Domy na prodej, Zlín

Změnit zadání Počet inzerátů: 5
RD Napajedla

RD Napajedla

Napajedla

nabízíme k prodeji řadový přízemní rodinný dům s průjezdem do dvora a zahrady, nepodsklepený. Dům postaven kolem r. 1890 je ze smíšeného zdiva, okna původní kastlová, podlahy betonové, stropy dřevěné, sedlová střecha krytá eternitovými šablonami, část do dvora pálenou taškou bobrovkou, zdivo přístavby částečně cihelné, střecha přístavby šikmá krytá vlnitou lepenkou. V obytné části jsou tři pokoje, kuchyně, jídelna, průchozí chodba, veranda, koupelna s vanou, WC, technická místnost, komora a spíž, navazuje přístavba kůlny a dílny. Ve dvoře pak kvelbený sklep a studna. Dům je připojen na všechny inž. sítě, kamna na tuhá paliva v kuchyni, ÚT odpojeno. Dům je dlouhodobě neužívaný, vhodný ke kompletní rekonstrukci na bydlení, sídlo firmy případně prodejní prostory. Za domem dvůr cca 500m2 a oplocená zahrada s ovocnými stromy 782m2. Zastavěná plocha domem je cca 170m2, kůlny a dílny cca 80m2, garáž 30m2, obytná cca 120m2. Celková plocha pozemku je 1550m2. Dům se nachází nedaleko centra obce s kompletní občanskou vybaveností. Příjezd po obecní asfaltové vozovce, další parkování na parkovišti před domem. Energetická třída „G“

5 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 15
chata Napajedla Dubová

chata Napajedla Dubová

Napajedla

nabízíme k prodeji zděnou chatku v horní části osady Dubová. Chata je zděná, suterén má zvenku omítku, přízemí a podkroví je zatepleno vanou a obloženo dřevem, střecha je sedlová krytá plechem, rovněž zateplená vatou, ze zadní části navazuje zastřešený uzavřený úložný prostor. V suterénu je jedna místnost pro zahradní nářadí, WC a sklep, pod sklepem je ještě další vinný sklípek. Přízemní část je samostatně přístupná ze zahrady, jedná se o obytný prostor s kuchyňkou, propojeno žebříkem do podkrovní ložnice. Pro vytápění slouží kamna na tuhá paliva. Objekt je napojen elektřinu 230/400V, WC má odpad do jímky na vyvážení, pro sprchování slouží venkovní sprcha s vlastním zásobníkem užitkové vody. Okolí chaty je upraveno terasami a zpevněnými plochami s nádherným výhledem do okolí, osázeno vinohradem a ovocnými stromy, dále pak zahrádka s ovocnými stromy a část zahrady zeleninové, vše s celkovou výměrou 707m2 Zastavěná plocha je 17 m2, užitná plocha chaty je 3x17m2. Příjezd je možný po zpevněné komunikaci až k chatě, kde je parkovací místo. V celé osadě je rozvedena užitková voda, pitnou vodu nutno dovážet. Předání po uhrazení kupní cena a sklizni plodů.

850 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 18
RD Tečovice

RD Tečovice

Tečovice

nabízíme k prodeji samostatně stojící patrový rodinný dům dokončený v r. 1968, dům o 3 podlažích vč. sklepa, celý podsklepený, v každém NP bytová jednotka 2+1 s koupelnou, spížkou a šatnou s výměrou cca 80m2, pro oba byty společné 1x WC ve verandě v 1. NP. Byty spojuje vnitřní schodiště kryté keramickou dlažbou, každý z bytů lze užívat samostatně, ale i jako větší 5+1. V 1. PP je garáž, kotelna + sklad paliva, 2 sklepy, prádelna. Dům je postavený z cihelného zdiva, plášť domu není zateplený, zateplená je pouze podlaha v půdním prostoru, sedlová střecha krytá plechem. Dům je připojen na elektřinu 230/400V, obecní vodovod, odpad je veden do septiku s přepadem do kanalizace, přípojka plynu před domem, ÚT s kotlem na elektřinu + kotel na tuhá paliva, nové radiátory, ohřev TUV el. bojler, okna a vstupní dveře plastové, vrata do garáže plechová, podlahy betonové, které v 1.NP kryje původní dlažba, v pokojích OSB desky a ve 2. NP lino. Dům je v původním dobrém stavu, pečlivě udržovaný. Za domem je oplocená zahrada, zde je zděná kůlna o výměře 40m2, 2x studna, 2 komorový septik, před domem parkovací stání pro 1 auto. Zastavěná plocha je cca 108m2, z toho veranda 17m2, zahrada 843m2, vše rovinný pozemek. Celková výměra pozemků 993m2. Dům je umístěn obecní komunikace, s velmi dobrou dostupností okresního Zlína. V obci škola, školka, prodejna potravin, restaurace, hřiště, aktivní spolky a sdružení, před domem zastávka MHD. Prohlídky v pracovní dny od 16 hod. PENB bude zhotoven dodatečně, nyní uvádíme tř. G.

6 500 000 Kč

Stav: Dobrý

Rezervováno před 4 měsíci 28
Prodej RD Zlín - Kudlov

Prodej RD Zlín - Kudlov

Zprostředkování prodeje samostatně stojícího RD Kudlov - Zlín se dvěma bytovými jednotkami 3+1 a 4+1 s pozemkem o celkové rozloze 899 m2 ( užitná plocha domu 146 m2). RD má k dispozici: přízemí bytová jednotka 3+1, vchod do zahrady, šatnu, kotelnu+sklep, 2WC a srpchu, 2NP - hlavní vchod, kuchyň, obývací prostor, jídelna, hala s krbem, toaleta, spíž, lodžie, 2 garáže a venkovní kryté stání, 3NP - 3 pokoje, koupelna a WC, lodžie. Dům je ve velmi dobrém stavu, napojen na veškeré inženýrské sítě. Pozemek se svažitý, dobře udržovaný. PENB: tř.C PENB : třída G, kontakt na makléře : Jaroslav Baláž 603 512 114

0 Kč

před 5 měsíci 11
RD Otrokovice

RD Otrokovice

Otrokovice

nabízíme k prodeji baťovský půldomek s dispozicí 3+1 a přístavbou s garáží, orientace J-Z. Dům je z cihelného zdiva, střecha pultová, plášť domu zateplený, okna plastová i ve sklepě, v obývacím pokoji venkovní žaluzie, v 1. NP nové keramické stropy kryjí plovoucí podlahy, nové dveře z masivu vč. obložek, vestavné skříně v předsíni a kuchyňská linka vč. kombinovaného sporáku, podhledy v kuchyni a pokoji imitace dřevěných stropů, nové schodiště do sklepa i do patra a nová elektroinstalace v 1. PP a 1. NP. Část domu ve 2. NP je v původním udržovaném stavu. Dům je napojen na všechny inž. sítě, v zahradě i vlastní studna. Přízemí domu tvoří veranda, obývací pokoj větší o venkovní předsazení, kuchyně a koupelna s WC, v patře 2 ložnice se samostatnými vstupy z podesty schodiště a vstup na balkon. Suterén pak garáž, místnost sklepa, technická místnost s plynovým kotlem pro vytápění, plynovým zásobníkem TUV a prádelnou a jedna místnost jako kancelář. Koupelna je vybavena sprchovým koutem, umývadlem a WC. Obrovskou výhodou je příjezd k domu, parkovací stání pro 2-3 auta a pěkná, udržovaná zahrada kolem domu. Obytná plocha domu je cca 82m2, zastavěná 73m2, okrasná zahrada 223m2 a příjezd a parkování pak 118m2. Dům je možno vyměnit za byt 1+1 nebo 2+1 v Otrokovicích Baťov nebo Střed , přízemí nebo dům s výtahem. Doplatek ceny bude dohodnut dle velikosti a stavu nabídnutého bytu.

5 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 6 měsíci 26
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

27. 02. 20 Koupí nemovitosti starosti nekončí

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře

-->