Pozemky na prodej, Vsetín

Změnit zadání Počet inzerátů: 128
Prodej, pastvina, 18211 m2, Vsetín

Prodej, pastvina, 18211 m2, Vsetín

Horní Jasenka, Vsetín

Nabízíme k prodeji trvalý travní porost v katastrálním území Jasenka o celkové výměře 18.211 m2. Bližší informace v RK.

25 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 47 min. 3
Prodej, stavební pozemek, Police

Prodej, stavební pozemek, Police

Police, Police

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Police u Valašského Meziříčí. Jedná se o pozemek s domem ke stržení na lukrativním a klidném místě skoro na konci obce, s výhledem jak na Hostýnské vrchy tak na Kelečsko a Hranicko. Dům je posazený dál od cesty, a příjezd je jak ze zahrady polní cestou, tak zepředu po obecní komunikaci. Dům má stáří cca 60 let, a je vhodný ke kompletní rekonstrukci - např. viz. vizualizace na fotografiích. Ideální pro někoho, kdo zvažuje stavbu nového domku a nechce se mu vyřizovat dlouhá administrativa spojená s novou výstavbou, ale kompletně by si dům postavil na těchto základech. Je to podsklepená budova, za domem stodola, vhodná například jako garáže atd.. K dispozici jsou veškeré sítě: vlastní studna, vodovod, kanalizace a plyn před pozemkem. Obec Police patří k vyhledávaným místům na bydlení, neboť je velmi dobrá dostupnost do okolních měst - Kelč, Valašské Meziříčí, Hranice, Bystřice pod Hostýnem. Vhodné pro klienta hledajícího klidné místo s výhledem.

1 595 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 hod. 10
Prodej, zahrada, 2 072 m2, Vsetín

Prodej, zahrada, 2 072 m2, Vsetín

Vsetín

Nabízíme k prodeji pozemek vedený v katastru nemovitostí jako zahrada, který se nachází v lokalitě místní části "Trávníky" nedaleko centra. Jedná se o parcely přístupné z veřejné, zpevněné komunikace, přímo sousedící s obytnou zonou. Dle stávajícího územního plánu jsou parcely zařazeny do kategorie dopravní infrastruktury, doporučujeme jako výhodnou investici do budoucna. Více informací poskytne makléř zakázky.

1 030 056 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 6
Prodej, stavební pozemek, 4209 m2, Vsetín - Rokytnice

Prodej, stavební pozemek, 4209 m2, Vsetín - Rokytnice

Rokytnice, Vsetín

Nabízíme stavební parcelu na polosamotě v okrajové části města s příjezdem po zpevněné obecní komunikaci. Na pozemku je stará dřevostavba určená k demolici. Z inženýrských sití je zde elektřina, vodu nutno řešit studnou nebo vrtem, odpady do jímky nebo čistička. Klidné místo obklopené lesem s dobrou dostupností k veškeré občanské vybavenosti. Doporučujeme prohlídku, s financováním Vám rádi pomůžeme.

750 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 6
Prodej, ovocný sad, 2929 m2, Němetice

Prodej, ovocný sad, 2929 m2, Němetice

Němetice, Kelč

Nabízíme k prodeji zahradu - ovocný sad o celkové výměře pozemku 2929 m2 v obci Němetice. Zahrada je udržovaná, vysázeny ovocné stromy. Příjezdová cesta je po zpevněné obecní komunikaci. Pozemek není oplocený, v dosahu nejsou inženýrské sítě a dle ÚP není možná stavba RD ani rekreačního objektu.

150 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 3
Prodej, rodinný dům 4+kk, Valašské Meziříčí

Prodej, rodinný dům 4+kk, Valašské Meziříčí

Juřinka, Valašské Meziříčí

Nabízíme k prodeji bungalov 4+kk o výměře 121 m2. Tento dům bude postaven v klidné části Juřinka, přitom s výbornou dostupností do města. V 1. NP je obývací pokoj se vstupem na terasu a kuchyňským koutem, tři pokoje, koupelna, WC, šatna a chodba. Vytápění je řešeno elektrokotlem, dům je připojen na veřejný vodovod a kanalizaci. Dispoziční řešení i konečné řešení podlah, obkladů a zařizovacích předmětů lze přizpůsobit Vašim požadavkům. Možnost stěhování do 1 roku od vydání stavebního povolení. Lze financovat pomocí hypotečního úvěru, s jehož vyřízením rádi pomůžeme. Pro bližší informace volejte makléři.

3 620 000 Kč

Stav: Novostavba

před 3 dny 6
Prodej, stavební pozemek, 8226 m2, Malá Bystřice

Prodej, stavební pozemek, 8226 m2, Malá Bystřice

Malá Bystřice, Malá Bystřice

Nabízíme k prodeji pozemek na samotě o celkové výměře 8226 m2, z toho 2100 m2 územním plánem určeno k výstavbě. Mírně svažitý pozemek s panoramatickým výhledem se nachází na samotě, v sousedství pouze 1 stavení, které majitelé využívají k rekreaci. Přístup po obecní zpevněné komunikaci, posledních 300 m dojezd po louce. Elektřina vede přes pozemek, ostatní sítě nejsou v dosahu. Vhodné pro milovníky přírody a toho, kdo hledá únik od civilizace, příp. výhodnou investici.

874 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 7
Prodej, stavební pozemek, 1198 m2, Krhová

Prodej, stavební pozemek, 1198 m2, Krhová

Krhová, Krhová

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v klidné lokalitě obce Krhová - Hrádky s výhledem na panorama Beskyd. Původně vedený jako zahrada. Vstup na pozemek z obecní komunikace. Elektřina dostupná na hranici pozemku. Možnost vrtu vlastní studny. Doporučujeme osobní prohlídku. Cena bude určena dle nejvyšší nabídky. Zajistíme financování. Pro více informací volejte realitního makléře.

419 300 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 5
Prodej, stavební pozemek, Horní Bečva

Prodej, stavební pozemek, Horní Bečva

Horní Bečva, Horní Bečva

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o rozloze 5.457 m2 v obci Horní Bečva, okres Vsetín. Velmi pěkná a klidná lokalita, dobrý přístup. Terén je rovný, upravený, udržovaný. Inženýrské sítě jsou zavedeny na hranici pozemku. Pozemek možno využít k více účelům, např. pro výstavbu 2-3 rodinných či obdobných domů po splnění místních podmínek. Doporučujeme osobní prohlídku!

2 837 640 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 13
Prodej, les, 8229 m2, Halenkov

Prodej, les, 8229 m2, Halenkov

Halenkov, Halenkov

Prodej pozemku o výměře 8229 m2 v katastru obce Halenkov. Jedná se o 3 na sebe navazující parcely, část tvoří les s porostem převážně lip, část je trvalý travní porost a část ostatní plocha porostlá stromy, možno těžit v souladu s předpisy. Pozemky jsou dobře dostupné, vede k nim obecní polní cesta. Kupující je povinen uhradit daň nad rámec kupní ceny.

36 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 5
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře