Byty, 3+1 na prodej, Vsetín

Změnit zadání Počet inzerátů: 6
Prodej, byt 3+1, OV, Vsetín, ul. Pod Žamboškou

Prodej, byt 3+1, OV, Vsetín, ul. Pod Žamboškou

Rokytnice, Vsetín

Nabízíme k prodeji mezonetový byt ve Vsetíně. Jednotka má dispozici 3+1, vlastní předzahrádku a zeleninovou zahrádku. Jednotka zaujímá dvě poschodí. V přízemí se nachází kuchyň, obývací pokoj a WC, na patře pak 2 ložnice a koupelna se sedací vanou. Dům je velmi pěkně udržovaný, v původním stavu. V rámci modernizace byla vyměněna původní okna za plastová (dvojsklo). V suterénu domu je prádelna, dílna, kotelna a sklad. Zahrádka u domu má výměru cca 130m2. Krovy a sřecha, která je pokrytá hliníkovým plechem, jsou ve velmi dobrém stavu. K domu se za výhodnou cenu prodává i garáž, ale zvlášť. Výhodné financování této nemovitosti zajistíme. Bližší informace u makléře.

2 600 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 dny 10
Prodej, byt 3+1, Rožnov pod Radhoštěm, ul. Horská

Prodej, byt 3+1, Rožnov pod Radhoštěm, ul. Horská

Rožnov pod Radhoštěm, Rožnov pod Radhoštěm

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví v klidné části Rožnova pod Radhoštěm na ul. Horská v 2.patře s prosklenou lodžií. Byt se nachází v revitalizovaném domě, který je zateplen, osazen novými plastovými okny. Dům je vybaven novým výtahem, vstup do domu na klíč a RF chip. K bytu náleží sklepní kóje 3 m2. Doporučujeme prohlídku.

2 130 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před týdnem 9
Prodej, byt 3+1, Valašské Meziříčí, ul. Růžová

Prodej, byt 3+1, Valašské Meziříčí, ul. Růžová

Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví o podlahové ploše 63 m2, který se nachází v 7 patře osmi podlažního domu. Byt má zděné jádro a dispozičně je řešen velmi vhodně. Z chodby, kde se nachází WC, koupelna a šatna, vcházíme do obývacího pokoje. Z něj je vstup do kuchyně, na balkon a do dvou neprůchozích pokojů.Dům prošel kompletní revitalizací. K bytu náleží sklepní kóje. Parkování před domem. Velmi nízké náklady na bydlení. Byt je k dispozici od 1.10. 2018.

1 870 000 Kč

Stav: Dobrý

před 3 týdny 10
Prodej, byt 3+1, Valašské Meziříčí, ul. Sokolská

Prodej, byt 3+1, Valašské Meziříčí, ul. Sokolská

Valašské Meziříčí

Nabízíme k prodeji byt 3+1 , 74 m2 se zasklenou lodžií a vyzděným uzamykatelným sklepem na ul. Sokolská, 4 patro s výtahem, vyzděné bytové jádro, koupelna se sprchovým koutem a prostorem pro pračku i přívodem vody a odpadem, plastová okna, vchod ve kterém je byt umístěn je zateplen, nové el. rozvody. Dispozice bytu: za vstupními dveřmi dlouhá chodba, kdy na začátku vpravo je WC, vlevo první pokoj, následuje vpravo kuchyně, ze které se vstupuje do koupelny. Dále je na konci chodby vlevo druhý pokoj větší, rovně je malá šatna cca 2x2 m a vpravo je třetí pokoj. Byt je ihned volný k nastěhování. Doporučujeme prohlídku.

2 000 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 3 týdny 13
Prodej, byt 3+1, Valašské Meziříčí, ul. Havlíčkova

Prodej, byt 3+1, Valašské Meziříčí, ul. Havlíčkova

Valašské Meziříčí

Prodáme bytovou jednotku v rodinném domě v blízkosti centra. Jednotka se nachází v 1.NP domu. Celkový podíl na nemovitosti je 1/2. Do bytu se vstupuje společnou chodbou, která vede od sklepa až po půdu. Z chodby můžete jít i na menší balkon v 2.NP. Při vstupu do bytu máte po pravé ruce komoru, vedle je kuchyň, z které projdete přes koupelnu do ložnice. Po levé ruce při vstupu do bytu jdete kolem WC k dětskému pokoji a na konci chodby je obývací pokoj, z kterého je vstup do ložnice. Bytová jednotka je v původním stavu. Každá bytová jednotka má své měření energií - elektrika, voda, plyn. Při vstupu do sklepa máte po levé ruce komoru s možností osadit zde WC. Vedle je prádelna, na konci chodby kotelna s kotlem na tuhá paliva. Po pravé ruce jsou tři místnosti využitelné jako dílna či sklad. Z chodby vedoucí do sklepa je vstup i na udržovanou a oplocenou zahradu s ovocnými stromy. Zajistíme vhodnou variantu financování.

2 150 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 4 týdny 5
Prodej, byt 3+1, Valašské Meziříčí, ul. Havlíčkova

Prodej, byt 3+1, Valašské Meziříčí, ul. Havlíčkova

Valašské Meziříčí

Prodej bytové jednotky po částečné rekonstrukci v rodinném domě v blízkosti centra a klidné lokalitě. Jednotka se nachází v 2.NP rodinného domu. Celkový podíl na nemovitosti je 1/2. Do bytu vstupujete přes společnou chodbou, která vede od sklepa až na půdu. Z chodby můžete jít i na menší balkon v 2.NP. Členění bytu: při vstupu do bytu máte po pravé ruce komoru, vedle je kuchyň, z které projdete přes koupelnu do ložnice. Po levé ruce při vstupu do bytu jdete kolem WC k dětskému pokoji a na konci chodby je obývací pokoj, z kterého je vstup do ložnice. Bytová jednotka je v původním stavu. Každá bytová jednotka má své měření energií - elektrika, voda, plyn. Při vstupu do sklepa máte po levé ruce komoru s možností osadit zde WC. Vedle je prádelna, na konci chodby kotelna s kotlem na tuhá paliva. Po pravé ruce jsou tři místnosti využitelné jako dílna či sklad. Z chodby vedoucí do sklepa je vstup i na udržovanou a oplocenou zahradu s ovocnými stromy. Zajistíme vhodnou variantu financování.

2 550 000 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 4 týdny 15
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře