Domy na prodej, Zlín

Změnit zadání Počet inzerátů: 38
Prodej, rodinný dům 4+1, Zlín

Prodej, rodinný dům 4+1, Zlín

Zlín

Nabízíme k prodeji podsklepený rodinný dům s garáží téměř v centru Zlína. Ze vstupní haly je přístup po schodišti do 2. NP, dále do sklepa, na zahradu, toaletu, pokoje a kuchyně, ze které je vstup do dalšího pokoje a koupelny. V 2. NP jsou dva půdní prostory, ložnice a vstup na terasu, která nabízí pohled jak do zahrady, tak na centrum města. S domem je spojena garáž, do které je přístup dveřmi ze zahrady a hlavními vraty od přední části domu. Střecha je z pálené tašky. Zahrada je svažitá s ovocnými stromy a stoupá až nad okolní domy, nabízí tak výhled na centrum města. Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci, plyn a elektřinu. Vytápění domu je zajištěno plnynovým kotlem. Doporučujeme prohlídku.

5 150 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 hod. 28
Prodej, rodinný dům, Zlín, ul. Mostní

Prodej, rodinný dům, Zlín, ul. Mostní

Zlín

Nabízíme na prodej baťovský 1/4 domek v původním stavu, který se nachází na ulici Mostní ve Zlíně. Domek je před rekonstrukcí a už je jen na novém majiteli jak s ním naloží dle svých představ. Dispozičně je řešen vstupem, ve kterém se nachází vchod do sklepa, dále pak vstup do obývacího pokoje, kuchyně a koupelny. V obývacím pokoji je v rohu schodiště které vede do patra. Zde se nachází jeden menší průchozí pokoj a jeden větší pokoj. Střecha je nová a zateplená. Nové rozvody vody. K domu náleží menší ale hezký pozemek ve vlastnictví města s posezením a zahradním domkem. Baťovský 1/4 se nachází v blízkosti školy a zastávky MHD. Parkování je možno na ulici, případně u školy. Doporučujeme Vám prohlídku.

1 800 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 11
Prodej, rodinný dům, 7+kk, Brumov-Bylnice, ul. Jos. Polácha

Prodej, rodinný dům, 7+kk, Brumov-Bylnice, ul. Jos. Polácha

Brumov, Brumov-Bylnice

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 7+kk, který se nachází v okrajové části obce. Dům je velmi prostorný a dobře dispozičně řešený a z velké části podsklepený. Je připojen k veřejné elektrické síti a k veřejné kanalizaci. Vytápění je kotlem na tuhá paliva a plyn. Voda je řešena vlastní studnou. Součástí jsou i hospodářské budovy, garážové stání a okolní pozemky o ploše cca 602 m2. Doporučujeme prohlídku.

3 150 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 dny 27
Prodej, chata, 653 m2, Žlutava

Prodej, chata, 653 m2, Žlutava

Žlutava, Žlutava

Nabízíme k prodeji zděnou chatu v obci Žlutava, chata je podsklepená v 1. NP je obývací místnost s postelí a pohovkou pro posezení v 2. NP je ložnice. Sklep zasahuje až pod pergolu a má 32 m2. K chatě náleží pozemek o výměře 637 m2, které jsou osázeny ovocnými stromy. Na hranici pozemku je studna ke společnému užívání s okolními chataři, toaleta ja svedena do jímky na vyvážení. Chata je napojena na elektřinu. Vedle chaty je pergola pro pohodlný odpočinek. Žádané místo, které je velice dobře dostupné. V blízkosti je ranč s restaurací, obchod škola a školka. Do obce jezdí autobus. Doporučujeme prohlídku.

350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 15
Prodej, chata, Zlín - Kudlov

Prodej, chata, Zlín - Kudlov

Kudlov, Zlín

Nová dřevostavba, zastavěná plocha 48 m2, obytná plocha 144 m2, suterén, přízemí, podkroví, terasa+ochoz, sklep 15 m2. Kolaudace 2015. Voda obecní a studánka, topení dřevo teplo-vzduch a elektřina. Šest venkovních parkovacích míst, 2x parkování pod přístřeškem 36 m2. Pozemek 9920 m2 z toho 3376 m2 les. Klidné pasekářské prostředí 6 km z centra města. Zastávka MHD 2,5km. Cesta k objektu pevná obecní v zimě udržovaná. Cena k jednání.

5 720 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 4
Prodej, rodinný dům 1+1, Zlín - Lípa

Prodej, rodinný dům 1+1, Zlín - Lípa

Lípa, Lípa

Nabízíme Vám k prodeji rodinný dům k rekonstrukci 1+1, 297 m2, s obecní příjezdovou cestou, k domu náleží zahrada o ploše 240 m2. Dům se nachází v klidné části obce Lípa u Zlína. V domě je zavedena elektřina, voda ze studny, veřejná kanalizace, plyn není. Zahrada je zatravněna, bez výsadby. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 620 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 5
Prodej, chata, 320 m2, Zlín

Prodej, chata, 320 m2, Zlín

Mladcová, Zlín

Nabízíme k prodeji chatu s pozemky o výměře 586 m2 ve Zlíně - Mladcová v lokalitě Zboženských rybníků. Jedná se o částečně podsklepenou dřevostavbu se zastavěnou plochou 26 m2, elektřina je v chatě zavedená. Zahrada o výměře 560 m2 oplocená. Zdrojem užitkové vody je společná studna. Topení kamny na tuhá paliva, WC suché. Ideální místo k rekreaci nebo zahradničení. Doporučujeme prohlídku.

350 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 8
Prodej, rodinný dům 3+kk, 66 m2, Zlín, ul. Mostní

Prodej, rodinný dům 3+kk, 66 m2, Zlín, ul. Mostní

Zlín

Nabízíme Vám samostatně obyvatelnou bytovou jednotku 3+kk, 66 m2, v tzv. baťovském čtvrt domku, který se nachází v charakteristické zástavbě blízko centra Zlína, na ulici Mostní. Vnitřní dispozice - v přízemí se nachází vchod, předsíň, kuchyň, obývací pokoj, koupelna a záchod, nahoře pak jsou další dvě samostatné místnosti a chodba se schodištěm. Vlastní plynový kotel na topení a ohřev vody, sklep. Ideální pro okamžité bydlení v baťovském domku, vhodné i k investici, vzhledem ke skutečnosti, že se v blízkosti nachází fakulta managmentu a ekonomiky. Pro více informací kontaktujte makléře.

2 450 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 16
Prodej, rodinný dům, Vizovice, ul. Krňovská

Prodej, rodinný dům, Vizovice, ul. Krňovská

Vizovice

Nabízíme k prodeji podsklepený rodinný dům ve Vizovicích. V 1.NP se nachází zádveří ze kterého se dostanete do dalších pater domu a do chodby v 1. NP z níž vstoupíte do prostorného obývacího pokoje, kuchyně, a dále do jídelny se vstupem na velkou terasu s výhledem na jihovýchodní svah Vizovic. 2.NP je ve fázi započaté rekonstrukce a je nutné jej dokončit. Ve 3.NP je velká podkrovní garsoniéra vhodná k bydlení nebo jako stylová kancelář. V domě dominují přiznané trámy a jsou vybudovány 2 sociální zařízení vhodné pro osoby s omezenou hybností a hendikepované osoby. U domu je v samostatné budově dílna s vytápěním, v další samostatné budově se nachází velká garáž pod kterou je další dílna nebo úložný prostor. Okolo domu se nachází velká zahrada, na kterou svítí celý den slunce. Vytápění domu zajištěno plynovým kotlem i kotlem na tuhá paliva. Dům vhodný jak k bydlení, tak i k podnikání. Cena k jednání.

4 656 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 28
Prodej, chata, 403 m2, Zlín

Prodej, chata, 403 m2, Zlín

Příluky, Zlín

Nabízíme k prodeji chatu ve Zlíně - Ronzovy Paseky. Chata je podsklepená, kde sklep sloužil na uskladnění ovoce a zeleniny a vedle místnost pro vybudování WC. V nadzemním podlaží, které je ze dřeva, jsou umístěny dvě místnosti pro kuchyň a obývací pokoj. Chata je ve svažitém terénu, orientována na západ. Chatová oblast je celá oplocená. Po osadě je rozvedená užitková voda. Dále je tam studna s pitnou vodou. Elektřina je rozvedená i v chatě. Kolem chaty je pozemek v podílovém spoluvlastnictví, kde má ovšem každý vytyčenou svoji parcelu.

125 000 Kč

Stav: Špatný

před týdnem 4
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře