Pozemky, Stavební pozemky na prodej Zlínský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 46
Chvalnov-Lísky – stavební pozemek 1138 m2, sítě - pozemek

Chvalnov-Lísky – stavební pozemek 1138 m2, sítě - pozemek

Chvalnov-Lísky

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek k bydlení s krásným výhledem na okolní louky a lesy. V katastru je pozemek vedený jako orná půda. Dle platného územního plánu je určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě: elektřina, obecní vodovod a plyn jsou na hranici pozemku. Vzhledem k lokalitě, krásné okolní přírodě a blízkosti Buchlovských kopců místo přímo vybízí k rekreaci. Do Koryčan se dostanete autem za 10 min, Brno 45 km, Kroměříž 25 km, Vyškov 30 km, Bučovice 25 km. Pozemek má tvar obdélníka, šíře 19 m, délka 60 m o celkové ploše 1138 m2. Pokud hledáte klidné a dobře dostupné místo pro bydlení, k relaxaci a odpočinku pak doporučuji prohlídku. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

1 700 000 Kč

Balkon

před 10 hod. 10
pozemek pro stavbu RD Halenkovice

pozemek pro stavbu RD Halenkovice

Halenkovice

Pokud hledáte klidné místo pro stavbu Vašeho domu, nabízíme Vám stavební pozemek nedaleko lesa, ale s dobrou dostupností centra obce a také větších měst Zlína, Uherského Hradiště nebo Napajedel a Otrokovic. Ve výhradním zastoupení majitele, nabízíme v katastrálním území Halenkovice, místní část Spodní Kržle, velmi mírně svažitý pozemek směrem na východ, ze tří stran oplocený. Výměra pozemku je 1124m2, z větší části šířka 19m, v okolí stávající rodinné domu a povolená nová výstavba. Pozemek je dle územního plánu určen k výstavbě rodinného domu, je zde možnost připojení elektřiny, další inženýrské sítě v této lokalitě nevedou. Voda bude řešena vrtem či studnou, odpady jímkou nebo čistírnou odpadních vod. Příjezd je po stávající obecní asfaltové komunikaci. V případě více zájemců si majitel vyhrazuje možnost úpravy ceny formou aukce. Doporučujeme prohlídku :-)

1 350 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 10
Zlín - Lužkovice,  stavební pozemek, 848 m², sítě, příjezdová cesta – pozemek

Zlín - Lužkovice, stavební pozemek, 848 m², sítě, příjezdová cesta – pozemek

Zlín

Nabízíme Vám k prodeji svahovaný stavební pozemek o celkové ploše 848 m2 v Lužkovicích. V katastru je pozemek vedený jako zahrada. Dle platného územního plánu je určen k výstavbě rodinného domu. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Je to místo vhodné pro někoho, kdo hledá klidné zázemí, ale zároveň to nemá daleko do centra města Zlín. Z Lužkovic je to 10 min autem do centra Zlína (6km). Pozemek je v nejširší části 20,7m a jeho délka je 57m. Město Zlín disponuje veškerou občanskou vybaveností a žije bohatým kulturním a sportovním životem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 000 000 Kč

Balkon

před 3 týdny 7
Prodej -  pěkný rovinatý pozemek o výměře 625 m2, na okraji lokality Zlín, Mokrá I.

Prodej - pěkný rovinatý pozemek o výměře 625 m2, na okraji lokality Zlín, Mokrá I.

Zlín

Nabízíme k prodeji pěkný rovinatý pozemek o výměře 625 m2, na okraji lokality Zlín, Mokrá I (vzdálenost do centra 5 min jízdy). Jedná se o okrajový pozemek v lokalitě rodinných domů a vilek, inženýrské sítě u pozemku. Na stavebním pozemku lze postavit rodinný dům s třemi bytovými jednotkami. V blízkosti zastávka MHD i občanská vybavenost (potraviny, masna, restaurace, škola, apod. Cena nemovitosti 3 850 000 Kč.

 

 

 

 

 

3 850 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 7
Prodej pozemku k bydlení, 691 m², Valašské Meziříčí

Prodej pozemku k bydlení, 691 m², Valašské Meziříčí

Juřinka, Valašské Meziříčí

Nabízíme k prodeji bungalov 4+kk o výměře 121 m2. Tento dům bude postaven v klidné části Juřinka, přitom s výbornou dostupností do města. V 1. NP je obývací pokoj se vstupem na terasu a kuchyňským koutem, tři pokoje, koupelna, WC, šatna a chodba. Vytápění je řešeno elektrokotlem, dům je připojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Dispoziční řešení i konečné řešení podlah, obkladů a zařizovacích předmětů lze přizpůsobit Vašim požadavkům. Možnost stěhování do 1 roku od vydání stavebního povolení. Lze financovat pomocí hypotečního úvěru, s jehož vyřízením rádi pomůžeme. Pro bližší informace volejte makléři.

3 650 000 Kč

Stav: Novostavba

před 7 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 2561 m², Poličná

Prodej pozemku k bydlení, 2561 m², Poličná

Poličná, Poličná

Nabízíme Vám prodej pozemku k bydlení o celkové výměře 2561 m² v obci Poličná u Valašského Meziříčí. Šíře pozemku v nejširším bodě je přibližně 23 m a délka přibližně 169 m. Pozemek je dle územního plánu stavební - plochy smíšené obytné vesnické. Z inženýrských sítí, které jsou na hranici pozemku je zde elektřina, plyn a obecní vodovod. K parcele vede obecní asfaltová cesta. Náš hypoteční specialista Vám navrhne nejvhodnější financování pro tuto nemovitost. Pro bližší informace kontaktujte makléře. Doporučujeme prohlídku.

3 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 100 m², Halenkov

Prodej pozemku k bydlení, 100 m², Halenkov

Halenkov, Halenkov

Nabízíme k prodeji pozemek v klidné, okrajové části obce s veškerou občanskou vybaveností. Jedná se o dvě parcely, st. 630/1 vedená v katastru nemovitostí jako stavební a 6241 ostatní plocha. Na 84 m2 je stavba jiného vlastníka, Doporučujeme jako investiční příležitost. Pro případné dotazy kontaktujte makléře.

199 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, 1491 m², Zlín

Prodej pozemku k bydlení, 1491 m², Zlín

Jaroslavice, Zlín

Nabízíme k prodeji pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu ve Zlíně v části Jaroslavice, která je velmi žádanou lokalitou. Na pozemku je již zavedená elektřina. Krásné klidné místo vedle lesa. K pozemku vede obecní komunikace. Pro více informací kontaktujte makléře.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 7
Prodej pozemku k bydlení, 1150 m², Jarcová

Prodej pozemku k bydlení, 1150 m², Jarcová

Jarcová, Jarcová

Nabízíme pozemek k bydlení v obci Jarcová u Valašského Meziříčí o rozloze 1150 m2, orientovaný na jihovýchodní stranu s výhledem do okolí. Veškeré inženýrské sítě jsou u pozemku. Přístupová cesta je obecní. Jedná se o klidnou část s dobrou občanskou vybaveností. Obec má zázemí pro sportující mládež. Fotbalové a volejbalové hřiště v krásném sportovním areálu. Autobusová zastávka je vzdálena 9 minut od pozemku. ZŠ a MŠ 6 minut. Doporučujeme Vám prohlídku. Se zajištěním financí Vám rádi pomůžou naši finanční specialisté.

1 550 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 měsíci 14
Prodej pozemku k bydlení, 710 m², Valašské Klobouky

Prodej pozemku k bydlení, 710 m², Valašské Klobouky

Smolina, Valašské Klobouky

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek k výstavbě rodinného domu 710 m2 v obci Smolina, vzdálené 3 km od Valašských Klobouk. Rovinatá parcela na klidném místě na okraji obce má přípojku elektřiny, plynové potrubí a veřejný vodovod. Příjezd je po obecní asfaltové komunikaci. K dispozici jsou i plány na výstavbu domu 4+kk v ceně. Výhodné financování na koupi i výstavbu domu zdarma zajistíme.

670 500 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 8
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

27. 02. 20 Koupí nemovitosti starosti nekončí

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře

-->