Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Zlínský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, komerční objekt, Vítonice

Prodej, komerční objekt, Vítonice

Vítonice, Vítonice

Na prodej bývalý mlýn, v centru obce, na klidném místě. Dispozice - komerční část: přízemí - sklad, garáž, v 1. i 2. NP - prostor bývalého mlýna, rozsáhlé volné prostory k možnému využití jako skladové nebo výrobní prostory, v 1. NP samostatný vchod od ulice. Pravá část budovy využívaná jako obytný prostor, dispozice: přízemí - vstupní chodba, v pravé části pokoj, kuchyně, chodba se vstupem do dvorního traktu, koupelna s WC, v patře dva pokoje se samostatným vchodem. V budově zaveden obecní vodovod, odpad do obecní kanalizace, elektřina po reko v CU v celém domě, plynová přípojka u domu. Za domem oplocená zahrada, další zahrada před domem. Dům je zděný cihlový, připraven na rekonstrukci. Pro případné financování zajistíme hypotečního poradce bez dalších poplatků, zajistíme převod energií. Pro více info volejte makléře.

920 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 11
Prodej, zemědělský objekt, 4660 m2, Počenice-Tetětice

Prodej, zemědělský objekt, 4660 m2, Počenice-Tetětice

Počenice, Počenice-Tetětice

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost o celkové ploše 4660 m2, zahrada 1784 m2. Dům má obytnou část, kde již byla započata rekonstrukce a výstavba podkroví, rozsáhlé prostory které jsou nyní využívaný jako truhlářská dílna. Objekt je vhodný ke komerčnímu využití, např. výrobní dílna, skladovací prostory, logistické centrum nebo penzion. Doporučujeme prohlídku. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

1 650 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 19
Prodej, restaurace, Žeranovice

Prodej, restaurace, Žeranovice

Žeranovice

V centru obce nabízíme k prodeji objekt bývalé restaurace společně s rodinným domem.Restaurace uzavřena před cca 10 lety, vyzděna se smíšeného zdiva, uvnitř výčepní prostor, sál a zázemí, částečně podsklepen. Vedlejší RD je zděný na dvě patra, v přízemí chodba, kuchyně, koupelna s WC, obývací pokoj a komora, v patře další dva pokoje. Vytápění plynovým kotlem, v kuchyni sporák na tuhá paliva, voda z veřejného vodovodu, odpad do obecní kanalizace. Nemovitost je částečně podsklepena, v suterénu je vjezd do garáže. Na obou budovách nová střecha. Obec Žeranovice je v dobré dojezdové vzdálenosti do Holešova, Fryštáku a Zlína, s dobrou občanskou vybaveností. Pro zájemce zajistíme výhodné profinancování a přepisy veškerých energií zdarma. Pro více info kontaktujte makléře.

1 500 000 Kč

Stav: Špatný

před 6 dny 15
Prodej, penzion, Francova Lhota

Prodej, penzion, Francova Lhota

Francova Lhota

Nabízíme k prodeji penzion s restaurací v obci Pulčín. Penzion se nachází v malebném prostředí Národní přírodní Rezervace Pulčínských skal mezi Českou a Slovenskou republikou v turisty vyhledávané destinaci. Penzión má stálý přísun klientely. Na okolní výlety se zde mohou vydat malí i velcí v létě i v zimě. Penzión je k prodeji plně vybavený a připraven k okamžitému provozu. V přízemí se nachází recepce, jídelna, velká kuchyně, sklady, výlevka, sociální zařízení. Dále potom apartmány 1. a 2. s kuchyňským koutem a s venkovními vstupy, pokoj pro ZTP, byt správce, technická místnost a kotelna. V 1.patře se nachází 8 pokojů, sklad prádla, výlevka, kancelář a mini sklad, výlez do půdních prostor. Součástí každého pokoje je koupelna a WC. Ubytovací kapacita je 30 osob vč. přistýlek. Možnost parkování na pozemku a na ulici, kryté stání pro dvě auta. Na pozemku se Pozemek o rozloze 9500 m2 je z poloviny oplocen, situovaný ve svahu. Pro více informací kontaktujte makléře.

19 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 12
Prodej, vinný sklep, 105 m2, Ořechov

Prodej, vinný sklep, 105 m2, Ořechov

Ořechov, Ořechov

Vinný sklep k prodeji. Nemovitost se nachází v obci Ořechov u Uherského Hradiště, kdy celková výměra činí 105 m2 a délka 35 m. Vhodný je pro archivaci vín i jení skladování. Elektřina je zde zavedena a inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. V obci nalezneme veškerou občanskou obslužnost. Volný ihned. Sklepní původně navazovalo na další síť sklepů patřících k zámku, kde mniši vařili pivo a tento ležák zde poté uschovávali. Okolo roku 1900 zde proběhla lehká rekonstrukce novými majiteli a od roku 1995 ho vlastní současný majitel, který ho bohužel nevyužívá.

190 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 11
Prodej, obchodní objekt, Chropyně, ul. Tyršova

Prodej, obchodní objekt, Chropyně, ul. Tyršova

Chropyně

Nabízíme k prodeji komerční objekt v obci Chropyně. Budova se nachází na sídlišti a prošla rekonstrukcí ( nová okna, střecha, rozvody vody, odpady, nová elektroinstalace). Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Budova je vhodná ke zřízení obchodních či kancelářských prostor. K zásobování objektu slouží nakládací rampa na straně budovy. Více informací v RK a u makléře. Doporučujeme prohlídku.

3 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 7
Prodej, restaurace, Bystřice pod Hostýnem, Sídliště

Prodej, restaurace, Bystřice pod Hostýnem, Sídliště

Bystřice pod Hostýnem

Prodej restaurace s projektem na výstavbu šesti bytů na lukrativním místě uprostřed sídliště.Dispozice budovy jsou : sklepní prostory, které jsou po celé délce budovy, mohou sloužit dále jako prostory pro realizaci diskoték, fitcentra atd, v přízemí se nachází prostor restaurace, rozdělen na tři části- hlavní restaurace, salonek s vlastním vstupem do budovy a část s přítomností bowlingové dráhy. Vedle baru se nachází prostor pro pečení pizzy a za barem prostorná kuchyně. Součástí jsou i skladovací a chladící místnosti, sociální zázemí a šatny pro personál, kancelář. Do patra je zvlášť vstup z druhé strany budovy a na celé patro je vypracován projekt pro výstavbu šesti bytových jednotek. Veškeré rozvody jsou již vyvedeny a připraveny na realizaci.Za chodu patřila restaurace mezi nevyhledávanější v okolí, ekonomicky velmi dobře prosperující. Nyní je budova připravena pro nového majitele, ihned k užívání. Rádi Vám zašleme videoprohlídku a seznámíme s projektem osobně. Zajímavá investice!

7 350 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 14
Prodej, výrobní objekt, Chropyně, ul. Tyršova

Prodej, výrobní objekt, Chropyně, ul. Tyršova

Chropyně

Nabízíme k prodeji komerční objekt na sídlišti v obci Chropyně. Budova prošla rekonstrukcí ( nová okna, střecha, rozvody vody, odpady, nová elektroinstalace). Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Objekt je vhodný ke zřízení výrobních prostor s lehkým výrobním programem. K zásobování je určena nakládací rampa, která je na straně budovy. Více informací v RK a u makléře. Doporučujeme prohlídku.

3 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 8
Prodej, obchodní prostory, Hulín

Prodej, obchodní prostory, Hulín

Hulín

V zastoupení majitele nabízíme ke koupi objekt bývalé kotelny na sídlišti v Hulíně. Budova je na katastru vedená jako stavba technického vybavení a po změně užívání lze využívat k různým účelům. Šel by zde vybudovat obchod, služby, sklad, případně přistavět patro a vybudovat tím vlastní bydlení nad svými prostory k podnikání. Zastavěná plocha je 225 m2 a přístup z městského pozemku. Majitel má zpracovaný návrh na přestavbu, který je k předložení u makléře.

1 575 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 5
Prodej, rehabilitační centrum, Chropyně, ul. Moravská

Prodej, rehabilitační centrum, Chropyně, ul. Moravská

Chropyně

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi prostory sloužící jako rehabilitační a masážní centrum, v Chropyni, na ulici Moravská, v objektu zdravotního střediska. Jedná se prostory v osobním vlastnictví sestávající se ze třech větších místností, dále jedné místnosti sloužící jako sociální zázemí a toalet. Rehabilitační centrum je plně vybavené, vhodné k okamžitému provozu. Součástí prodeje je i vybavení - výřivka, lehátko (2ks), masážní lehátko, magnetoterapie, laser, parafínka, posilovací věž, rotoped, stepper, lednice, nábytek (stůl, židle, komoda). Pro bližší informace kontaktujte makléře.

990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 6
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě