s projektem osobně. Zajímavá investlce!

7 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 19
Prodej, restaurace, Vsetín

Prodej, restaurace, Vsetín

Vsetín

Nabízíme k prodeji objekt, který donedávna sloužil jako zavedená restaurace s rychlým občerstvením. Nachází se na frekventovaném místě uprostřed sídliště. Nabízí se po dílčích úpravách i jiné využití, například jako jako prodejna nebo jiné služby. Doporučujeme prohlídku.

2 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 4
Prodej, penzion, Hutisko - Solanec

Prodej, penzion, Hutisko - Solanec

Solanec pod Soláněm, Hutisko-Solanec

Nabízíme k prodeji penzion v obci Hutisko - Solanec. Penzion je provozován pro rodinné rekreace, pobyty dětí (prázdniny, školy v přírodě), soustředění sportovních oddílů, ozdravné pobyty a společenské akce (oslavy, svatby, školení, atd.). Ubytování je ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením. Kapacita penzionu je 36 lůžek. V hlavní, celopodsklepené budově se nachází kuchyně, jídelna, 7 pokojů, podkrovní byt s terasou o velikosti 3+1, technické zázemí a garáž. Ve vedlejší jednopatrové budově jsou další 4 pokoje a sál s krbem, kulečníkem a barem. Penzion je v provozu, prodej včetně zařízení a vybavení. Doporučujeme prohlídku.

15 490 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 14
Prodej, penzion, Nový Hrozenkov

Prodej, penzion, Nový Hrozenkov

Nový Hrozenkov, Nový Hrozenkov

Nabízíme k prodeji zděnou budovu ve valašském stylu, která je součástí resortu. V současné době je ve fázi hrubé stavby a po dokončení měla fungovat jako wellness. Součástí prodeje jsou i okolní pozemky a podíl na přístupových cestách. Doporučujeme prohlídku.

3 855 000 Kč

Stav: Ve výstavbě

před 3 týdny 4
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě