Domy chaty na prodej, Zlín

Změnit zadání Počet inzerátů: 9
Prodej, chata, Rokytnice

Prodej, chata, Rokytnice

Rokytnice

Prodej chaty o výměře zastavěné plochy 12 m2. Chata se nachází v zahrádkářské osadě s dobrou dostupností z města Vsetín. Chata je dřevěné konstrukce bez zavedené elektřiny, rozvod vody je řešen povrchovým vedením, voda je užitková a na zimní měsíce se rozvod vody uzavírá. WC je suché, společné pro několik chatek a nachází se nedaleko při vstupu do zahrádkářské osady. Zahrada je o výměře cca 395 m2, je osázena ovocnými stromy a keři. Předmětem prodeje je chata i se zařízením a vybavením, okolní pozemek - zahrada je k dispozici k dlouhodobému pronájmu. Lokalita vhodná k odpočinku a rekreaci.

70 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 9
Prodej, chata, Zlín - Kosov II

Prodej, chata, Zlín - Kosov II

Příluky, Zlín

Dřevěná chatka se nachází v oblíbené chatové oblasti v místní části Zlín - Příluky. Okolí je velmi klidné, mimo hlavní komunikaci, vhodné například pro sadaření, nebo včelaření. Z centra města je vzdálená asi 5 min jízdy automobilem. Nemovitost je postavena na svažitém pozemku pod přilehlým lesíkem. Pohledem do okolní krajiny vidíme v protějším svahu zástavbu v místní části. Chata je dřevěná a podsklepená, zastavěná plocha činí 25 m2, celkem pozemek zaujímá 728 m2. Výstavba v roce 1962, momentální stav je obyvatelný, event. před rekonstrukcí. V chatce se nachází jeden pokoj. Vstup do něj vede přes prostornou verandu. Útulnost pokoje zajišťují kamna na tuhá paliva. Místnost je víceúčelová - slouží jako obývací pokoj dále pak jako jídelna se stolem pro 4 osoby. K dispozici je suché WC. Za výhodu chaty lze považovat velkou terasu, která je zastřešena a vybavena umělým osvětlením. Chatu obklopuje udržovaná zahrada s ovocnými stromy.

349 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 10
Prodej, chata, 403 m2, Zlín

Prodej, chata, 403 m2, Zlín

Příluky, Zlín

Nabízíme k prodeji chatu ve Zlíně - Ronzovy Paseky. Chata je podsklepená, kde sklep sloužil na uskladnění ovoce a zeleniny a vedle místnost pro vybudování WC. V nadzemním podlaží, které je ze dřeva, jsou umístěny dvě místnosti pro kuchyň a obývací pokoj. Chata je ve svažitém terénu, orientována na západ. Chatová oblast je celá oplocená. Po osadě je rozvedená užitková voda. Dále je tam studna s pitnou vodou. Elektřina je rozvedená i v chatě. Kolem chaty je pozemek v podílovém spoluvlastnictví, kde má ovšem každý vytyčenou svoji parcelu.

125 000 Kč

Stav: Špatný

před 2 měsíci 4
Prodej chatky Zlín, Kudlov

Prodej chatky Zlín, Kudlov

Prodej chatky v zahrádkářské kolonii o výměře zastavěné plochy 16 m2. V chatce se nachází elektrika + voda s odpočtovým vodoměrem u chatky. Cahtka se nachází ve svažitém terénu. Cena dohodou. PENB : třída G, kontakt na makléře : Jaroslav Baláž 603 512 114

0 Kč

před 2 měsíci 17
Prodej chaty Buchlovice Smraďavka

Prodej chaty Buchlovice Smraďavka

Exkluzivně nabízíme k prodeji zděnou chatu v rekreační oblasti Smraďavka u Buchlovic. Chata je ve výborném stavu, vhodná k okamžitému užívání, podsklepená. Dispozičně řešena: Přízemí: samostatné WC, 2 sklepní prostory, krytá terasa, 1 patro: kuchyň, koupelna se sprchou, obývací pokoj s krbovými kamny, 2 ložnice, terasa s krásným výhledem. Obytná plocha činí cca 55 m2 a plocha pozemku je 329 m2. Vše napojeno na elektřinu, voda z vlastní studny. Ve sklepě čerpadlo a zásoby dřeva. Okolí pozemku je udržované, osázeno okrasnými stromy a keři. U chaty je vybudováno ohniště. V blízkosti místní sirnaté lázně, přehrada, lezecká dráha, houbaření, cykloturistika. Doporučujeme prohlídku. V případě otázek či zájmu o prohlídku kontaktujte prosím makléře. PENB : třída G, kontakt na makléře : Jaroslav Baláž 603 512 114

1 750 000 Kč

před 2 měsíci 22
Prodej, chata, Lhota u Malenovic

Prodej, chata, Lhota u Malenovic

Lhota, Lhota

Nabízíme k prodeji zděnou chatu v klidné lokalitě obce Lhota u Malenovic. Chata má žulový sklep , je udržovaná, suchá, střecha je z pálených tašek. V přízemí se nachází kuchyňka, obývací pokoj a toaleta s možností dobudování sprchy. V patře se nachází podkrovní pokoj. Okolí chaty je velmi hezké, zahrada je jak okrasná tak i užitková, s krásným výhledem na louky a lesy. Pozemek je velký cca 1261 m2 a je mírně svažitý. Prostředí je vhodné pro milovníky oázy klidu a pohody, spojené s prací a relaxací na zahradě a pobytu v přírodě. Výhodou je kousek do Malenovic, kde je veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme prohlídku

1 100 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 3 měsíci 5
zahrada Napajedla

zahrada Napajedla

Napajedla

nabízíme k prodeji oplocenou zahradu s výměrou 1919 m2. Jedná se rovinný pozemek, jehož součástí je podsklepený zahradní domek se šikmou střechou a skleník, zavedena je elektřina 230/400V, voda ze studny společné se sousedem, dle majitele je možnost připojení na obecní vodovod. Zahrada je osázená ovocnými stromy, vjezd velkou bránou. Příjezd je po nezpevněné komunikaci. Zahradní domek je ve špatném stavu, není zapsán v katastru nemovitostí. Volné ihned.

350 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 6 měsíci 12
prodej chata Napajedla

prodej chata Napajedla

Napajedla

nabízíme Vám ke koupi zděnou chatu se zahradou. Jedná se o patrový, podsklepený objekt z cihelného zdiva se sedlovou střechou krytou plechem, podlahy hurdisky, okna dřevěná zdvojená. Chata je celá podsklepená, kdy sklep lze využít jako dílnu a sklad, případně vybudovat koupelnu. V 1. NP je kuchyňský kout, obytná část s krbem a terasou a dřevěné schodiště do podkroví, které slouží jako ložnice. K chatě je přivedena elektřina 230 V, voda je z vlastní studny, odpad není vybudován, suché WC je mimo chatu. Vytápění je krbem, kamny na tuhá paliva, nebo el. přímotopy. Sporák v kuchyni je připojen na plynovou bombu. Zastavěná plocha je 31 m2. Okolo chaty je udržovaný oplocený pozemek osázený ovocnými stromy o výměře 2078m2. Příjezd po zpevněné komunikaci, poslední část nezpevněná cesta.

675 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 6 měsíci 22
Chata Malenovice

Chata Malenovice

Malenovice, Zlín

Nabízíme k prodeji zahradu umístěnou ve svažitém terénu v oplocené kolonii s 9 chatami v části zvané Kučovaniny. Na zahradě je umístěna zděná patrová stavba s půdorysem 4x4m, sedlová střecha krytá plechem. V přízemní je kuchyňka, sprcha a WC, v patře pokoj s terasou a v podkroví ložnice. Stavba je napojena na užitkovou vodu z rozvodu kolonie a vlastní elektřinu 230/400V, vytápění je kamny na tuhá paliva, není napojení odpadu. Stavba není zkolaudovaná, vyžaduje provedení údržby, zejména výměnu rozvodů vody, případně oken a omítek. Příjezd je po zpevněné komunikaci, parkování na parkoviště před kolonií, přístup k zahradě pouze pěšky. Zastavěná plocha stavbou je 16m2, vlastní pozemek 537m2 osázen ovocnými stromy a 2 borovicemi, umístěno v zeleni, nádherný výhled na okolní kopce, velmi zdravé prostředí.

170 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 7 měsíci 20
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře