Pozemky, Stavební pozemky na prodej Zlínský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 45
Ludkovice - stavební pozemek, lesní pozemky, travní porosty ,  1331m2 - pozemky

Ludkovice - stavební pozemek, lesní pozemky, travní porosty , 1331m2 - pozemky

Ludkovice

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek, v katastru vedený jako zahrada, územním plánem obce určený k individuálnímu bydlení. Pozemek se nachází v klidové části na okraji současné obytné zástavby a přesto v těsné blízkosti centra obce Ludkovice, vzdálené vzdušnou čarou 3,5 km od lázeňského města Luhačovice. Pozemek o celkové ploše 1.331 m2 je v dolní části rovinatý, v horní části mírně svažitý, v nejužší části 13 m široký, rozšiřující se až na 25 m, uliční šíře 66 m. K pozemku vede zpevněná obecní komunikace. Inženýrské sítě jsou ve vzdálenosti do 20 m, v obci je zavedena elektřina, veřejná voda, plyn. Ludkovice leží 6 km od Luhačovic, 16 km od Zlína. Žije zde cca 700 obyvatel. Je zde mateřská i základní škola prvního stupně, přehrada se sportovním a kulturním areálem, obchod, restaurace. Obec je obklopena kouzelnou okolní přírodou Luhačského Zálesí. Jezdí zde pravidelná autobusová linka Zlín – Luhačovice. Zároveň s pozemkem ke stavbě se prodává podíl 24/2215 na singuláru o celkové ploše 948.643 m2, který je v současnosti obhospodařován. Celková cena stavebního pozemku a podílu na singuláru je 3.860.000 Kč. S financováním nemovitosti i eventuálním přeprodejem singuláru vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitní makléřku.

3 860 000 Kč

Balkon

před 19 hod. 10
Zlín - Lužkovice,  stavební pozemek, 848 m², sítě, příjezdová cesta – pozemek

Zlín - Lužkovice, stavební pozemek, 848 m², sítě, příjezdová cesta – pozemek

Zlín

Nabízíme Vám k prodeji svahovaný stavební pozemek o celkové ploše 848 m2 v Lužkovicích. V katastru je pozemek vedený jako zahrada. Dle platného územního plánu je určen k výstavbě rodinného domu. Veškeré inženýrské sítě jsou na hranici pozemku. Je to místo vhodné pro někoho, kdo hledá klidné zázemí, ale zároveň to nemá daleko do centra města Zlín. Z Lužkovic je to 10 min autem do centra Zlína (6km). Pozemek je v nejširší části 20,7m a jeho délka je 57m. Město Zlín disponuje veškerou občanskou vybaveností a žije bohatým kulturním a sportovním životem. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 100 000 Kč

Balkon

před 3 měsíci 7
Prodej pozemku k bydlení, 691 m², Valašské Meziříčí

Prodej pozemku k bydlení, 691 m², Valašské Meziříčí

Juřinka, Valašské Meziříčí

Nabízíme k prodeji bungalov 4+kk o výměře 121 m2. Tento dům bude postaven v klidné části Juřinka, přitom s výbornou dostupností do města. V 1. NP je obývací pokoj se vstupem na terasu a kuchyňským koutem, tři pokoje, koupelna, WC, šatna a chodba. Vytápění je řešeno elektrokotlem, dům je připojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Dispoziční řešení i konečné řešení podlah, obkladů a zařizovacích předmětů lze přizpůsobit Vašim požadavkům. Možnost stěhování do 1 roku od vydání stavebního povolení. Lze financovat pomocí hypotečního úvěru, s jehož vyřízením rádi pomůžeme. Pro bližší informace volejte makléři.

3 650 000 Kč

Stav: Novostavba

před 4 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 2561 m², Poličná

Prodej pozemku k bydlení, 2561 m², Poličná

Poličná, Poličná

Nabízíme Vám prodej pozemku k bydlení o celkové výměře 2561 m² v obci Poličná u Valašského Meziříčí. Šíře pozemku v nejširším bodě je přibližně 23 m a délka přibližně 169 m. Pozemek je dle územního plánu stavební - plochy smíšené obytné vesnické. Z inženýrských sítí, které jsou na hranici pozemku je zde elektřina, plyn a obecní vodovod. K parcele vede obecní asfaltová cesta. Náš hypoteční specialista Vám navrhne nejvhodnější financování pro tuto nemovitost. Pro bližší informace kontaktujte makléře. Doporučujeme prohlídku.

3 100 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 100 m², Halenkov

Prodej pozemku k bydlení, 100 m², Halenkov

Halenkov, Halenkov

Nabízíme k prodeji pozemek v klidné, okrajové části obce s veškerou občanskou vybaveností. Jedná se o dvě parcely, st. 630/1 vedená v katastru nemovitostí jako stavební a 6241 ostatní plocha. Na 84 m2 je stavba jiného vlastníka, Doporučujeme jako investiční příležitost. Pro případné dotazy kontaktujte makléře.

199 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 4
Prodej pozemku k bydlení, 1491 m², Zlín

Prodej pozemku k bydlení, 1491 m², Zlín

Jaroslavice, Zlín

Nabízíme k prodeji pozemek vhodný k výstavbě rodinného domu ve Zlíně v části Jaroslavice, která je velmi žádanou lokalitou. Na pozemku je již zavedená elektřina. Krásné klidné místo vedle lesa. K pozemku vede obecní komunikace. Pro více informací kontaktujte makléře.

0 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 7
Prodej pozemku k bydlení, 1150 m², Jarcová

Prodej pozemku k bydlení, 1150 m², Jarcová

Jarcová, Jarcová

Nabízíme pozemek k bydlení v obci Jarcová u Valašského Meziříčí o rozloze 1150 m2, orientovaný na jihovýchodní stranu s výhledem do okolí. Veškeré inženýrské sítě jsou u pozemku. Přístupová cesta je obecní. Jedná se o klidnou část s dobrou občanskou vybaveností. Obec má zázemí pro sportující mládež. Fotbalové a volejbalové hřiště v krásném sportovním areálu. Autobusová zastávka je vzdálena 9 minut od pozemku. ZŠ a MŠ 6 minut. Doporučujeme Vám prohlídku. Se zajištěním financí Vám rádi pomůžou naši finanční specialisté.

1 550 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 měsíci 14
Prodej pozemku k bydlení, 710 m², Valašské Klobouky

Prodej pozemku k bydlení, 710 m², Valašské Klobouky

Smolina, Valašské Klobouky

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek k výstavbě rodinného domu 710 m2 v obci Smolina, vzdálené 3 km od Valašských Klobouk. Rovinatá parcela na klidném místě na okraji obce má přípojku elektřiny, plynové potrubí a veřejný vodovod. Příjezd je po obecní asfaltové komunikaci. K dispozici jsou i plány na výstavbu domu 4+kk v ceně. Výhodné financování na koupi i výstavbu domu zdarma zajistíme.

670 500 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 8
Prodej pozemku k bydlení, 4551 m², Otrokovice

Prodej pozemku k bydlení, 4551 m², Otrokovice

Kvítkovice, Otrokovice

Exkluzivně nabízíme pozemek v Otrokovicích - Trávníky. V územní plánu je část pozemku vedená jako B 42 - plocha bydlení, druhá část jako DS 63 - plocha pro silniční dopravu a třetí jako Z - plocha sídelní zeleně. Celková plocha pozemku je 4551 m2. Šířka přibližně 21 m, délka asi 216 m. Sítě k pozemku v tuto chvíli nevedou. Vhodné pro budoucí investici.

5 990 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 měsíci 3
Prodej pozemku k bydlení, 1263 m², Kroměříž

Prodej pozemku k bydlení, 1263 m², Kroměříž

Bílany, Kroměříž

V zastoupení majitele Vám nabízíme stavební pozemek v blízkosti Kroměříže, v obci Bílany. Pozemek o rozloze 1263 m2 je určen pro výstavbu rodinného bydlení. Na pozemku je zavedena elektřina a další sítě v bezprostřední blízkosti. Více informací u makléře

1 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 měsíci 4
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť



Zpravodaj

27. 02. 20 Koupí nemovitosti starosti nekončí

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře

-->