COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Brno - Pisárky, Květná 3
COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Jsme realitní kancelář, která využívá nejmodernější technologie a postupy k tomu, aby Vám zajistila maximální možný servis s co možná největší úsporou Vašeho času při výběru nemovitosti.

Nemovitosti: 8

WEB: www.coloseumreality.cz

E-mail: info@rkcoloseum.cz

Tel.: 720 212 303

Nabídka realitní kanceláře

Rataje - Sobělice, zemědělská půda, 2333m² - pozemek

Rataje - Sobělice, zemědělská půda, 2333m² - pozemek

Rataje

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji ornou půdu ve velmi těsné blízkosti obce Sobělice a města Kroměříže. Díky umístění pozemku je koupě velmi zajímavou příležitostí k investici. Parcela se nachází na klidném místě s výhledem na obec. Přístup k pozemku po zpevněné komunikaci. Jedná se o jednu parcelu v Katastrálním území Sobělice o rozloze 852 m2, s uliční šířkou 24m. Další dvě parcely v Katastrálním území Kroměříž o rozloze 1480 m2, s uliční šířkou 44 m. K parcelám je vázána pachtovní smlouva na 1 rok. Cena dohodou. V případě zájmu neváhejte kontaktovat realitní makléřku.

0 Kč za m2

Balkon

před 4 dny 7
Troubky - Zdislavice, stavební pozemek, 1248 m2 - pozemek

Troubky - Zdislavice, stavební pozemek, 1248 m2 - pozemek

Troubky-Zdislavice

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek v obci Troubky – Zdislavice, okr. Kroměříž, ve Zlínském kraji. Díky umístění pozemku je koupě velmi zajímavou příležitostí k investici. Parcela se nachází na klidném místě s výhledem na obec. Přístup k pozemku je po asfaltové komunikaci. Uliční šíře parcely je cca 16m, její délka cca 73m. Celková výměra parcely činí 1248 m2. Dle platného územního plánu je pozemek začleněn jako plocha pro bydlení individuální. Pozemek je oplocený, mírně svažitý 3 - 7 stupňů, zatravněný, se vzrostlým stromem. Troubky - Zdislavice leží asi 14 km jihozápadně od Kroměříže v kopcovitém terénu na okraji Litenčické pahorkatiny, která se rozkládá mezi Slavkovem a Kroměříží. V současné době je obec vybavena veřejným vodovodem, plynovodem a obecní kanalizací. Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléře.

1 350 000 Kč

Balkon

před 6 dny 9
Koryčany, stavební parcela, 1136 m2 - pozemek

Koryčany, stavební parcela, 1136 m2 - pozemek

Koryčany

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek k bydlení v Koryčanech, na okraji obce s plnou občanskou vybaveností. V katastru je pozemek vedený jako orná půda. Dle platného územního plánu je určen k výstavbě rodinného domu. Veškeré inženýrské sítě jsou v těsné blízkosti pozemku. Pozemek má tvar obdélníka, šíře 21 m, délka 54 m, o celkové ploše 1136 m2. Pokud hledáte klidné a dobře dostupné místo pro stavbu rodinného domu, pak doporučuji prohlídku. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

2 200 000 Kč

Balkon

před 3 týdny 8
Chvalnov-Lísky – stavební pozemek 1138 m2, sítě - pozemek

Chvalnov-Lísky – stavební pozemek 1138 m2, sítě - pozemek

Chvalnov-Lísky

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek k bydlení s krásným výhledem na okolní louky a lesy. V katastru je pozemek vedený jako orná půda. Dle platného územního plánu je určen k výstavbě rodinného domu. Inženýrské sítě: elektřina, obecní vodovod a plyn jsou na hranici pozemku. Vzhledem k lokalitě, krásné okolní přírodě a blízkosti Buchlovských kopců místo přímo vybízí k rekreaci. Do Koryčan se dostanete autem za 10 min, Brno 45 km, Kroměříž 25 km, Vyškov 30 km, Bučovice 25 km. Pozemek má tvar obdélníka, šíře 19 m, délka 60 m o celkové ploše 1138 m2. Pokud hledáte klidné a dobře dostupné místo pro bydlení, k relaxaci a odpočinku pak doporučuji prohlídku. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme.

1 700 000 Kč

Balkon

před 4 týdny 10
Hulín (okr.Kroměříž ) - pronájem RD 3+1 - pronájem

Hulín (okr.Kroměříž ) - pronájem RD 3+1 - pronájem

Hulín

Nabízíme Vám k pronájmu rodinný dům v okrajové části Hulína, v areálu pěstebního sadu. Dům je dispozičně řešen jako 3+1, s možností pronájmu garáže za 500Kč / měsíc. Bytová jednotka je částečně vybavená nábytkem a spotřebiči. Je vhodná pro rodinu s dětmi. Nedaleko jsou zatopené štěrkové lomy s možností koupání a rybolovu. Majitel požaduje kauci ve výši jednoho nájmu. Náklady na bydlení činí 4.500Kč. Obec Hulín má plnou občanskou vybavenost. Pro bližší informace kontaktujte makléře.

16 500 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před měsícem 10
Nezdenice, RD 5+kk, garáž, terasa - rodinný dům

Nezdenice, RD 5+kk, garáž, terasa - rodinný dům

Nezdenice

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji samostatně stojící dům, o dispozici 5+kk a přibližné zastavěné ploše 196 m2 v Nezdenicích. Všechny pokoje jsou situovány do přízemí, nicméně je zde možnost rozšíření půdního prostoru, ze kterého se dostanete na krásnou rozlehlou terasu. Dům je napojen na elektřinu, vodu a jímku. V současném stavu je obyvatelný, avšak pro komfortní bydlení je nutná rekonstrukce. Přímo v domě je také jedna garáž a jedno kryté garážové stání. Celková plocha pozemku je 1389 m2. Za domem je uzavřený dvorek, na kterém je udírna, a hospodářské stavení. Je zde možnost výstavby altánu či pergoly a také znovuoživení malého rybníčku. Vedle dvora je rozlehlá zahrada s ovocnými stromy a funkčním skleníkem. Zahrada je v budoucnu možná využít jako stavební parcelu. Dům má lukrativní polohu, nachází se nedaleko středu obce ale zároveň na konci tiché slepé ulice. Díky své poloze je nemovitost vhodná i jako rekreační chalupa jak pro osobní využití tak se záměrem krátkodobého pronájmu. Přímo v obci se také nachází zimní areál se sjezdovkou, koupaliště či kryté tenisové kurty. Jistě také oceníte cyklostezky a několik turistických tras, které vedou nádhernou přírodou Bílých Karpat. Nezdenice se nachází nedaleko města Uherský Brod a je obklopena krásnou přírodou Bílých Karpat. V obci je cca 710 obyvatel a nachází se zde veškerá občanská vybavenost. Průkaz energetického štítku nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 490 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před měsícem 10
Luhačovice, OV 2+1, 66,7 m2, balkon, sklep 12 m2, centrum města - byt

Luhačovice, OV 2+1, 66,7 m2, balkon, sklep 12 m2, centrum města - byt

Luhačovice

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji prostorný byt v činžovním domě v blízkosti centra lázeňského města Luhačovice. Byt o dispozici 2+1 a celkové podlahové ploše 66,70 m2 se nachází ve druhém nadzemním podlaží z celkových tří. Okna jsou plastová, jádro zděné a střecha domu prošla kompletní proměnou před necelými 15 lety. Klidný dům o šesti jednotkách se nachází v příjemném prostředí s bezproblémovým parkováním a blízkou cyklostezkou. Dispoziční řešení bytu je následující: Obývací pokoj cca 23,1 m2 Ložnice cca 20,6 m2 Kuchyně cca 10,1 m2 Předsíň cca 8 m2 Koupelna cca 5 m2 Toaleta cca 1,1 m2 K dispozici je také prostorný balkon, na který je společný vstup z chodby v patře. K bytu náleží sklep o přibližné výměře 12,2 m2. Byt se nachází ve vile JUDr. Eduarda Krajíčka v lázeňském městě Luhačovice. Činžovní dům byl navrhnut a postaven v roce 1911 známým českým architektem Antonínem Blažkem. Město Luhačovice je známo největšími lázněmi na Moravě. Ve městě najdeme zámek, lázeňskou kolonádu, nepřeberné množství restaurací a kaváren či populární přehradou. Luhačovice jsou již několik let turistickým lídrem ve Zlínském kraji. V roce 2019 přenocovalo v Luhačovicích alespoň jednu noc přes 820 tisíc návštěvníků. Lokalita je tak skvělou příležitostí nejen na poklidný život ale i skvělou investiční příležitosti. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

4 490 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 měsíci 10
Uherský Brod, obchodní prostory, kanceláře, 75m2 - pronájem

Uherský Brod, obchodní prostory, kanceláře, 75m2 - pronájem

Uherský Brod

Nabízíme Vám k pronájmu komerční prostory s možností využití jak pro obchodní, tak kancelářské účely v Uherském Brodě. Prostory se nachází v samotném centru města ve 2.NP. Celková užitná plocha činí přibližně 75 m2. Skladba je následující: hlavní místnost s přibližnou výměrou 61 m2, 2. místnost s přibližně 8,25 m2, kuchyňka 4,10 m2. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře. Osobní prohlídka bude jistě dobrým vodítkem k rozhodnutí, zda je tento prostor k podnikání vhodný právě pro vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

9 900 Kč za měsíc

Stav: Dobrý Balkon

před 2 měsíci 6
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť



-->