Prodej nového bytu 4+KK, ul. Sadová

Zlín

před 4 roky 5

ID zakázky: 978172

Kód: B/sad203/E

Stav bytu: Ve výstavbě

Vlastnictví: Osobní

Podlaží: 2. podlaží z celkem 5

Plocha podlahová: 110 m2

Doprava: MHD

Balkón: ano

EPB: B - Velmi úsporná

8 396 283 Kč

vč. provize a daně

Kontaktovat prodejce

Popis nemovitosti

Rezidence Sadová je jedinečné moderní bydlení v samém srdci Zlína. Výjimečné místo přímo u oblíbeného parku Komenského spojuje všechny výhody centra města s pohodlím klidné ulice plné vzrostlých stromů. Velkorysé a promyšlené architektonické pojetí domu a všech bytů s dispozicemi od 1+kk do 4+kk navazuje na to nejlepší ze zdejší funkcionalistické tradice. Velká okna s výhledy, terasy či balkony, vysoký standard společných prostor nebo komfortní parkování přímo v areálu, to vše dělá z Rezidence Sadová nejen příjemné místo pro bydlení, ale i dobrou investici do budoucna.
Rezidence Sadová vzniká kompletní přestavbou stávajícího domu v zástavbě ulice Sadová. Jeho dvě části vzájemně propojené do tvaru písmene T nabídnou celkem 50 bytů, z toho šest mezonetových. V domě jsou navrženy dva výtahy. Sklepy ke každému bytu jsou na stejném podlaží jako byt sám. Je počítáno s dostatkem parkovacích míst pro obyvatele domu. Některá z nich mají vlastní skladovací prostory a napojení na elektřinu pro případné nabíjení elektromobilů.
Na dosah jsou zde školy, školky, univerzita, nákupy i kultura a zdravotní péče.
Byt 4+KK se nachází ve 2. NP dvorní části domu, je orientován na západ, k parku Komenského. Výměra byt je 92,62 m2, se dvěmi terasami a jedním balkonem. Celková výměra bytu je 110,57 m2. K bytu patří a dva sklepy a 2 krytá stání.
Toto příslušenství je již zahrnuto v ceně bytu.

Poloha na mapě

Nemovitost nabízí

DOHODA - realitní kancelář

DOHODA - realitní kancelář

Kancelář s 15letou tradicí a osobním přístupem. Zprostředkujeme pronájem, prodej nebo koupi Vaší nemovitosti: byty, domy, budovy, výrobní haly, garáže, pozemky. Pomůžeme Vám v oblasti financování koupě a pojištění nemovitostí.

Adresa: Zlín, Zarámí 4077

Nemovitosti: 10

Kontakt na prodejce

-->