Pozemky na prodej Kroměříž

Změnit zadání Počet inzerátů: 61
Prodej, pozemek, 2405 m2, Nětčice

Prodej, pozemek, 2405 m2, Nětčice

Nětčice, Zdounky

Nabízíme Vám k prodeji pěkný slunný pozemek na okraji obce Nětčice, okres Kroměříž. Pozemek je v KN veden jako orná půda, ale v ÚP obce je celý určen pro zástavbu (individuální bydlení). Na vedlejší parcele již byla zahájena stavba rodinného domu. Pozemek je mírně svažitý a má obdélníkový tvar s rozměry cca 39 m x 60 m. Veškeré inženýrské sítě v dosahu asi 30 m. Na pozemku pramen, který skýtá možnost vlastní studny. K pozemku vede nezpevněná obecní cesta. Možnost klidného a pěkného bydlení s výhledem na okolní přírodu. Nětčice jsou součástí větší obce Zdounky (cca 4 min jízdy), kde je veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme prohlídku. S financováním pomůžeme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti.

595 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 3 hod. 7
Prodej, stavební pozemek, Bílavsko

Prodej, stavební pozemek, Bílavsko

Bílavsko, Bystřice pod Hostýnem

Exkluzivně Vám nabízíme prodej stavebního pozemku. Koncový pozemek o celkové výměře 1640 m2 se nachází na začátku obce Bílavsko po příjezdu od Bystřice pod Hostýnem. Dle územního plánu pozemek určen pro zástavbu bydlení. Elektřina a kanalizace na hranici pozemku, vodovod v dosahu. Šíře pozemku je 15 m. Výborná dopravní dostupnost - 2 km do Bystřice pod Hostýnem, 8 km do Holešova, 25 km do Zlína, 20 km do Přerova. Příjezd po zpevněné obecní komunikaci. Zajistíme Vám optimální variantu financování. Více informací u makléře.

689 000 Kč

Stav: Dobrý

před 24 hod. 7
Prodej, pozemek, 53 000 m2, Holešov - Všetuly

Prodej, pozemek, 53 000 m2, Holešov - Všetuly

Všetuly, Holešov

Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 53 000 m2, které se nacházejí v obci Holešov-Všetuly. Na pozemku jsou vzrostlé porosty, vodní plochy a malé stavby. Pro více informací kontaktujte makléře.

252 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 3 dny 3
Prodej, stavební pozemek, 1170 m2, Třebětice

Prodej, stavební pozemek, 1170 m2, Třebětice

Třebětice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek ve středu obce Třebětice, 3 km od Holešova. Pozemek momentálně sloužící jako zahrada-ovocný sad-je udržovaný, kompletně oplocený. Na pozemku se nachází chata k odpočinku a uskladnění zahradního nábytku a nářadí, zahradní gril, kopaná studna s pitnou vodou, elektřina. Dobrá dostupnost obce. Holešov i Hulín-zastávky autobusu i vlaku do 2 minut chůze. Veškerá občanská vybavenost v Holešově, blízký nájezd na dálnici. Více informací u makléře. Cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti. Rádi Vám zajistíme financování přes naše hypoteční centrum. Doporučujeme.

699 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 5
Prodej, stavební pozemek, Bystřice pod Hostýnem

Prodej, stavební pozemek, Bystřice pod Hostýnem

Hlinsko pod Hostýnem, Bystřice pod Hostýnem

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1183 m2,šířka 12m, délka 123m, jedná se o koncový pozemek v klidné ulici, za kterým se již dále nebude stavět, s výhledem na Hostýnské vrchy. Pozemek je dle územního plánu obce určen k výstavbě rodinného domu. Sítě jsou v dosahu, zatím nejsou na pozemek přivedeny. Příslušné dokumenty k pozemku jsou k nahlédnutí při konkrétním zájmu na prohlídce. Dobrá lokalita na trase Bystřice pod Hostýnem - Holešov. Ideální pro klienta preferující menší bungalov na klidném místě v přírodě.Zajistíme Vám optimální variantu financování pozemku i výstavby domku. Více info u makléře.

445 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 5
Prodej, pozemek, 19410 m2, Chvalnov - Lísky

Prodej, pozemek, 19410 m2, Chvalnov - Lísky

Chvalnov-Lísky

Nabízíme k prodeji soubor pozemků vedených jako orná půda o celkové výměře 19410 m2 v katastrálním území Chvalnov, okres Kroměříž. Jedná se o pozemky tvořící celek. Přístup po obecní komunikaci, 100 m od obce Chvalnov s výhledem na Chřiby. Je zde možnost ekochovu zvěře, postavení chaty, atd. Orientace pozemku je jihozápadní, možnost napojení na místní IS. Pozemky jsou obhospodařovány, s pachtovní smlouvou vždy na 1 rok. Informace o ceně v RK.

1 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 8
Prodej, stavební parcela, 1989 m2, Količín

Prodej, stavební parcela, 1989 m2, Količín

Količín, Holešov

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Količíně o výměře 1989 m2. Pozemku v současné době slouží jako ovocný sad. Na pozemku je chata o výměře 28 m2 a studna. Příjezd k pozemku je po zpevněné komunikaci. IS se nachází na hranici pozemku. Cca 0,5 m2 pozemku je zatíženo věcným břemenem pro EON. Více informací u makléře.

1 300 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 5
Prodej, pozemek, 6964 m2, Bystřice pod Hostýnem

Prodej, pozemek, 6964 m2, Bystřice pod Hostýnem

Chvalčov, Chvalčov

K prodeji Vám nabízíme krásný stavební pozemek v Bystřici pod Hostýnem v lokalitě Chvalčova Lhota o ploše 6.964 m2. Pozemek leží nedaleko hotelu Harmonie v Bystřici pod Hostýnem. Jsou zde stavební místa, např. pro dva rodinné domy nebo také pro komerční využití. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 130 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 5
Prodej, louka, Rajnochovice

Prodej, louka, Rajnochovice

Rajnochovice

Nabízíme k prodeji pozemek o rozměrech 7593 m2 na krásném místě, s výhledem na Beskydy, Hostýnské vrchy, blízko Rajnochovic. Na pozemku je pouze zdroj vody, jiné inženýrské sítě zde nejsou. Elektřina na hranici pozemku. K místu vede asfaltová cesta, součástí je též vlastní cesta zasahující na pozemek. Možnost postavení celoroční chaty, mobilhome, apod.. S financováním Vám rádi pomůžeme.

220 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 týdny 3
Prodej, stavební pozemek, 710 m2, Kroměříž

Prodej, stavební pozemek, 710 m2, Kroměříž

Kroměříž

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v klidné části Kroměříže. Pozemek má velikost 710 m2 a je vhodný na stavbu samostatně stojícího rodinného domu. V ceně pozemku jsou sítě na hranici pozemku a příjezdová komunikace. Pro více informací kontaktujte makléře.

1 349 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 6
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře