Pozemky na prodej Kroměříž

Změnit zadání Počet inzerátů: 61
Prodej, zahrada, 1053 m2, Kvasice

Prodej, zahrada, 1053 m2, Kvasice

Kvasice, Kvasice

Nabízíme k prodeji zahradu o celkové výměře 1053 m2 na okraji obce Kvasice. Zahrada osázena ovocnými stromy, možnost postavit chatu, vybudovat septik, dovést elektřinu. Příjemné místo k relaxaci a odpočinku. Doporučujeme, více informací u makléře. Cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

449 000 Kč

Stav: Dobrý

před 13 hod. 3
Prodej, stavební pozemek, 975 m2, Chomýž

Prodej, stavební pozemek, 975 m2, Chomýž

Chomýž

Prodej stavebního pozemku v obci Chomýž o rozloze 975 m2. Blízko pozemku veškeré inženýrské sítě. Rozměr pozemku cca 20x50 m. Financování zajistíme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

824 125 Kč

Stav: Dobrý

před 4 dny 3
Prodej, stavební pozemek, 3933 m2, Holešov

Prodej, stavební pozemek, 3933 m2, Holešov

Holešov

Nabízíme Vám k prodeji pozemek určený k výstavbě obchodních prostorů na okraji Holešova (za areálem Technických služeb). Pozemek je rovinatý, má obdélníkový tvar. V územním plánu je nyní začleněn do smíšených ploch výroby a občanské vybavenosti. Je možné ho využít pro skladové a pomocné provozy, administrativu, vzorkové prodejny a zařízení odbytu. Hromadná parkoviště pro zaměstnance a návštěvníky. Výborná dostupnost inženýrských sítí. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Doporučujeme.

220 Kč za m2

Stav: Velmi dobrý

před 4 dny 7
Prodej, stavební pozemek, 1988 m2, Koryčany, Blišice

Prodej, stavební pozemek, 1988 m2, Koryčany, Blišice

Blišice, Koryčany

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek na okraji obce Blišice. Pozemek je v Územním plánu obce zařazen mezi plochy smíšené obytné vesnické. Podél pozemku vede asfaltová komunikace. Inženýrské sítě jsou na hranici pozemku (voda, elektřina, plyn, kanalizace). Pozemek je slunný s krásným výhledem na Koryčany. Veškerá občanská vybavenost v cca 1 km vzdálených Koryčanech. Pěkné a klidné bydlení na úpatí Chřibů. Doporučujeme prohlídku. Výhodné financování zajistíme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

780 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 7
Prodej, stavební pozemek, 2482 m2, Lutopecny - Měrůtky

Prodej, stavební pozemek, 2482 m2, Lutopecny - Měrůtky

Měrůtky, Lutopecny

Exkluzivní prodej stavebního pozemku o celkové výměře 2482 m2 v Měrůtkách. Uliční šířka pozemku je 29 m a délka 83 m. Pozemek se skládá ze 4 parcel, dvě vedené jako zahrada a dvě jako orná půda. Územní plán zde počítá se zástavbou rodinného domu a veškeré inženýrské sítě jsou v dosahu. Příjezd po asfaltové obecní komunikaci. Na pozemku nejsou žádné právní vady a je ihned ke koupi. Více informací u makléře. Doporučujeme.

1 499 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 6
Prodej, pozemek, 4492 m2, Chvalčov

Prodej, pozemek, 4492 m2, Chvalčov

Chvalčov, Chvalčov

Nabízíme k prodeji pozemky v katastrálním území Chvalčov a Bystřice pod Hostýnem, okres Kroměříž. Jedná se o 2676 m2 trvalého travního porostu a 1816 m2 orné půdy. Jedná se o sedm parcel, které tvoří tři celky. Zemědělsky využíváno.

98 000 Kč

Stav: Dobrý

před 6 dny 6
Prodej, stavební pozemek, Bystřice pod Hostýnem, Hlinsko

Prodej, stavební pozemek, Bystřice pod Hostýnem, Hlinsko

Hlinsko pod Hostýnem, Bystřice pod Hostýnem

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1183 m2,šířka 12m, délka 123m, jedná se o koncový pozemek v klidné ulici, za kterým se již dále nebude stavět, s výhledem na Hostýnské vrchy. Pozemek je dle územního plánu obce určen k výstavbě rodinného domu. Sítě jsou v dosahu, zatím nejsou na pozemek přivedeny. Příslušné dokumenty k pozemku jsou k nahlédnutí při konkrétním zájmu na prohlídce. Dobrá lokalita na trase Bystřice pod Hostýnem - Holešov. Ideální pro klienta preferující menší bungalov na klidném místě v přírodě.Zajistíme Vám optimální variantu financování pozemku i výstavby domku. Více info u makléře.

490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 6
Prodej, stavební pozemek, Martinice

Prodej, stavební pozemek, Martinice

Martinice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 3639 m2 v příjemné lokalitě Martinic, obce 2 km od Holešova. Pozemek s inženýrskými sítěmi cca 8 m, je obdélníkového tvaru-cca 22 m šířky a 175 m délky, velice lehce svažitý, s výhledem do krajiny. Příjezd z obou stran. Dobře fungující obec s návazností na Holešov, autobusové spojení. Více informací u makléře, doporučujeme. Cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti. Zajistíme vám optimální financování přes naše hypocentrum.

1 000 Kč za m2

Stav: Dobrý

před týdnem 4
Prodej, pozemek, Osíčko

Prodej, pozemek, Osíčko

Osíčko

Nabízíme k prodeji pozemek dle územního plánu obce vedený k výstavbě rodinného domu na okraji obce Osíčko. Pozemek má šířku cca 19 m a délku cca 283 m. V obci se nachází školka, restaurace, obchod, koupaliště, autobus, vlak. Výborná dostupnost do okolních měst, pozemek leží na hlavní trase Bystřice pod Hostýnem - Valašské Meziříčí. Ideální pro klienta, který preferuje větší zahradu pro chov zvířat nebo pro pěstování rostlin a stromů, zahradu je také možno ponechat v nájmu místnímu družstvu, Příjezd na pozemek je i z druhé stany a to po polní cestě. Na vedlejším pozemku se již chystá výstavba nového domku. Výhled na Hostýnské vrchy, pestré turistické vyžití. Doporučuji. Zajistíme Vám optimální variantu financování na pozemek i výstavbu.

599 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 7
Prodej, stavební pozemek, 1826 m2, Martinice

Prodej, stavební pozemek, 1826 m2, Martinice

Martinice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1826 m2 v příjemné lokalitě Martinic, obce 2 km od Holešova. Pozemek s inženýrskými sítěmi vzdálenými cca 8 m, je obdélníkového tvaru-cca 22 m šířky a 83 m délky, velice lehce svažitý, s výhledem do krajiny. Příjezd z obou stran. Dobře fungující obec s návazností na Holešov, autobusové spojení. Více informací u makléře, doporučujeme. Cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitosti. Zajistíme vám optimální financování přes naše hypocentrum.

1 000 Kč za m2

Stav: Dobrý

před 2 týdny 5
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře