Domy na prodej Zlínský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 118
Prodej, rodinný dům 4+2, Bystřice pod Hostýnem

Prodej, rodinný dům 4+2, Bystřice pod Hostýnem

Rychlov, Bystřice pod Hostýnem

Nabízíme k prodeji dvougenerační rodinný dům v Bystřici pod Hostýnem. Dům má dvě bytové jednotky, 1+1 a 3+1, každá s vlastním vchodem a sociálním zařízením. Součástí nemovitosti je garáž, kotelna, prádelna a úložná místnost. Na zahradě se nachází zděná kůlna s plochou 16 m2, studna s užitkovou vodou a ovocné stromy. Dům se nachází ve velmi klidné části města, kousek od centra. Pro bližší informace kontaktujte realitního makléře.

2 800 000 Kč

Stav: Dobrý

před hodinou 6
Prodej, rodinný dům, 426 m2, Újezdec u Uherského Brodu

Prodej, rodinný dům, 426 m2, Újezdec u Uherského Brodu

Újezdec, Uherský Brod

Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné části obce Újezdec. Dům je částečně podsklepen a je určen k celkové rekonstrukci, v domě je zavedena voda do veřejné kanalizace, elektřina. K domu náleží ovocná zahrada. V obci je veškerá občanská vybavenost. Financování zajistíme.

415 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 hod. 10
Prodej, rodinný dům, Vítonice

Prodej, rodinný dům, Vítonice

Vítonice

Hledáte bydlení na vesnici a přitom s dobrým dojezdem do města? Potom pro Vás máme připravený rodinný dům s pozemkem o celkové velikosti 2449 m2, bytová dispozice o velikosti 4+ kk v obci Vítonice nedaleko Bystřice p/H a s dobrým dojezdem do Hranic. Dům prošel rekonstrukcí - střecha, interiér, vnitřní rozvody, nová koupelna, okna a dveře, průjezd a dvůr - zámková dlažba. Celý komplex tvoří bývalá zemědělská usedlost s velkým dvorem, bývalou stájí pro koně, stodolou a ovocnou zahradou o rozloze 2000 m2. Vytápění řešeno plynovým kotlem nebo kotlem na tuhá paliva, odpady do obecní kanalizace, vlastní studna. V obci mateřská a základní škola, sportovní a kulturní zařízení, obchod i restaurace. V rámci našeho servisu pro Vás zajistíme nejvýhodnější profinancování a také převody veškerých energií, pro více informací volejte makléře.

2 200 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 23 hod. 10
Prodej, chata, Nový Hrozenkov - Břežitá

Prodej, chata, Nový Hrozenkov - Břežitá

Nový Hrozenkov, Nový Hrozenkov

Nabízíme k prodeji dřevěnou chatu o celkové zastavěné ploše 43 m2. Chata se nachází v údolí Břežitá, klidné části obce Nový Hrozenkov. Chata je rozdělena na 2 nadzemní podlaží. V 1. NP se nachází předsíň, WC, koupelna, kuchyň, společenská místnost. V 2. NP je postor u schodiště a ložnice. Do chaty je zaveden el. proud. Objekt je částečně podsklepen. Pozemek kolem chaty je možné odkoupit od Lesů ČR. Chata je vhodná pro odpočinek a milovníky přírody. Více informací na prohlídce a u makléře.

600 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

včera 17
Prodej, rodinný dům, 512 m2, Chropyně, ul. Ječmínkova

Prodej, rodinný dům, 512 m2, Chropyně, ul. Ječmínkova

Chropyně

Prodej rodinného domu se zahradou a parkováním v centru Chropyně o celkové ploše 512 m2. Dispozice je 3+1 v přízemí a 3+1 v patře se separátními vstupy a je zde možnost rozdělení na dvě bytové jednotky. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě a na zahradě je vlastní vrtaná studna. Vytápěno je společným plynovým kotlem a ohřev vody zajištěn dvěma průtokovými ohřívači. V domě je sklep, na dvoře hospodářská budova vhodná k parkování auta a další zázemí. Více informací u makléře.

1 700 000 Kč

Stav: Dobrý

včera 7
Prodej, bytový dům, Kroměříž

Prodej, bytový dům, Kroměříž

Kroměříž

Nabízíme k prodeji bytový dům v Kroměříži. Nadstandardní novostavba se šesti bytovými jednotkami je v bezprostřední blízkosti centra s veškerou občanskou vybaveností do 5 minut chůze. Bytové jednotky 3 x 1kk (z toho jedna bezbariérová), 2 x 2kk (plus sklep), 1 x 3kk. Předpokládané velmi nízké náklady na bydlení. Společná kolárna, oplocené parkování na vlastním pozemku. Část kupní ceny podléhá DPH. Výborná investiční příležitost. Doporučujeme.

12 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 2 dny 4
Prodej, rodinný dům, Bystřice pod Hostýnem, ul. Čs. brigády

Prodej, rodinný dům, Bystřice pod Hostýnem, ul. Čs. brigády

Bystřice pod Hostýnem

Prodej rodinného domu k rekonstrukci v blízkosti centra města, veškeré inženýrské sítě před domem. Vhodná investiční příležitost, případné financování zajistíme.

850 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 3
Prodej, rodinný dům 4+1, Kyselovice

Prodej, rodinný dům 4+1, Kyselovice

Kyselovice, Kyselovice

Nabízíme k prodeji dům určený k rekonstrukci, nacházející se v malé klidné obci Kyselovice, nedaleko Chropyně a Kroměříže. Dům je patrový, nepodsklepený. Momentálně řešen jako 4+1, s možností změny dispozice. V původním stavu, nová je pouze střecha včetně věnce a krovů. Pěkný pozemek. K domu náleží dvůr, průjezd, dílna. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí. Více informací u makléře. Doporučujeme.

869 000 Kč

Stav: Dobrý

před 2 dny 4
Prodej, chata, 59 m2, Rusava

Prodej, chata, 59 m2, Rusava

Rusava, Rusava

Se souhlasem majitele nabízíme k prodeji chatu v obci Rusava. Objekt se skládá ze sklepa, předsíně, kuchyně, jídelny s obývacím pokojem, koupelny a ložnice. Nedílnou součástí chaty je zahrada s terasou. V okolí se nachází koupaliště, restaurace, apod. Více informací u makléře. Doporučujeme prohlídku.

1 500 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 5
Prodej, rodinný dům, 349 m2, Zborovice

Prodej, rodinný dům, 349 m2, Zborovice

Zborovice

Nabízíme Vám k prodeji nemovitost s občanskou vybaveností, která se nachází v centru obce Zborovice. Objekt byl původně vybudován jako rodinný dům. Dům je zděný, dvoupodlažní. V přízemí byla dříve provozovna pošty, v současné době je přízemí prázdné. V patře jsou tři prostorné místnosti. Podkroví je bez využití s možností půdní vestavby. TUV a topení - plyn. Za domem je zatravněná plocha cca 200 m2. Objekt je ve velmi dobrém technickém stavu. Doporučujeme prohlídku. Optimální financování Vám zajistíme. Kupní cena nezahrnuje daň z nabytí nemovitých věcí.

1 490 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 dny 16
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře