Komerční prostory k pronájmu Zlínský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 58
prodejna Otrokovice

prodejna Otrokovice

Otrokovice

Zprostředkujeme Vám nájem prodejny v obchodním centru – tržiště ulice Havlíčkova. Jedná se přízemní budovu s velkou výlohou a vstupem z ulice. Objekt je zkolaudován a dlouhodobě využíván jako prodejna vína, nyní slouží je prodejna bezobalových potravin a drogerie. Příjemný světlý prostor prodejny má výměru 38m2 (8x4,75m), zázemí prodejny tvoří sklad 9m2, šatna a soc. zařízení pro personál 6,8m2 a chodba pro zásobování 2,64m2. Zásobování a příjezd je ze zadní strany budovy s vlastním vchodem. Ústřední vytápění je zajištěno vlastním plynovým kotlem. Nájem je 10.000,-Kč vč. DPH, náklady na spotřebu vody, plynu a elektřiny ve výši cca 2500,-Kč/měs. Volné od 1.10.2021. Je možno odkoupit stávající zařízení prodejny.

10 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 16
Uherský Brod, obchodní prostory, kanceláře, 75m2 - pronájem

Uherský Brod, obchodní prostory, kanceláře, 75m2 - pronájem

Uherský Brod

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostory s možností využití jak pro obchodní, tak kancelářské účely v Uherském Brodě. Prostory se nachází v samotném centru města ve 2.NP. Celková užitná plocha činí přibližně 75 m2. Skladba je následující: hlavní místnost s přibližnou výměrou 61 m2, 2. místnost s přibližně 8,25 m2, kuchyňka 4,10 m2. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Osobní prohlídka bude jistě dobrým vodítkem k rozhodnutí, zda je tento prostor k podnikání vhodný právě pro vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

9 900 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před měsícem 6
Uherský Brod, kanceláře, obchodní prostor, 25m² - pronájem

Uherský Brod, kanceláře, obchodní prostor, 25m² - pronájem

Uherský Brod

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostory s možností využití jak pro obchodní, tak kancelářské účely v Uherském Brodě. Prostory se nachází v samotném centru města ve 2.NP. Celková užitná plocha činí přibližně 25 m2. Osobní prohlídka bude jistě dobrým vodítkem k rozhodnutí, zda je tento prostor k podnikání vhodný právě pro vás. Cena je uvedena bez inkasa, které činí 900,-Kč. Majitel požaduje kauci ve výši 2 nájmů. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

5 700 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před měsícem 5
hala Sazovice

hala Sazovice

Sazovice

nabízíme k pronájmu zděnou přízemní halu v Sazovicích. Jedná se prostor 300m2 pro výrobní nebo skladové účely, podlahy betonové, světlá výška 3m, vjezd dvoukřídlými vraty o 2,7x2,7m, vnitřní prostor 11,6x26m je volný bez sloupů. Vytápění ústřední zajišťuje majitel, okna pevná, neotvíravá. Možnost využití navazujícího prostoru 11,5x5m. Sociální zařízení, šatny, kancelář a kuchyňka ve vedlejší budově, jsou společné pro všechny nájemníky. Příjezd vozidel po panelové komunikaci bez možnosti otáčení (nutno couvat). Mimo nájemné hradí nájemce samostatně odběr elektřiny, vše ostatní je v ceně nájmu. Prostory jsou vhodné pro drobnou výrobu nebo skladování. V navazující budově je zařízená stolárna, rovněž volná k nájmu. Volné dle dohody.

100 Kč za měsíc

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 16
Pronájem obchodního prostoru Zlín, centrum

Pronájem obchodního prostoru Zlín, centrum

Pronájem obchodního prostoru v centru Zlína o velikosti 50 m2. Světelná reklama nad výlohou, klimatizace, možnost skladu v suterénu. Cena je 17.900,- Kč vč vytápění. Záloha na elektřinu je 1200,- Kč a 100,- Kč na vodu - obojí mají samostatné měření. PENB : třída G, Uvolnění : 1.6.2021, kontakt na makléře : Renata Karhánková 605 078 428

17 900 Kč

před 4 měsíci 1
Pronájem kancelářského prostoru, 17 m², Zlín, Malenovice

Pronájem kancelářského prostoru, 17 m², Zlín, Malenovice

Malenovice, Zlín

Nabízíme pronájem kanceláře 17 m2 ve Zlíně - Malenovicích v zrekonstruované administrativní budově v těsné blízkosti hlavní cesty Zlín - Otrokovice. Kancelář se nachází ve 2. patře třípatrové budovy. V ceně zahrnuto parkování, energie, internet, sociální zařízení. Vlastní parkoviště. MHD, ČD, ČSAD 100 m. Vybavení po dohodě. Volný ihned.

3 500 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 7
Pronájem obchod a služby, 108 m², Zlín, ul. Pančava

Pronájem obchod a služby, 108 m², Zlín, ul. Pančava

Příluky, Zlín

Nabízíme k pronájmu obchodní prostory u hlavní cesty směr Zlín - Vsetín. Prodejna se skladem a zázemím je v přízemí, má výlohu, dvě parkovací místa. Reklamy lze umístit na dvě strany budovy. Jedná se o moderní udržované místnosti. V nájemném nejsou zahrnuty zálohy na energie. Majitel při podpisu nájemní smlouvy vyžaduje nájemné a vratnou kauci. Volné od 1.1.2021

25 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 3
Pronájem kancelářského prostoru, 44 m², Valašské Meziříčí

Pronájem kancelářského prostoru, 44 m², Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

Nabízíme k pronájmu kancelářské prostory o celkových rozměrech 44 m2. Jedná se o dvě dveřmi propojené kanceláře v přízemí s rozměry 3,1 x 4,95 m a 5,85 x 4,95 m. Žlutě zaznačené prostory, jsou prostory společné. Budova je zabezpečena a k pronájmu náleží 3 parkovací místa (po domluvě možno i více).

11 099 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 6
montovaná hala Napajedla

montovaná hala Napajedla

Napajedla

nabízíme k pronájmu nebytový prostor v areálu firmy v Napajedlech Zámoraví. Jedná se prostor 700m2 v nové montované hale vhodný pro výrobní nebo skladové prostory, podlahy betonové, světlá výška 4m, vjezd sekvenčními vraty o šířce 3m, uvnitř haly nejdou podpěrné sloupy, prostor je volný. Vytápění plynové přímotopy, možnost využívání sociálního zařízení v hlavní budově areálu. Do areálu je možný příjezd nákladních vozidel i kamionů. Možný odpočet odběru energií. Prostory jsou vhodné pro drobnou výrobu, stolárnu, případně jiná řemesla nebo skladování. Volné ihned. Možnost výstavby a pronájmu další haly nebo hal dle potřeb zákazníka a to na pozemku cca 5000m2 s vlastním vjezdem.

1 000 Kč za m2/rok

Stav: Velmi dobrý

před 7 měsíci 12
Pronájem obchod a služby, 62 m², Vizovice

Pronájem obchod a služby, 62 m², Vizovice

Vizovice

Nabízíme k pronájmu atraktivní obchodní prostory v centru města Vizovice. Obchodní prostory jsou v přízemí a jsou rozděleny do dvou rozlehlých místností a sociálního zázemí. V obou místnostech je položená dlažba. Prostory jsou umístěny na rušném místě, vstup je možný z ulice. Cena je uvedena bez záloh na energie. Vhodné pro provoz obchodu, nebo kancelářských prostor. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

11 000 Kč za měsíc

Stav: Velmi dobrý

před 8 měsíci 7
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

27. 02. 20 Koupí nemovitosti starosti nekončí

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

Doporučené realitní kanceláře

-->