Domy chaty na prodej, Vsetín

Změnit zadání Počet inzerátů: 7
Prodej, chata, Nový Hrozenkov - Břežitá

Prodej, chata, Nový Hrozenkov - Břežitá

Nový Hrozenkov, Nový Hrozenkov

Nabízíme k prodeji dřevěnou chatu o celkové zastavěné ploše 43 m2. Chata se nachází v údolí Břežitá, klidné části obce Nový Hrozenkov. Chata je rozdělena na 2 nadzemní podlaží. V 1. NP se nachází předsíň, WC, koupelna, kuchyň, společenská místnost. V 2. NP je postor u schodiště a ložnice. Do chaty je zaveden el. proud. Objekt je částečně podsklepen. Pozemek kolem chaty je možné odkoupit od Lesů ČR. Chata je vhodná pro odpočinek a milovníky přírody. Více informací na prohlídce a u makléře.

600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 týdny 17
Prodej, chata 3+1, 12O m2, Velké Karlovice

Prodej, chata 3+1, 12O m2, Velké Karlovice

Malé Karlovice, Velké Karlovice

Nabízíme vám k prodeji chatu s zahradou a lesem v obci Velké Karlovice. Chata se nachází v blízkosti centra obce. Chata má zavedenou elektrickou energií (220 V, 380V) s vlastními elektrohodinami. Voda není zavedená do chaty, možnost napojení na obecní vodovod. V chatě je suché WC, je možnost výměny za chemické WC. Veškerá občanská vybavenost je v blízkostí (obchody, restaurace, vinotéka, cyklostezka) S volbou vhodného financování Vám rádi poradíme v našem hypocentru. Doporučujeme Vám prohlídku.

500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 12
Prodej, chata 4+kk, Jasenice u Valašského Meziříčí

Prodej, chata 4+kk, Jasenice u Valašského Meziříčí

Jasenice, Lešná

Nabízíme k prodeji pozemek určený k rekreaci v zajímavé lokalitě v těsné blízkosti zatopeného lomu. V současnosti se zde nachází krásná, udržovaná zahrada s mobilním domem s výhledem na lom. Příjezd po obecní komunikaci, 10 m přes obecní pozemek ošetřeno věcným břemenem cesty a chůze. Mobilní dům o výměře 40 m2 je napojen na elektřinu a vodu, dále zde najdeme plechovou garáž, suché WC a 35 m hlubokou studnu. V domě je obývací pokoj, kuchyň, 3 ložnice a koupelna s WC. Pozemek v územním plánu veden jako plocha individuální rekreace. Ideální pro toho, kdo hledá únik do nádherné, čisté přírody. Vřele doporučujeme prohlídku.

1 320 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 28
Prodej, chata 1+1, Vsetín, ul. Janišov

Prodej, chata 1+1, Vsetín, ul. Janišov

Rokytnice, Vsetín

Nabízíme k prodeji dřevěnou chatu se zahradou 411 m2. K chatě je dovedena elektrická i vodovodní přípojka. Příjezd přímo k chatě. Více informací u makléře.

400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 4
Prodej, chata 1+kk, Dolní Bečva

Prodej, chata 1+kk, Dolní Bečva

Dolní Bečva, Dolní Bečva

Nabízíme k prodeji novostavbu chaty na vyvýšeném místě v mírném svahu s výhledem na okolní hory a stranou od hlavní silnice. Chata je již obyvatelná ale zbývá ještě dokončit některé stavební práce. V přízemí je hlavní obytná místnost s kuchyňským koutem (zbývá osadit linku) a s koupelnou a WC (rovněž nutno dovybavit). V podkroví je malá ložnice. Chata je vybavená moderními elektrickými rozvody, elektrickým topením, internetovou přípojkou s rozvodem a vše je dálkově ovladatelné telefonem. Stavební práce byly provedeny bytelně a chata je nadstandartně tepelně zaizolovaná. Je možné zde uvažovat i o trvalém bydlení. Pozemek o velikosti 2150 m2 je možné využít i k umístění dalších staveb. Na druhé části pozemku se nachází možnost vlastní studny i vlastních přípojek elektřiny a plynu. Při zasíťovávání stavby chaty již s tímto bylo počítáno. Doporučujeme proto osobní prohlídku.

1 980 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 12
Prodej, chata, Zašová

Prodej, chata, Zašová

Zašová

Prodej rekreační chaty se zahradou, dílnou, pergolou a venkovním krbem. Zahrada je navržená známým architetkem a je velmi pečlivě udržovaná. Chata je upravena pouze na letní provoz od března do listopadu. Vytápění obou podlaží ( přízemí a podkroví) je zabezpečeno krbovými kamny na tuhá paliva. Do chaty je zavedena voda a ohřev je zabezpečen průtokovým ohřívačem. Sprcha pouze zahradní, WC se nachází v dílně (splachovací). Na zahradě je také zdudována pergola s krbem. Vynikající dopravní dostupnost z Valašského Meziříčí. Veškeré vybavení a zařízení je zahrnuto v ceně nemovitosti.

1 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 23
Prodej, chata 5+1, Velká Lhota

Prodej, chata 5+1, Velká Lhota

Velká Lhota

Nabízíme k prodeji celoročně obyvatelnou rekreační chatu ve Velké Lhotě u Valašského Meziříčí. Celková výměra pozemku je 2754 m2, z toho zastavěná plocha 65 m2. V přízemí je koupelna se sprchovým koutem, WC, jídelna s novou kuchyňskou linkou a obývací pokoj. Ve 2. NP jsou čtyři pokoje. Chata je chráněna elektronickým zabezpečovacím systémem. Ve vzdálenosti cca 100 m se nachází přehrada Bystřička.

2 550 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 měsíci 11
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře