Koupí nemovitosti starosti nekončí

Asi každý občan České republiky alespoň jednou v životě zatoužil po vlastní domácnosti. Bydlení v nájmu není dlouhodobě uspokojivé a rozhodně ani výhodné, pokud vezmeme v úvahu, kolik dneska měsíční výdaje na tento typ spolupráce stojí.

Koupí nemovitosti starosti nekončí

Pokud se ovšem rozhodnete investovat do koupě vlastního domu či bytu, starosti tímto úkonem také zdaleka nekončí. Hrozí totiž nebezpečí, že o všechen majetek vinou nečekané události přijdete jako lusknutím prstu.
 

Ochranu majetku zařídí pojištění

Nechceme malovat čerta na zeď, nicméně si musíme přiznat, že svět, ve kterém žijeme, není zrovna dvakrát bezpečný. I proto lidé ve velkém uzavírají pojistky, jimiž se chrání před případnými problémy budoucnosti. Pozornost byste měli věnovat také pojištění majetku, které má naprosto jednoduchý úkol – pokrýt škody v případě přírodní katastrofy, útoku divoké zvěře, odcizení stavebních součástí, zkratu v elektromotorech, odcizení majetku, vytopení domácnosti a dalších pohrom, k nimž může během let dojít.

Určitě si dokážete představit, v jakých řádech se mohou náklady na sjednání nápravy pohybovat. Jelikož nikdo z nás slušných občanů nekrade a bohužel také nevydělává miliony, jakákoli pomocná ruka se v případě nouze bude hodit. Pojištění majetku problémům samozřejmě nezabrání, ale představuje důležitou prevenci, před níž nesmíte zavírat oči.

Pojištění majetku si sjednejte z pohodlí domova

Pokud neradi obcházíte kamenné pobočky finančních společností, jelikož se pak snadno necháte přemluvit k uzavření smlouvy, která ve výsledku nemusí být ani trochu výhodná, zkuste využít služeb internetu. Kalkulaci majetkového pojištění poskytuje každá seriózní společnost online, a pokud se na základě získaných informací rozhodnete k uzavření smlouvy, budete mít alespoň jistotu, že se jedná o vaše vlastní rozhodnutí.

Přehled všech článků

Archiv článků

27. 02. 20 Koupí nemovitosti starosti nekončí

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Město Zlín se nachází na východní Moravě. Okolí Zlína Vám nabízí pestré možnosti rekreace. U našeho partnera MegaUbytko.cz si můžete vyhledat pěkné chaty a chalupy k pronajmutí. Nakonec ještě ušetříte, protože ubytování si rezervujete přímo u majitele. Čeká na Vás skutečně velký výběr a super ceny = levné ubytování. Nečekejte a rezervujte si ubytování na dovolenou ještě dnes.

Prodej, montáž a servis kotlů na tuhá paliva značky Viadrus EkoKomfort a EkoPerfekt.

Zaujal vás aktuální prodej bytů Praha 8? Prohlédněte si nabídku volných bytů od developer FINEP.

Novostavby, reality Praha od Faraon reality.

Město Zlín je známé díky množství atrakcí, které nabízí. Pokud plánujete strávit dovolenou ve městě, doporučujeme Vám rezervovat si ubytování Zlín. Na portálu Hauzi.cz najdete chaty, penziony, ale i hotely a priváty.

-->