Domy chaty na prodej Zlínský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 23
Prodej, rekreační chata, Rusava

Prodej, rekreační chata, Rusava

Rusava

V zastoupení klienta nabízíme k prodeji rekreační chatu v obci Rusava. Chata je celá zděná, na vlastním pozemku, příjezd po zpevnění cestě až k chatě, možnost parkování za brankou u chaty. Dispozice: v suterénu 2x místnost a technická místnost, schodiště do 1.NP, v 1.NP chodba, koupelna s vanou a WC (ohřev vody lázeňskými kamny), obývací pokoj s krbem a krbovým kamny, kuchyňský kout. Ve 2.NP se nachází dvě ložnice s balkonem. Více informací u makléře.

1 890 000 Kč

Stav: Dobrý

před 21 hod. 11
chatka se zahradou Topolná

chatka se zahradou Topolná

Topolná

nabízíme k prodeji pozemek užívaný jako zahrada s dřevěnou zahradní chatkou a několika dalšími dřevěnými přístřešky (dílna, sklad, WC se sprchou, pergola s posezením, udírnou a ohništěm) osázený ovocnými stromy. Chatka je podsklepená, má jednu nadzemní místnost vybavenou kuchyňkou, je zde přivedena voda z vlastní studny a elektřina. Pozemek o celkové výměře 1714m2 je v okrajové a klidné části Topolné rovinný s celodenním sluncem, část je oplocená, část neoplocená je sad. Pozemek je napojen na obecní kanalizaci, elektřina 240/400V, voda z vlastní studny (darling). V sousedství pozemku jsou rodinné domy a pole. Příjezd k pozemku je po zpevněné komunikaci. Šířka pozemku 13-16m, délka opocené části 73m, neoplocené 51m.

600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 19
Prodej, chata, 653 m2, Žlutava

Prodej, chata, 653 m2, Žlutava

Žlutava, Žlutava

Nabízíme k prodeji zděnou chatu v obci Žlutava, chata je podsklepená v 1. NP je obývací místnost s postelí a pohovkou pro posezení v 2. NP je ložnice. Sklep zasahuje až pod pergolu a má 32 m2. K chatě náleží pozemek o výměře 637 m2, které jsou osázeny ovocnými stromy. Na hranici pozemku je studna ke společnému užívání s okolními chataři, toaleta ja svedena do jímky na vyvážení. Chata je napojena na elektřinu. Vedle chaty je pergola pro pohodlný odpočinek. Žádané místo, které je velice dobře dostupné. V blízkosti je ranč s restaurací, obchod škola a školka. Do obce jezdí autobus. Doporučujeme prohlídku.

350 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 15
Prodej, chata, Zlín - Kudlov

Prodej, chata, Zlín - Kudlov

Kudlov, Zlín

Nová dřevostavba, zastavěná plocha 48 m2, obytná plocha 144 m2, suterén, přízemí, podkroví, terasa+ochoz, sklep 15 m2. Kolaudace 2015. Voda obecní a studánka, topení dřevo teplo-vzduch a elektřina. Šest venkovních parkovacích míst, 2x parkování pod přístřeškem 36 m2. Pozemek 9920 m2 z toho 3376 m2 les. Klidné pasekářské prostředí 6 km z centra města. Zastávka MHD 2,5km. Cesta k objektu pevná obecní v zimě udržovaná. Cena k jednání.

5 720 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 4
Prodej, chata, 320 m2, Zlín

Prodej, chata, 320 m2, Zlín

Mladcová, Zlín

Nabízíme k prodeji chatu s pozemky o výměře 586 m2 ve Zlíně - Mladcová v lokalitě Zboženských rybníků. Jedná se o částečně podsklepenou dřevostavbu se zastavěnou plochou 26 m2, elektřina je v chatě zavedená. Zahrada o výměře 560 m2 oplocená. Zdrojem užitkové vody je společná studna. Topení kamny na tuhá paliva, WC suché. Ideální místo k rekreaci nebo zahradničení. Doporučujeme prohlídku.

