Domy na prodej, Uherské Hradiště

Změnit zadání Počet inzerátů: 13
Prodej, rodinný dům 8+2, 1180 m2, Uherské Hradiště

Prodej, rodinný dům 8+2, 1180 m2, Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji dům v blízkosti centra Uherského Hradiště. Dům má dvě obytná podlaží, sklep a půdu. V současnosti není obýván ale dříve šlo o dva samostatné byty, v každém podlaží je jeden byt. Dům vyžaduje rekonstrukci. Součástí prodeje jsou další dva pozemky vedené jako zahrada. Cena nemovitosti je k jednání.

4 200 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 7
Prodej, rodinný dům, 426 m2, Újezdec

Prodej, rodinný dům, 426 m2, Újezdec

Újezdec, Újezdec

Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné části obce Újezdec. Dům je částečně podsklepen a je určen k celkové rekonstrukci, v domě je zavedena voda do veřejné kanalizace, elektřina. K domu náleží ovocná zahrada. V obci je veškerá občanská vybavenost. Financování zajistíme.

550 000 Kč

Stav: Dobrý

před 5 dny 10
Prodej, rodinný dům, 850 m2, Strání

Prodej, rodinný dům, 850 m2, Strání

Strání, Strání

Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 v klidné části obce Strání. V přední části domu se nachází obývací pokoj, ložnice, kuchyně a koupelna. Dům je napojen na veškeré IS. K domu náleží garáž hospodářské místnosti a ovocná zahrada, kde je vysázeno 20 ovocných stromů pževážně švestky. V místě je veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme prohlídku. Náš hypoteční specialista Vám zajistí financování.

950 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 5 dny 13
Prodej, chata, 43 m2, Buchlovice

Prodej, chata, 43 m2, Buchlovice

Buchlovice, Buchlovice

Nabízíme k prodeji chatu s číslem evidenčním v rekreační oblasti Buchlovice - Smraďavka. Chata prošla rekonstrukcí nová platová okna + okenice. Nachází se na slunném pozemku o velikosti 362 m2 a je plně vybavena. Dispozice chaty: kuchyně, dva pokoje, umývárna. Na pozemku vybudovánzahradní domek a dvoje posezení s výhledem do okolí údolí lázní, kde je možnost rekreace, rybaření, kulturní památky. Doporučujeme prohlídku. Náš hypoteční specialista Vám zajistí financování.

760 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 dny 8
Exklusivní prodej chaty v Březolupech u Zlína

Exklusivní prodej chaty v Březolupech u Zlína

Březolupy

Cena: 900 000 Kč

Exklusivní prodej rekreakční chaty v Březolupech u Zlína. Od města Zlína vzdálena 15 km.

Chata má jedno podlaží s malou kuchyňkou a zázemím pro přespání. 

K chatě náleží velký udržovaný pozemek, který skýtá mnoho možností k využití, od zahrádkaření až po klidnou rodinnou rekreaci. Na zahradě jsou ovocné stromy a keře. 

Do chaty je přivedena elektřina - která je před dvěma lety nově zrekonstruovaná.

Vzhledem k dostatku spodní vody je možno vyvrtat studnu, neboť momentálně se pro účely zahrady používá voda dešťová nebo načerpaná z potoka, který teče na spodním konci zahrady. Dešťová voda se rovněž používá ke splachování WC.

K odpočinku slouží terasa, na kterou je přímý vstup z chaty a je zde možnost pomocí skleněných zástěn terasu z části uzavřít a chránit proti větru a dešti.

K chatě vede obecní cesta a je zde naprosto bezproblémový příjezd i parkování, které je pro v současné době pro dvě auta.

Doporučujeme pro milovníky chataření, pouze vážní zájemci.

900 000 Kč

Stav: Velmi dobrý Balkon

před 6 dny 12
Prodej, rodinný dům 5+2, Slavkov

Prodej, rodinný dům 5+2, Slavkov

Slavkov, Slavkov

Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné obci Slavkov, okres Uherské Hradiště. Dům je ideální k rekonstrukci, nebo také jako chalupa na relaxování. V přední části domu jsou dva pokoje a kuchyň. V zadní části domu je jeden pokoj a kuchyň. Součástí domu je dvůr, hospodářské budovy a zahrada s ovocnými stromy. Doporučujeme prohlídku. Financování zajistíme.

780 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 12
Prodej, rodinný dům, Nivnice, okres Uherské Hradiště

Prodej, rodinný dům, Nivnice, okres Uherské Hradiště

Nivnice, Nivnice

Nabízíme k prodeji rodinný dům v centru obce Nivnice. Rohový dům je vhodný k rekonstrukci, nicméně se dá využít k okamžitému bydlení a je částečně podsklepený. Do domu je zavedena kanalizace, elektřina a vodovod. Plyn je u domu. Vytápění je zajištěno tuhými palivy. Nové rozvody topení, elektřiny a vody. V obci je dostupná důležitá občanská vybavenost.

950 000 Kč

Stav: Dobrý

před týdnem 8
RD Bílovice

RD Bílovice

Bílovice

nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné části obce. Jedná se o patrový samostatně stojící dům s dispozicí 3+1. Dům je z cihelného zdiva, střecha sedlová, krytá pálenou taškou, podlahy betonové kryje lino a parkety, koupelna dlažba, okna plastová. Dům je připojen na plyn, kanalizaci, obecní vodovod i vlastní studna, elektřina 230 V, ÚT s kotlem na plyn a kamna na tuhá paliva v kuchyni, ohřev TUV el. bojler. Před domem je zahrádka s možností parkování, za domem dvorek 137m2 s hospodářskými stavbami a pěkný sklípek, nad dvorek navazuje oplocená zahrádka 208m2, pozemek celkem 518m2. Zastavěná plocha domem je cca 100m2, obytná cca 100m2. PENB nebyl předložen, uvádíme třídu G.

930 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

Rezervováno před 2 týdny 21
Prodej, rodinný dům 2+1, Kunovice

Prodej, rodinný dům 2+1, Kunovice

Kunovice, Kunovice

V zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům 2+1 v klidné části města Kunovice. Dům prošel částečnou rekonstrukcí, koupelna se sprchovým koutem, nová elektroinstalace, odpady i přívod vody měněn před 15 lety, vytápění plynové gamaty. K domu náleží dvorek a zahrádka. Doporučujeme prohlídku. Náš hypoteční specialista Vám zajistí financování..

950 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 15
prodej RD Nedachlebice

prodej RD Nedachlebice

Nedachlebice

nabízíme k prodeji rodinný dům na okraji obce. Jedná se o přízemní stavbu s dispozicí 3+1 s koupelnou, spížkou, komorou a malým sklepem. Dům je z větší části z cihelného zdiva, pouze jedna zeď je kotovice, vše postaveno na kamenném základu bez izolací proti vodě, stropy jsou z větší části keramické, starší část domu dřevěné, střecha sedlová. Dům je určen k celkové rekonstrukci, nová je pouze sedlová střecha krytá betonovou taškou, z části vyměněny trámy a desky, podlahy dřevěné prkenné a dlažba, okna dřená kastlová. Dům je připojen na plyn, obecní vodovod i kanalizaci, elektřina původní 230/400V, vytápění plynovým přímotopem a kamny na tuhá paliva, ohřev TUV el. bojler. Za domem je oplocená zahrádka 165m2. Zastavěná plocha je 158m2, obytná cca 100m2. Parkování na obecní komunikaci. Možnost koupě i další části zahrady o výměře 585m2 - stavební pozemek za 300.000,- Kč. PENB nebyl předložen, uvádíme třídu G.

700 000 Kč

Stav: Špatný

Rezervováno před 4 týdny 21
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře