Byty, 3+1 na prodej, Vsetín

Změnit zadání Počet inzerátů: 5
Prodej, byt 3+1, Vsetín- Rokytnice

Prodej, byt 3+1, Vsetín- Rokytnice

Rokytnice, Vsetín

Nabízíme k prodeji družstevní byt 3+1 na ulici Okružní ve Vsetíně - Rokytnici. Byt o rozloze 68 m2 s komorou, a zasklenou lodžií. Dům je zateplený, osazena nová plastová okna, nový výtah. Byt lze využívat i jako bezbariérový. Možnost převedení do osobního vlastnictví. Doporučujeme prohlídku.

1 550 000 Kč

Stav: Dobrý

před 4 týdny 9
Prodej, byt, 3+1, 60 m2, Vsetín

Prodej, byt, 3+1, 60 m2, Vsetín

Vsetín

Nabízíme k prodej byt 3+1, 60 m2, ve Vsetíně-Luh II. Bytový dům, ve kterém se byt nachází, prošel 2014 celkovou rekonstrukcí. Byt je přízemní, rohový, bezbariérový s orientací na západ a sever s výhledem z kuchyně a obývacího pokoje do lesa. Byt prošel 2005 rekonstrukcí (nové rozvody elektriky a vody, vestavěné skříně, zděné jádro, koupelna+WC, kuchyň). V kuchyňské lince je přípojka na myčku a pračku. Byt nabízíme částečně vybavený vestavěnými skříněmi v chodbě a ložnici. K bytu patří sklepní kóje 1,5 m2. Společné užívání kolárny a kočárkárny. V blízkosti autobusová zastávka MHD, večerka, škola, školka, nákupní centrum, 10 min. pěšky do centra Vsetína a na nádraží ČD a ČSAD. Nízké náklady na bydlení. S financováním Vám poradí a pomůže náš hypoteční specialista. Pro více info kontaktujte realitního makléře. Doporučujeme prohlídku.

1 650 000 Kč

Stav: Velmi dobrý

před 4 týdny 17
Prodej, byt 3+1, Vsetín, ul. Dolní Jasenka

Prodej, byt 3+1, Vsetín, ul. Dolní Jasenka

Vsetín

Nabízíme k prodeji slunný byt s výhledem do zeleně v klidné a žádané lokalitě s velmi dobrou dostupností k veškeré občanské vybavenosti. Byt prošel nedávno rekonstrukcí, nové zděné jádro, kuchyňská linka, plastová okna, podlahy. Je volný ihned k nastěhování, výhodou kromě příjemné lokality jsou nízké náklady na bydlení. Doporučujeme prohlídku, s financováním Vám rádi pomůžeme.

1 700 000 Kč

Stav: Dobrý

před měsícem 11
Prodej, byt 3+1, Valašské Meziříčí, ul. Havlíčkova

Prodej, byt 3+1, Valašské Meziříčí, ul. Havlíčkova

Valašské Meziříčí

Prodáme bytovou jednotku v rodinném domě v blízkosti centra. Jednotka se nachází v 1.NP domu. Celkový podíl na nemovitosti je 1/2. Do bytu se vstupuje společnou chodbou, která vede od sklepa až po půdu. Z chodby můžete jít i na menší balkon v 2.NP. Při vstupu do bytu máte po pravé ruce komoru, vedle je kuchyň, z které projdete přes koupelnu do ložnice. Po levé ruce při vstupu do bytu jdete kolem WC k dětskému pokoji a na konci chodby je obývací pokoj, z kterého je vstup do ložnice. Bytová jednotka je v původním stavu. Každá bytová jednotka má své měření energií - elektrika, voda, plyn. Při vstupu do sklepa máte po levé ruce komoru s možností osadit zde WC. Vedle je prádelna, na konci chodby kotelna s kotlem na tuhá paliva. Po pravé ruce jsou tři místnosti využitelné jako dílna či sklad. Z chodby vedoucí do sklepa je vstup i na udržovanou a oplocenou zahradu s ovocnými stromy. Zajistíme vhodnou variantu financování.

1 739 204 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 měsíci 5
Prodej, byt 3+1, Valašské Meziříčí, ul. Havlíčkova

Prodej, byt 3+1, Valašské Meziříčí, ul. Havlíčkova

Valašské Meziříčí

Prodej bytové jednotky po částečné rekonstrukci v rodinném domě v blízkosti centra a klidné lokalitě. Jednotka se nachází v 2.NP rodinného domu. Celkový podíl na nemovitosti je 1/2. Do bytu vstupujete přes společnou chodbou, která vede od sklepa až na půdu. Z chodby můžete jít i na menší balkon v 2.NP. Členění bytu: při vstupu do bytu máte po pravé ruce komoru, vedle je kuchyň, z které projdete přes koupelnu do ložnice. Po levé ruce při vstupu do bytu jdete kolem WC k dětskému pokoji a na konci chodby je obývací pokoj, z kterého je vstup do ložnice. Bytová jednotka je v původním stavu. Každá bytová jednotka má své měření energií - elektrika, voda, plyn. Při vstupu do sklepa máte po levé ruce komoru s možností osadit zde WC. Vedle je prádelna, na konci chodby kotelna s kotlem na tuhá paliva. Po pravé ruce jsou tři místnosti využitelné jako dílna či sklad. Z chodby vedoucí do sklepa je vstup i na udržovanou a oplocenou zahradu s ovocnými stromy. Zajistíme vhodnou variantu financování.

2 058 324 Kč

Stav: Dobrý Balkon

před 2 měsíci 15
REALITY VE ZLÍNSKÉM KRAJI

Zlín  |  Vsetín  |  Uherské Hradiště  |  Kroměříž


DALŠÍ KRAJE

NEMOVITOSTI V DALŠÍCH KRAJÍCH

Reality v kraji.cz - regionální realitní síťZpravodaj

26. 04. 18 Exkluzivní smlouvu, či jednat s více RK?

12. 03. 18 Přehledné vyhledávání nemovitostí ve Zlínském kraji

28. 02. 18 Tři pojistky, se kterými lze chránit byt i rodinný dům

13. 02. 18 Bydlení na Jižní Moravě

Doporučené realitní kanceláře