Domy na prodej Zlínský kraj

Změnit zadání Počet inzerátů: 131
Prodej, rodinný dům, 239 m2, Bílovice

Prodej, rodinný dům, 239 m2, Bílovice

Bílovice, Bílovice

Nbízíme k prodeji rodinný dům 5+1 v centru obce Bílovice u Uherského Hradiště. V přízemí domu se nachází obývací pokoj, pracovna, kuchyně se spíží. V 1.NP se nachází dva dětské pokoje po zdařillé rekonstrukci a ložnice se vstupem na terasu. Dům je vytápěn krbovými kamny, elektrickými přímotopy a podlahovým topením. K domu náleží okrasná zahrada s vjezdem do zahrady. Doporučujeme prohlídku. Náš hypoteční specialista Vám zajistí financování.

2 880 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 12 hod. 18
Prodej, rodinný dům, 216 m2, Morkovice

Prodej, rodinný dům, 216 m2, Morkovice

Morkovice, Morkovice-Slížany

Nabízíme k prodeji rodinný dům 3+1 ve mėstě Morkovice. Dům se nachází ve spádovém městě,klidné lokalitě a je určen k postupné rekonstrukci. Vytápění celého domu je ústřední plynové, vodovod a kanalizace veřejná. K domu náleží garáž. V obci je veškerá občanská vybavenost. Financování zajistíme.

410 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 12 hod. 11
Prodej, rodinný dům, Vysoké Pole

Prodej, rodinný dům, Vysoké Pole

Vysoké Pole, Vysoké Pole

Prodej rodiného domu ve Vysokém Poli, který se nachází na okraji obce. Dům je před rekonstrukcí, uvnitř se nachází v přízemí dva pokoje, kuchyně, koupelna. V podkroví je velký půdní prostor, který se nabízí k vybudování dalších pokojů či dalšího bytu. Dům je částečně podsklepen. K domu náleží zahrada, pro relax či malou zahrádku k pěstování ovoce a zeleniny. Na pozemku se dále nachází garáž. Dům je suchý. Střecha je cca 25 let po rekonstrukci. Doporučujeme prohlídku

1 500 000 Kč

Stav: Dobrý

před 15 hod. 8
Prodej chaty Buchlovice- Smraďavka

Prodej chaty Buchlovice- Smraďavka

Buchlovice

Exkluzivně nabízíme k prodeji zděnou chatu v rekreační oblasti Smraďavka u Buchlovic. Chata je ve výborném stavu, vhodná k okamžitému užívání, podsklepená. Dispozičně řešena: Přízemí: samostatné WC, 2 sklepní prostory, krytá terasa, 1 patro: kuchyň, koupelna se sprchou,  obývací pokoj s krbovými kamny, 2 ložnice, terasa s krásným výhledem. Obytná plocha činí cca 55 m2 a plocha pozemku je 329 m2. Vše napojeno na elektřinu, voda z vlastní studny. Ve sklepě čerpadlo a zásoby dřeva. Okolí pozemku je udržované, osázeno okrasnými stromy a keři. U chaty je vybudováno ohniště. V blízkosti místní sirnaté lázně, přehrada, lezecká dráha, houbaření, cykloturistika. Doporučujeme prohlídku. V případě otázek či zájmu o prohlídku kontaktujte prosím makléře.

1 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 15 hod. 51
Prodej, chata, Lhota u Malenovic

Prodej, chata, Lhota u Malenovic

Lhota, Lhota

Nabízíme k prodeji zděnou chatu v klidné lokalitě obce Lhota u Malenovic. Chata má žulový sklep , je udržovaná, suchá, střecha je z pálených tašek. V přízemí se nachází kuchyňka, obývací pokoj a toaleta s možností dobudování sprchy. V patře se nachází podkrovní pokoj. Okolí chaty je velmi hezké, zahrada je jak okrasná tak i užitková, s krásným výhledem na louky a lesy. Pozemek je velký cca 2000 m2 a je mírně svažitý. Prostředí je vhodné pro milovníky oázy klidu a pohody, spojené s prací a relaxací na zahradě a pobytu v přírodě. Výhodou je kousek do Malenovic, kde je veškerá občanská vybavenost. Doporučujeme prohlídku

1 100 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 15 hod. 5
Prodej, rodinný dům 5+kk, Vsetín, ul. Lázky

Prodej, rodinný dům 5+kk, Vsetín, ul. Lázky

Vsetín

Nabízíme k prodeji dvoupodlažní rodinný dům, který se nachází na okraji města. V 1. NP je umístěn obývací pokoj s kuchyňským koutem a vstupem na terasu, pokoj, koupelna, WC, komora a kotelna. Ve 2. NP najdeme tři podkrovní pokoje, koupelnu s WC a výlez na půdu. Dům byl zkolaudován v roce 2010. Je napojen na vodovodní řád a kanalizaci, plyn vyveden na dvůr. Vytápění řešeno kotlem na tuhá paliva, alternativně možnost elektro vytápění. K domu náleží částečně svažitá zahrada o výměře 2 141 m2 s jezírkem, prostorná garáž a kůlna. Doporučujeme prohlídku, s financováním pomůže naše hypocentrum.

4 550 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 15 hod. 27
Prodej chaty Buchlovice Smra´davka

Prodej chaty Buchlovice Smra´davka

Exkluzivně nabízíme k prodeji zděnou chatu v rekreační oblasti Smraďavka u Buchlovic. Chata je ve výborném stavu, vhodná k okamžitému užívání, podsklepená. Dispozičně řešena: Přízemí: samostatné WC, 2 sklepní prostory, krytá terasa, 1 patro: kuchyň, koupelna se sprchou, obývací pokoj s krbovými kamny, 2 ložnice, terasa s krásným výhledem. Obytná plocha činí cca 55 m2 a plocha pozemku je 329 m2. Vše napojeno na elektřinu, voda z vlastní studny. Ve sklepě čerpadlo a zásoby dřeva. Okolí pozemku je udržované, osázeno okrasnými stromy a keři. U chaty je vybudováno ohniště. V blízkosti místní sirnaté lázně, přehrada, lezecká dráha, houbaření, cykloturistika. Doporučujeme prohlídku. V případě otázek či zájmu o prohlídku kontaktujte prosím makléře. PENB : třída G, kontakt na makléře : Jaroslav Baláž 603 512 114

0 Kč

před 15 hod. 17
Prodej udržovaného rodinného domu 4+1

Prodej udržovaného rodinného domu 4+1

Vlachovice

Udržovaný rodinný domek 4+1, plně podsklepený, kamenné sklepy, suché i s garáží. Velká půda. Okna kastlová v dobrém stavu, před 6lety nová střecha.

Topení plynové, na tuhá paliva a el. přímotopy, vlastní studna s pitnou vodou +  městká

Nemovitost se nachází v klidné lokalitě, krásné prostředí v blízkosti lesa. Zajímavá  terasovitá zahrada.

Vhodné i pro rekreační účely.

1 700 000 Kč

Stav: Dobrý

před 15 hod. 14
Realitní kancelář FOBOS

Realitní kancelář FOBOS

Popov, Štítná nad Vláří-Popov

RD čp. 31 Popov, list vlastnictví 81.

 

Volně stojící dům v centru obce je částečně podsklepený, přízemní s půdou. Zastavěná plocha: 130,05 m2, vytápění pevnými palivy, vodovodní přípojka ANO, přípojka elektřiny ANO. Možnost připojení na plyn –

plynové vedení je před domem. Ve dvoře je vrtaná studna do průměru 300 mm, má ruční čerpadlo, betonová jímka. Nová kanalizace vede naproti domu vedle místní komunikace.

Přístup k domu je z místní komunikace. Dům se nachází cca 200 m od zastávky autobusu a vlaku. Dům je užíván od roku 1956.

Na dům navazuje chlév s půdou, zastavěná plocha 31,20 m2.

Naproti domu je stodola, ve které je vestavěná garáž, zastavěná plocha celkem 149,35 m2, po asanaci možnost získání stavebního pozemku.

 

Budovy se nachází na pozemku -19 – zastavěná plocha a nádvoří o výměře 579 m2.

Na tuto plochu navazuje zahrada, parc. č. 23 o výměře 1000 m2.

Za oplocenou zahradou jsou další pozemky – výměra 2.650m2

1 750 000 Kč

Stav: Dobrý

před 15 hod. 2
Prodej, chata 4+kk, Jasenice u Valašského Meziříčí

Prodej, chata 4+kk, Jasenice u Valašského Meziříčí

Jasenice, Lešná

Nabízíme k prodeji pozemek určený k rekreaci v zajímavé lokalitě v těsné blízkosti zatopeného lomu. V současnosti se zde nachází krásná, udržovaná zahrada s mobilním domem s výhledem na lom. Příjezd po obecní komunikaci, 10 m přes obecní pozemek ošetřeno věcným břemenem cesty a chůze. Mobilní dům o výměře 40 m2 je napojen na elektřinu a vodu, dále zde najdeme plechovou garáž, suché WC a 35 m hlubokou studnu. V domě je obývací pokoj, kuchyň, 3 ložnice a koupelna s WC. Pozemek v územním plánu veden jako plocha individuální rekreace. Ideální pro toho, kdo hledá únik do nádherné, čisté přírody. Vřele doporučujeme prohlídku.

1 320 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 16 hod. 28
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře