Doporučené realitní kanceláře

Komerční prostory na prodej Zlínský kraj

Nejnovější inzeráty
Prodej, výrobní objekt, Chropyně, ul. Komenského

Prodej, výrobní objekt, Chropyně, ul. Komenského

Chropyně

Ve výhradním zastoupení klienta nabízíme k prodeji výrobní areál - budovu s pozemkem 5230 m2, který se nachází v logistickém a výrobním areálu firmy Fatra a.s. Chropyně. Zastavěná plocha činí 1823 m2 a jedná se o pětipatrovou budovu. Plocha výrobního a logistického prostoru každého patra činí 1520 m2 a na každém patře je i sociální zařízení a zázemí pro zaměstnance. Ve 2. patře budovy se nacházejí klimatizované kanceláře pro vedení a administrativní zázemí. Dále se zde nachází klimatizovaný dílenský prostor. Objekt se nachází na výhodné pozici, co se týče dostupnosti, dálnice D1 (nájezd Kroměříž) 9 km, Přerov 14 km, celý areál firmy Fatra a.s. je oplocen a celoročně střežen. Železniční vlečka vede přímo k rampě budovy. Budova je po technické stránce v dobrém stavu, přímo k užívání. Výška stropů v přízemí 5,4 m, v patrech 4,2 m, možnost zatížení stropů činí 1000 kg/m2. Obslužnost každého patra budovy je zajištěna přes dva nezávislé nákladní výtahy. Kontaktujte makléře.

22 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 11 hod. 30
Prodej, ubytovací zařízení, 9558 m2, Dolní Bečva

Prodej, ubytovací zařízení, 9558 m2, Dolní Bečva

Dolní Bečva, Dolní Bečva

Aktuálně máme v nabídce lukrativní nemovitost nacházející se v údolí přímo pod památnou horou Radhošť. Jedná se o penzion umístěný na pozemku o rozloze 9558 m2 s vlastním parkováním. Ubytování a restaurace, včetně kuchyně jsou plně funkční. Dostupnost je po místní zpevněné komunikaci. Lokalita nabízí nesčetné možnosti letního i zimního vyžití. Klienti zde mohou zapomenout na všechny starosti, relaxovat a nabrat nové a příjemné zážitky. Neváhejte a kontaktujte makléře se zájmem o prohlídku či bližší informace.

8 700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 11
Prodej, motel, Hulín, ul. Záhlinická

Prodej, motel, Hulín, ul. Záhlinická

Hulín

Nabízíme prodej motelu Jerry v Hulíně na ul. Záhlinická. Oblíbený motel umístěný na hlavní tahu Hulín - Otrokovice, silnice č. 55 a blízko dálnice s kapacitou 22 dvoulůžkových pokojů, se stylovou restaurací o cca 50 místech, dále salónek s kapacitou cca 58 míst, zahrádka pro více než 30 hostů a s parkováním před motelem pro osobní auta i autobusy. Každý pokoj má vlastním sociálním zařízením, TV a WIFI připojením. V budově je provozní zázemí jako kancelář, příjem zboží, sklady, sklepní prostory, kotelna, sociální zařízení, šatny, prádelna s mandlovnou a recepce. Stavba za poslední roky prošla postupně téměř kompletní rekonstrukcí - okna s mřížemi, zateplení stropu, krby, celkové topení včetně kotelny, pokojů apod. Objekt je ve velmi dobrém stavu bez nutnosti investic. V ceně je kompletní interiérové vybavením a pozemky o celkové výměře asi 2800 m2 .

9 750 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 27
Prodej, obchodní prostory, Hulín, ul. nám. Míru

Prodej, obchodní prostory, Hulín, ul. nám. Míru

Hulín

Nabízíme k prodeji obchodní objekt, který slouží jako prodejna. Rozměr prodejní plochy je 363 m2. Nemovitost se prodává včetně vybavení prodejny. Vedle prodejny se nachází průjezd, který lze využít jako parkovací místo pro cca. 4 automobily, nebo jako skladovací prostory. V prvním patře se již začalo s výstavbou 2 bytů, které jsou vytápěny plynovým kotlem. Jeden byt se prodává i se zařízením - kuchyňská linka, sedačky, křesla atd. Na podlahách v bytech je dlažba a plovoucí podlahy. K nemovitosti náleží rozlehlí zahrada, ve které je kopaná studna. Více informací u makléře.

5 900 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 5
Prodej, obchodní prostory, Hulín, ul. Poštovní

Prodej, obchodní prostory, Hulín, ul. Poštovní

Hulín

Nabízíme k prodeji obchodní objekt, který se nachází v centru Hulína. Objekt dříve sloužil jako pošta. V nedávných letech prošel částečnou rekonstrukcí, kdy byly v objektu provedeny nové rozvody vody, elektřiny a plynu. V přízemí se nachází rozlehlé komerční prostory, na patře se nachází prostory pro výstavbu 2 bytů. K domu náleží zahrada. Na části domu je věcné břemeno užívání společností Telekom. Více informací u makléře.

3 978 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 9
Prodej, vinný sklep, 105 m², Ořechov

Prodej, vinný sklep, 105 m², Ořechov

Ořechov, Ořechov

Vinný sklep k prodeji. Nemovitost se nachází v obci Ořechov u Uherského Hradiště, kdy celková výměra činí 105 m2 a délka je 35 m. Prostor je vhodný pro archivaci vín i pro jiné využití. Elektřina je zde zavedena a zbylé inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. V obci Ořechov u Uherského hradiště nalezneme veškerou občanskou obslužnost. Sklepení původně navazovalo na další síť sklepů patřících k zámku, kde mniši vařili pivo a tento ležák zde uschovávali.

210 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 17
Prodej, zemědělský objekt, 4660 m2, Počenice-Tetětice

Prodej, zemědělský objekt, 4660 m2, Počenice-Tetětice

Počenice, Počenice-Tetětice

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost o celkové ploše 4660 m2, zahrada 1784 m2. Dům má obytnou část, kde již byla započata rekonstrukce a výstavba podkroví, rozsáhlé prostory které jsou nyní využívaný jako truhlářská dílna. Objekt je vhodný ke komerčnímu využití, např. výrobní dílna, skladovací prostory, logistické centrum nebo penzion. Doporučujeme prohlídku. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

1 650 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 19
Prodej, obchodní objekt, Chropyně, ul. Tyršova

Prodej, obchodní objekt, Chropyně, ul. Tyršova

Chropyně

Nabízíme k prodeji komerční objekt v obci Chropyně. Budova se nachází na sídlišti a prošla rekonstrukcí ( nová okna, střecha, rozvody vody, odpady, nová elektroinstalace). Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Budova je vhodná ke zřízení obchodních či kancelářských prostor. K zásobování objektu slouží nakládací rampa na straně budovy. Více informací v RK a u makléře. Doporučujeme prohlídku.

3 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 7
Prodej, penzion, Brumov-Bylnice, ul. Am. Kutinové

Prodej, penzion, Brumov-Bylnice, ul. Am. Kutinové

Brumov, Brumov-Bylnice

Nabízíme k prodeji zavedený Bar&Penzion Sněhurka, který se nachází v oblasti Bílých Karpat, v klidné části města Brumov-Bylnice. Penzion nabízí svým hostům pohodlí a komfort v nově zařízených pokojících a apartmánech, posezení u krbu ve vyhlášeném baru Sněhurka s možností snídaní, obědů a večeří. V současné době je bar a penzion obsazen především díky zázemí pro firemní akce, rodinné oslavy. Vytápění je zde řešeno plynovým kotlem + krbovými kamny. Dům je napojen na ČOV, veřejnou a dešťovou kanalizaci a veřejný vodovod. Ohřev teplé vody bojlerem. Půda, sklep, sušárna, dílna + další technické místnosti. Veškerá občanská vybavenost v docházkové vzdálenosti. V přízemí možnost zavedené samoobsluhy. Parkování na pozemku. Pro více informací včetně prohlídky kontaktujte makléře.

16 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 4 týdny 32
Prodej, víceúčelová budova, Trenčín, ul. Velkomoravská

Prodej, víceúčelová budova, Trenčín, ul. Velkomoravská

Starý Hrozenkov, Starý Hrozenkov

Nabízíme k prodeji víceúčelový objekt v Trenčíně. Nachází se na ul. Velkomoravské v blízkosti sjezdu z dálnice Žilina - Bratislava. Budova je dispozičně členěna na 1. podzemní podlaží se skladovacími prostory, 1. nadzemní podlaží s obchodní prostory a 2. nadzemní podlaží, které se v současnosti využívá jako kancelářský prostor - sídlo firmy. Každé z podlaží má užitnou plochu cca 700 m2. Na pozemku o celkové rozloze 1503 m2 je zastavěná plocha budovy 746 m2. K objektu patří vlastní parkovací místa v okolí budovy a nakládací rampa pro nákladní vozidla. Objekt má několik samostatných vchodů, které umožňují následné rozdělení stavby na nezávislé části, každá má vlastní měření energií. Budova je připojena na všechny IS. Prošla rekonstrukcí rozvodů topení, elektriky, vody a kanalizace a společných prostor. Topení je centrální - plynové. V části budovy jsou nová plastová okna. Celý objekt je napojen na elektronický zabezpečovací systém. V současnosti je budova pronajata a plně udržovaná.

16 880 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 15
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

-->