Domy na prodej, Uherské Hradiště

Změnit zadání Počet inzerátů: 13
Prodej, rodinný dům, 150 m², Stříbrnice

Prodej, rodinný dům, 150 m², Stříbrnice

Stříbrnice, Stříbrnice

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Stříbrnice. Dům je zkolaudovaný jako obytné podkroví a přízemí jako pohostinství. V přízemí je velká místnost, kuchyň a sociální zařízení. V podkroví je prostorný byt v dispozici 4+kk. Vytápění je plynovým kotlem. K nemovitosti patří zahrada cca 800 m2. Součástí prodeje je i druhý rodinný dům 2+1 v původním stavu. Doporučujeme prohlídku. Bližší informace u makléře.

3 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 10
Prodej, rodinný dům, Pašovice

Prodej, rodinný dům, Pašovice

Pašovice, Pašovice

Prodej řadového rodinného domu s velkou zahradou v Pašovicích u Uherského Brodu. Dům s dispozicí 3+1 s koupelnou, WC, prádelnou, kotelnou, verandou s velkou stodolou, sklepem a dalšími stavbami na pozemku. Dům je v udržovaném technickém stavu. Dům je napojen na vodu ze studny (vodovod je před domem), plyn, elektřina včetně 380 V a kanalizací. Vytápění je plynovým kotlem a krbovými kamny na verandě. V ceně domu je i část lesa o výměře 1600 m2.

1 630 000 Kč

Stav: Dobrý

před 7 dny 25
Prodej, rodinný dům, Tučapy

Prodej, rodinný dům, Tučapy

Tučapy, Tučapy

Nabízíme exluzivní novinku v nabídce rodinných domů v Tučapech. Dům je po rekonstrukci a připravený k dodělání dle vlatních představ. Nová střecha, fasáda, podlahy, obklady, omítky a výhled na buchlovské kopce. Domluvte si prohlídku.

2 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 7
Prodej, rodinný dům, Stříbrnice

Prodej, rodinný dům, Stříbrnice

Stříbrnice, Stříbrnice

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Stříbrnice u Uherského Hradiště. Dům je v původním stavu, možná demolice a výstavba nového domu dle Vašich představ. Veškeré inženýrské sítě zavedeny. Dům je umístěn na parcelách o velikosti 586 m2. Z obce Stříbrnice je výborná dostupnost do Kyjova, Starého města i Uherského Hradiště. V obci občanská vybavenost - mateřská škola, obchod, pohostinství,sportoviště, dětské hřiště, knihovna, Czech POINT. Více informací u makléře.

880 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 6
Prodej, rodinný dům, 210 m², Huštěnovice

Prodej, rodinný dům, 210 m², Huštěnovice

Huštěnovice, Huštěnovice

Nabízíme k prodeji velký rodinný dům v klidné části obce Huštěnovice. Dům je po nedávné rekonstrukci v dispozici 5+1, přízemí a podkroví. Vhodný je i pro zřízení podkrovního samostatného bytu. Dům je zateplený, vytápění je plynové, přípraveno je i umístění krbových kamen v přízemí. Parkování je v průjezdu za elektrickými vraty. Doporučujeme prohlídku.

3 800 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 2 týdny 8
Prodej, rodinný dům, Slavkov

Prodej, rodinný dům, Slavkov

Slavkov, Slavkov

Nabízíme k prodeji dům v obci Slavkov, vhodný k rekonstrukci nebo výstavbě nového domu. Dům je vhodný i k podnikání. V zadní části lze vybudovat bydlení a v přední části prostory k podnikání. K prodeji je cca 800 m2 pozemku včetně stavební parcely. Klidné místo s dobrou občanskou vybaveností a zázemím pro děti. Doporučujeme prohlídku nemovitosti.

550 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 3
Prodej, rodinný dům 3+1, 357 m2, Traplice

Prodej, rodinný dům 3+1, 357 m2, Traplice

Traplice, Traplice

Nabízíme k prodeji zděný rodinný dům v obci Traplice. Nemovitost je bez podsklepení a má dvě nadzemní podlaží. Kde 2. NP je částečně podkrovní. Původní objekt byl vystavěn okolo roku 1920. V letech 1998-2010 proběhla celková rekonstrukce svépomocí. Původní zůstalo pouze částečně zdivo. Druhé nadzemní podlaží/podkroví není zcela dokončeno a není obyvatelné – jsou provedeny pouze příčky, omítka a částečně rozvody. Základy jsou betonové izolované, konstrukce objektu je zděná, stěny tl.45 cm a stropy jsou keramickobetonové. Střecha je sedlová, střešní krytina-hliníkový plech. Zateplení domu je provedeno částečně polystyrenem, v části chybí. Podlahová plocha přízemí činí 102 m2. Patro/podkroví má 96 m2. V domě je zavedena elektřina o napětí 230V a 400V. Objekt je připojen na vodovodní řad, je napojen na veřejnou kanalizaci a zemní plyn. Dům má ústřední topení pomocí plynového kotle a topná tělesa představují závěsné radiátory. Ohřev vody je plynovým kombinovaným kotlem. Více info v RK.

1 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 9
chatka se zahradou Topolná

chatka se zahradou Topolná

Topolná

nabízíme k prodeji pozemek užívaný jako zahrada s dřevěnou zahradní chatkou a několika dalšími dřevěnými přístřešky (dílna, sklad, WC se sprchou, pergola s posezením, udírnou a ohništěm) osázený ovocnými stromy. Chatka je podsklepená, má jednu nadzemní místnost vybavenou kuchyňkou, je zde přivedena voda z vlastní studny a elektřina. Pozemek o celkové výměře 1714m2 je v okrajové a klidné části Topolné rovinný s celodenním sluncem, část je oplocená, část neoplocená je sad. Pozemek je napojen na obecní kanalizaci, elektřina 240/400V, voda z vlastní studny (darling). V sousedství pozemku jsou rodinné domy a pole. Příjezd k pozemku je po zpevněné komunikaci. Šířka pozemku 13-16m, délka opocené části 73m, neoplocené 51m.

450 000 Kč

Stav: Dobrý

Rezervováno před 4 týdny 19
Prodej, rodinný dům, Uherské Hradiště, ul. Na Zápovědi

Prodej, rodinný dům, Uherské Hradiště, ul. Na Zápovědi

Mařatice, Uherské Hradiště

Nabízíme k prodeji dva samostatně stojící rodinné domy, a to o dispozicii 3+kk o ploše 76 m2 a dispozici 1+kk o ploše 35,5 m2. Jedná se o novostavbu, ve větším z domě nikdo nebydlel. Domy i zahradu je možné si upravit dle vlastních představ. Přístup k domu je ze dvou stran, z jedné strany je garáž a parkovací stání na vlastním pozemku. Oba dva domy jsou určeny k bydlení, ovšem menší je možné využít i pro podnikatelské účely. Doporučujeme prohlídku. Více informací u makléře.

6 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 16
Prodej, chalupa, Ořechov

Prodej, chalupa, Ořechov

Ořechov, Ořechov

Nabízíme k prodeji chalupu určenou k rekreaci nebo trvalému bydlení s přilehlými pozemky a sklepy. Chalupa se nachází na okraji obce Ořechov u Uherského Hradiště. Chalupa má dvě obytné patra a přízemí kde se nachází vstup do kvelbeného sklepa. Sklep dlouhý cca 15 m je rozdělen do tří části a je zde i krb. Obytná část se nachází v prvním patře kde jsou dvě místnosti. Ve druhém patře se nachází uzavřené podkroví koupelna a kuchyň. Je zde zázemí pro venkovní posezení a vstup na zahradu. Za domem je bazén a další budovy pro uskladnění zahradního nářadí. Celý pozemek je oplocený. V zahradě se nachází sad vinné révy, švestky a meruňky. Součástí prodeje jsou další dva vinné sklepy o délce cca 30 m. Sklepy jsou kopané v pískovci a vybaveny kovovými policemi zabudovanými v zemi.

5 490 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 měsíci 21
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře

-->