COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Brno - Pisárky, Květná 3
COLOSEUM NEMOVITOSTI s.r.o.

Jsme realitní kancelář, která využívá nejmodernější technologie a postupy k tomu, aby Vám zajistila maximální možný servis s co možná největší úsporou Vašeho času při výběru nemovitosti.

Nemovitosti: 6

WEB: www.coloseumreality.cz

E-mail: info@rkcoloseum.cz

Tel.: 720 212 303

Nabídka realitní kanceláře

Koryčany - Lískovec, RD 3+1, pozemek 1735 m², zahrada, garáž – rodinný dům

Koryčany - Lískovec, RD 3+1, pozemek 1735 m², zahrada, garáž – rodinný dům

Koryčany

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi částečně zrekonstruovaný rodinný dům o zastavěné ploše přibližně 120 m2 a užitné ploše přibližně 150 m2, v krásné lokalitě obce Koryčany - Lískovec, která je obklopena přírodou Ždánického lesa, Litenčické pahorkatiny a Chřiby. Dům je připraven k okamžitému nastěhování a je součástí rozlehlého pozemku o výměře 1735 m2 na kterém byl původně zamýšlen chov koní. Pozemek je stavební a má vlastní přistup. Dále jsou pak na pozemku 2 sklepy, přístřešek, 2 kůlny (dřevěná, zděná). Dům má dvě patra a dispozici 3+1, v přízemí se nachází kuchyně, obývací pokoj, ložnice, koupelna + toaleta, garáž přístupná "suchou nohou" a samostatná toaleta. Do druhého patra vede z chodby nové schodiště, kde se nachází ložnice a další dvě podkrovní místnosti připravené k rekonstrukci. V úrovni druhého patra je možný přístup přes zimní zahradu na venkovní posezení s grilem a následně na velkou zahradu. V domě jsou nově zhotovené rozvody elektřiny, plovoucí podlaha, plastová okna a dveře. Vytápění domu je řešeno plynovým kotlem a ohřev vody zajišťuje bojler. Voda je z vlastní studny odváděná do septiku, je možnost se připojit na vodovod a kanalizaci obecní. Dům je celkově ve velmi dobrém stavu. Koryčany jsou město v okrese Kroměříž vzdálené zhruba 11 km od Kyjova. Městem protéká řeka Kyjovka. Žije zde přibližně 2 800 obyvatel. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

2 900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 dny 10
Rajnochovice- ubytovací komplex, 27450 m² - komerce.

Rajnochovice- ubytovací komplex, 27450 m² - komerce.

Rajnochovice

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji ubytovací komplex v Rajnochovicích. Jedná se o šesti patrovou budovu s výtahem o 40 místnostech, ubytovnu z unimo-buněk pro 30 osob. Provozní prostory 545 m2, skladovací prostory 85 m2, krytý bazén v rekonstrukci, vodárna. Celková plocha pozemku 27450 m2, z toho zastavěná plocha 2800 m2. Na pozemku je vlastní zdroj pitné, mineralizované vody -16 vrtů. Nemovitost prošla částečnou rekonstrukcí. Vhodné i jako investiční záležitost. Rajnochovice patří k oblíbeným a vyhledávaným turistickým místům. Místo nabízí relaxaci a odpočinek v krásném prostředí uprostřed přírody. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z toho důvodu je uvedena třída G. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

12 500 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před týdnem 9
Kotojedy, stavební parcela, 3 771 m² - pozemek

Kotojedy, stavební parcela, 3 771 m² - pozemek

Kroměříž

Nabízíme Vám k prodeji pozemek, který je veden na katastru nemovitostí jako zahrada a zastavěná plocha a nádvoří, ale dle platného územního plánu je určen k výstavbě rodinného domu. Tento pozemek disponuje celkovou plochou o velikosti cca 3 771 m2. Pozemek je obdélníkového tvaru o přibližné šířce 30 m a délce 112 m. Na základě domluvy s majitelem lze pozemek rozdělit na polovinu. Na hranici pozemku se nachází veškeré inženýrské sítě a to elektřina, plyn, voda, kanalizace. K pozemku náleží příjezdová komunikace. Pozemek se nachází na velmi lukrativním místě a je vhodný pro výstavbu RD tak i pro komerční účely. Kotojedy jsou část okresního města Kroměříž. Nachází se na jihu Kroměříže. Je zde krásné prostředí, základní občanská vybavenost (škola, obchod, restaurace, lékař) a výborná dostupnost do okolních měst a obcí. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 250 Kč za m2

Balkon

před týdnem 5
Staré Město u Uherského Hradiště, RD 4+1, pozemek 908 m², vjezd, dvůr, zahrada – rodinný dům

Staré Město u Uherského Hradiště, RD 4+1, pozemek 908 m², vjezd, dvůr, zahrada – rodinný dům

Staré Město

Exkluzivně Vám nabízíme ke koupi přízemní rodinný dům s velkou zahradou ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Rodinný dům má dispozici 4+1 a je možné jej obývat bez větších zásahů, nicméně nabízí možnost případné rekonstrukce na pohodlné moderní bydlení dle přání nových majitelů. Podlahová plocha domu činí přibližně 175 m2, zastavěná plocha 210 m2 a dvůr se zahradou má výměru přibližně 728 m2. Z ulice se vstupuje do chodby, dále do kuchyně, dalších 2 pokojů, do koupelny s toaletou po částečné rekonstrukci. Do domu vede průjezd z ulice, který lze využít jako garáž. Dům je napojený na veškeré inženýrské sítě. Staré Město je město v okrese Uherské Hradiště ve Zlínském kraji na pravém břehu řeky Moravy. Žije zde přibližně 6 700 obyvatel a disponuje veškerou občanskou vybaveností. Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán z toho důvodu je uvedena třída G. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Při osobní prohlídce nejlépe posoudíte, zda je tento dům vhodný právě pro Vás. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

3 490 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 4 týdny 10
Zdounky - Divoky, stavební pozemek, 1950 m2, sítě, příjezdová cesta - pozemek

Zdounky - Divoky, stavební pozemek, 1950 m2, sítě, příjezdová cesta - pozemek

Zdounky

Nabízíme Vám k prodeji stavební pozemek o celkové výměře cca 1950 m2 v katastrálním území obce Divoky. Pozemek se skládá z několika parcel vedených jako zahrada a ostatní plocha a dle platného územního plánu je určen k výstavbě rodinného domu. Jedná se o zajímavý pozemek ve velmi klidné lokalitě, sousedící s obytnou zástavbou a na okraji oblasti Chřibů. Pozemek je trojúhelníkového tvaru, je zčásti rovinatý a zčásti svažitý, takže skýtá pestrou škálu možností. Vede k němu asfaltová příjezdová komunikace a jsou zde všechny inženýrské sítě – elektřina včetně elektroměru, vlastní studna na pozemku o hloubce 10 m, obecní voda a plyn na hranici pozemku. Kanalizace je v jednání obce, nicméně lze řešit jímkou či domácí ČOV. Na okraji pozemku jsou vysazeny ovocné stromky a celý pozemek je geometricky vytyčen. Obec Divoky má základní občanskou vybavenost, je zde bohatý kulturní život, akce pro děti, možnost krásných procházek do okolí, cykloturistika, jízda na koni apod. Obec Divoky je místní částí obce Zdounky, kde se nachází veškerá občanská vybavenost (úřady, pošta, školka, škola, obchody). Velmi dobrá dostupnost do okolních měst a obcí – Kroměříž cca 14 km, Koryčany cca 20 km, Uherské Hradiště 25 km, autobusová a vlaková doprava. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

1 550 000 Kč

Balkon

před měsícem 5
Koryčany - Jestřabice, pozemky pro bydlení, 35195 m² - pozemek

Koryčany - Jestřabice, pozemky pro bydlení, 35195 m² - pozemek

Koryčany

Exkluzivně Vám nabízíme pozemky k výstavbě RD, nebo rekreačních objektů v obci Jestřabice o celkové výměře 35195 m2. Pozemky se nachází na okraji obce, územním plánem určené k výstavbě objektů k bydlení nebo rekreaci. Pozemek je obdélníkového tvaru a vzhledem k jeho velikosti je do budoucna možnost jej rozdělit i na více parcel. Lokalita není zatížena emisemi, ani nadměrnou dopravou. V těsném sousedství se nacházejí lesy a přehrada. Přístup na pozemek je zajištěn po obecní komunikaci. Inženýrské sítě s vyjímkou plynu se nacházejí na pozemku. Při osobní prohlídce se přesvědčíte, zda je poloha tohoto pozemku vhodná pro stavbu právě Vašeho nového domova. S financováním nemovitosti Vám rádi pomůžeme. Pro bližší informace, či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

18 829 325 Kč

Balkon

před 4 měsíci 6
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síť-->