350 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 8
Prodej, chata, 403 m2, Zlín

Prodej, chata, 403 m2, Zlín

Příluky, Zlín

Nabízíme k prodeji chatu ve Zlíně - Ronzovy Paseky. Chata je podsklepená, kde sklep sloužil na uskladnění ovoce a zeleniny a vedle místnost pro vybudování WC. V nadzemním podlaží, které je ze dřeva, jsou umístěny dvě místnosti pro kuchyň a obývací pokoj. Chata je ve svažitém terénu, orientována na západ. Chatová oblast je celá oplocená. Po osadě je rozvedená užitková voda. Dále je tam studna s pitnou vodou. Elektřina je rozvedená i v chatě. Kolem chaty je pozemek v podílovém spoluvlastnictví, kde má ovšem každý vytyčenou svoji parcelu.

125 000 Kč

Stav: Špatný

před 6 dny 4
Prodej domu Staré Město u Uh. Hradiště

Prodej domu Staré Město u Uh. Hradiště

Staré Město

K prodeji se nabízí řadový rodinný dům s dispozicí 5+1 ve Starém městě u Uherského Hradiště. Dům je částečně podsklepený s vjezdem na zahradu za domem.

Původní stavba prošla postupnou rekonstrukcí. Z hospodářské části domu otočené do zahrady byly vybudovány dva pokoje a šatna, přistavěna byla druhá koupelna, která již ale nebyla dokončena.

V domě je elektrický kotel, ústřední topení. V obývacím pokoji krb. Pod domem je menší vinný sklípek. V domě jsou nové rozvody a okna. Dům je možno rozšířit o další místnost otočenou do zahrady, nebo z ní vytvořit saunu s venkovní ochlazovnou.

Zahrada je osázena ovocnými stromy a skýtá dostatek soukromí. Z ulice je přístupný menší technická místnost pro příslušenství a technické vybavení.

Dům je vhodný jak pro bydlení, tak i pro podnikání, případně kombinaci podnikání a bydlení. Všechny místnosti se nacházejí v jedné úrovni, po domě je možný bezbariérový pohyb.

3 950 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 0
Prodej, chata, Nový Hrozenkov - Břežitá

Prodej, chata, Nový Hrozenkov - Břežitá

Nový Hrozenkov, Nový Hrozenkov

Nabízíme k prodeji dřevěnou chatu o celkové zastavěné ploše 43 m2. Chata se nachází v údolí Břežitá, klidné části obce Nový Hrozenkov. Chata je rozdělena na 2 nadzemní podlaží. V 1. NP se nachází předsíň, WC, koupelna, kuchyň, společenská místnost. V 2. NP je postor u schodiště a ložnice. Do chaty je zaveden el. proud. Objekt je částečně podsklepen. Pozemek kolem chaty je možné odkoupit od Lesů ČR. Chata je vhodná pro odpočinek a milovníky přírody. Více informací na prohlídce a u makléře.

600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 17
Prodej, chata 3+1, 12O m2, Velké Karlovice

Prodej, chata 3+1, 12O m2, Velké Karlovice

Malé Karlovice, Velké Karlovice

Nabízíme vám k prodeji chatu s zahradou a lesem v obci Velké Karlovice. Chata se nachází v blízkosti centra obce. Chata má zavedenou elektrickou energií (220 V, 380V) s vlastními elektrohodinami. Voda není zavedená do chaty, možnost napojení na obecní vodovod. V chatě je suché WC, je možnost výměny za chemické WC. Veškerá občanská vybavenost je v blízkostí (obchody, restaurace, vinotéka, cyklostezka) S volbou vhodného financování Vám rádi poradíme v našem hypocentru. Doporučujeme Vám prohlídku.

500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 12
Prodej, chata 4+kk, Jasenice u Valašského Meziříčí

Prodej, chata 4+kk, Jasenice u Valašského Meziříčí

Jasenice, Lešná

Nabízíme k prodeji pozemek určený k rekreaci v zajímavé lokalitě v těsné blízkosti zatopeného lomu. V současnosti se zde nachází krásná, udržovaná zahrada s mobilním domem s výhledem na lom. Příjezd po obecní komunikaci, 10 m přes obecní pozemek ošetřeno věcným břemenem cesty a chůze. Mobilní dům o výměře 40 m2 je napojen na elektřinu a vodu, dále zde najdeme plechovou garáž, suché WC a 35 m hlubokou studnu. V domě je obývací pokoj, kuchyň, 3 ložnice a koupelna s WC. Pozemek v územním plánu veden jako plocha individuální rekreace. Ideální pro toho, kdo hledá únik do nádherné, čisté přírody. Vřele doporučujeme prohlídku.

1 320 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 28
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře