Domy chaty na prodej, Vsetín

Změnit zadání Počet inzerátů: 8
Prodej, chata 2+kk, 355 m2, Bystřička

Prodej, chata 2+kk, 355 m2, Bystřička

Bystřička, Bystřička

Nabízíme k prodeji chatu u přehrady Bystřička s obytnou plochou 90 m2 a dispozicí 2+kk na patro. Z části zděná a z části dřevěná chata s pozemkem 355 m2 je situovaná na samotě, cca. 10 min. pěšky od přehrady a je orientovaná na jih. Příjezd k chatě je z obecní komunikace přes uzamykatelnou bránu po asfaltové cestě, na kterou navazuje cca. 200 m lesní cesty, vedoucí až k chatě. Chatu nabízíme k prodeji vybavenou ledničkou, mikrovlnkou, sedačkou, postelemi a dalším vybavením. V interiéru chaty je k dispozici kuchyňka s rozvodem vody ze studny (s čerpadlem), sprchový kout s umyvadlem, se splachovacím WC a septikem, krbová kamna a malá kamna na tuhá paliva, 2 komíny, satelit. K chatě náleží kůlna na nářadí. Na pozemku je dřevník plný dřeva. Příjem signálu a dat mobilních operátorů. Letní kino, písečná pláž, koupání v přehradě, lodičky. Příjemné místo s vlastním soukromím pro milovníky přírody, turistiky, vodních sportů, cykloturistiky, rybaření, houbaření. Doporučujeme prohlídku.

940 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 13
Prodej, chata 2+1, Bystřička

Prodej, chata 2+1, Bystřička

Bystřička, Bystřička

Prodáme přízemní chatu s možností dalšího rozšíření. Nemovitost je s číslem popisným a je možno využít i k trvalému bydlení. Po vstupu do předsíně domu máme po levé straně obývací pokoj s kuchyní. Po pravé straně je ložnice. Do koupelny a WC vstoupíte z předsíně. Dům je bezbariérový. Vytápění domu je zajištěno krbovými kamny s výměníkem, možno i přímotopy. Dům leží nedaleko přehrady Bystřička v menší osadě domů. K chatě je možné přikoupit zahradu s kamenným sklípkem a ovocnými stromy. U domu je i bazén. Parkování je možné na pozemku nebo na ulici. Zajistíme optimální variantu financování.

1 990 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 týdny 6
Prodej, chata 1+1, Vsetín, ul. Janišov

Prodej, chata 1+1, Vsetín, ul. Janišov

Rokytnice, Vsetín

Nabízíme k prodeji dřevěnou chatu se zahradou 411 m2. K chatě je dovedena elektrická i vodovodní přípojka. Příjezd přímo k chatě. Více informací u makléře.

400 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 4
Prodej, chata 1+kk, Vsetín

Prodej, chata 1+kk, Vsetín

Vsetín

Nabízíme k prodeji chatu se zahrádkou s dobrou dostupností po obecné udržované komunikaci. Postavena je na svažitém a slunném pozemku. Do chaty je zavedena elektřina, voda je veřejného vodovodu, parkování v blízkosti. V chatě zůstane vybavení (postele, lednice, sekačka, televize). Doporučujeme prohlídku.

360 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 9
Prodej, chata, Zašová

Prodej, chata, Zašová

Zašová

Prodej rekreační chaty se zahradou, dílnou, pergolou a venkovním krbem. Zahrada je navržená známým architetkem a je velmi pečlivě udržovaná. Chata je upravena pouze na letní provoz od března do listopadu. Vytápění obou podlaží ( přízemí a podkroví) je zabezpečeno krbovými kamny na tuhá paliva. Do chaty je zavedena voda a ohřev je zabezpečen průtokovým ohřívačem. Sprcha pouze zahradní, WC se nachází v dílně (splachovací). Na zahradě je také zdudována pergola s krbem. Vynikající dopravní dostupnost z Valašského Meziříčí. Veškeré vybavení a zařízení je zahrnuto v ceně nemovitosti.

1 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 23
Prodej, chata 5+1, Velká Lhota

Prodej, chata 5+1, Velká Lhota

Velká Lhota

Nabízíme k prodeji celoročně obyvatelnou rekreační chatu ve Velké Lhotě u Valašského Meziříčí. Celková výměra pozemku je 2754 m2, z toho zastavěná plocha 65 m2. V přízemí je koupelna se sprchovým koutem, WC, jídelna s novou kuchyňskou linkou a obývací pokoj. Ve 2. NP jsou čtyři pokoje. Chata je chráněna elektronickým zabezpečovacím systémem. Ve vzdálenosti cca 100 m se nachází přehrada Bystřička.

2 550 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před měsícem 11
Prodej, chata 1+kk, Dolní Bečva

Prodej, chata 1+kk, Dolní Bečva

Dolní Bečva, Dolní Bečva

Nabízíme k prodeji novostavbu chaty na vyvýšeném místě v mírném svahu s výhledem na okolní hory a stranou od hlavní silnice. Chata je již obyvatelná ale zbývá ještě dokončit některé stavební práce. V přízemí je hlavní obytná místnost s kuchyňským koutem (zbývá osadit linku) a s koupelnou a WC (rovněž nutno dovybavit). V podkroví je malá ložnice. Chata je vybavená moderními elektrickými rozvody, elektrickým topením, internetovou přípojkou s rozvodem a vše je dálkově ovladatelné telefonem. Stavební práce byly provedeny bytelně a chata je nadstandartně tepelně zaizolovaná. Je možné zde uvažovat i o trvalém bydlení. Pozemek o velikosti 1003 m2 je možné případně využít i k umístění další stavby, případně dokoupit další pozemky. Doporučujeme proto osobní prohlídku.

1 350 000 Kč

Stav: Novostavba

před 2 měsíci 9
Prodej, chata 1+kk, Dolní Bečva

Prodej, chata 1+kk, Dolní Bečva

Dolní Bečva, Dolní Bečva

Nabízíme k prodeji novostavbu chaty na vyvýšeném místě v mírném svahu s výhledem na okolní hory a stranou od hlavní silnice. Chata je již obyvatelná ale zbývá ještě dokončit některé stavební práce. V přízemí je hlavní obytná místnost s kuchyňským koutem (zbývá osadit linku) a s koupelnou a WC (rovněž nutno dovybavit). V podkroví je malá ložnice. Chata je vybavená moderními elektrickými rozvody, elektrickým topením, internetovou přípojkou s rozvodem a vše je dálkově ovladatelné telefonem. Stavební práce byly provedeny bytelně a chata je nadstandartně tepelně zaizolovaná. Je možné zde uvažovat i o trvalém bydlení. Pozemek o velikosti 2150 m2 je možné využít i k umístění dalších staveb. Na druhé části pozemku se nachází možnost vlastní studny i vlastních přípojek elektřiny a plynu. Při zasíťovávání stavby chaty již s tímto bylo počítáno. Doporučujeme proto osobní prohlídku.

1 980 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 měsíci 12
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře